|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Flumaster na bundi
9.3.2012 13:51:01   
LuLu
Kako se ga odstrani? Hvala vnaprej za kak nasvet...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
9.3.2012 22:17:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu LuLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Flumaster na bundi
9.3.2012 23:37:39   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

operes v stroju?

Ah metuljček cekinček, nisem frkla, ki je imela spolne odnose tri dni nazaj in sprašujem, če sem že noseča, ker mi gre na bruhanje in če mi lahko katera pove ali je fante ali punčka...user posted image
To, da sem bundo že oprala, je verjetno velika napaka. Neke stvari se dajo na take madeže pred pranjem... kake stvari za tak madež... to me zanima... user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Flumaster na bundi
10.3.2012 7:49:15   
Najaa
Jaz pošpricam z rumenim megliem. Dobiš ga v vseh večjih trgovinah, istega pa imajo v Eurospinu sam da se drugače imenuje in cena je bistveno nižja. Vse mi gre dol z njim že od prvih uvajanj GH, trave, raznih barv,...

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
10.3.2012 11:02:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu LuLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Flumaster na bundi
10.3.2012 11:08:53   
Kliki
Lahko pa kupiš kis za vlaganje.

Daš en pokrovček kisa (tam kjer daš ponavadi prešek), prašek in mehčalec in še enkrat operi.

Meni gre vse vn tudi zasušena kri.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Flumaster na bundi
10.3.2012 11:20:29   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

LOL user posted image  sorci, ni blo nalasc user posted image

drgac pa imajo v Mullerju ene take male flaske, ki so namenjene odstranjevanju tocno dolocenih madezev, ene 15 razlicnih vrst je in se mi zdi, da je ena tud za take cackarije. mene je presenetilo, da je cistilo iz te kolekcije dejansko odstranilo plesen - ker se mi je to zdel projekt neizvedljivo.

kaksna bunda pa je? na kolk si jo prala?

Oproščeno, saj vem, da si na hece user posted image
Prala sem jo na 40, je pa iz poliestra poflekani del. Saj v čistilnici bi to verjetno očistili, ampak, če celo bundo očistijo, pride lahko več kot je bunda stala (na akciji 2x znižana = 17 eur), samo rokav bi morali. To pa se je težko zmenit. Preverjeni viri...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Flumaster na bundi
10.3.2012 11:21:19   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Kliki

Lahko pa kupiš kis za vlaganje.

Daš en pokrovček kisa (tam kjer daš ponavadi prešek), prašek in mehčalec in še enkrat operi.

Meni gre vse vn tudi zasušena kri.


Z kisom sem že probala... neuspešno.

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Flumaster na bundi
10.3.2012 11:35:48   
Kliki
U madon potem pa ne vem.
Kaj pa če s kisom direkt na madeš kapneš in podrgneš?

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Flumaster na bundi
10.3.2012 13:18:13   
čiba
Z Vanishom ne gre? Meni ponavadi vedno spravi vse madeže stran.

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Flumaster na bundi
10.3.2012 13:21:50   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Kliki

U madon potem pa ne vem.
Kaj pa če s kisom direkt na madeš kapneš in podrgneš?


To sem naredila...

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Flumaster na bundi
10.3.2012 13:26:01   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: čiba

Z Vanishom ne gre? Meni ponavadi vedno spravi vse madeže stran.

Trenutno je tako, da nimam niti enega čistila doma (pozabila na nabavo, ker ni bilo potrebe...). Moram počakati na ponedeljek, pa da kupim ali Vanish, ali Muller ali Meglio...
V tem času pa pač nekaj drugega, če gre...
Kolegica je delala v čistilnici in je rekla da znajo to biti trdovratni madeži, pa na netu tudi dobila same informacije, kako gre to dol težko...

(odgovor članu čiba)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Flumaster na bundi
10.3.2012 13:30:55   
čiba
Od domačih zvarkov jaz poznam samo še kis, ampak, če ne greuser posted image Jaz sem imela doma že tudi Meglio, ampak mi Vanish bolj odgovarja, mi je več madežev dol spravil. Ampak to je spet loterija. Jaz bi verjetno šla kupit tisto, kar ti je predlagala metulj333, je najbolj verjetno, da boš dobila dol, če je prav za flomaster.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Flumaster na bundi
10.3.2012 13:35:31   
LuLu
Hvala, bom mogla izgleda počakati na ponedeljek. Sem želela to bundo dati hčeri gor že takrat, ampak se bo kaj drugega našlo user posted image

(odgovor članu čiba)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Flumaster na bundi
10.3.2012 18:02:13   
hubi
Jaz sem spravila flomaster iz tepiha ven z Megliom.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Flumaster na bundi
10.3.2012 18:11:01   
LuLu
Hvala user posted image
Bom nekaj morala kupiti. Bi že bil čas user posted image

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Flumaster na bundi
11.3.2012 16:37:32   
*lala*
tud jst prisegam na rumen meglio...vse gre stran!!!

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Flumaster na bundi
12.3.2012 15:04:13   
LuLu
Rumen Meglio... neuspešno! user posted image
Jutri probam nekaj drugega.

(odgovor članu *lala*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Flumaster na bundi
12.3.2012 15:52:40   
malaMravljica
Sem ti sla prav mal pogooglat, ker tudi mene zanimama. Baje bo tezko no, sem dobila pa dva zanimiva odgovora na googlu.

Ena moznost je pralni bencin, ne vem a je tocno prevedeno sam iz nemscine ven dobesedno tako prevede, vprasaj moza kaj bi to bilo. Pa se to, daj mal najprej na kaksnem skritem delu poskusit in delaj pri odprtem oknu ali na balkonu, ker to zeloooooo smrdi.
Pol pa se druga moznost, lak za lase. Ne se ze apriori smejat, ok. Pravi ena, da pospricas in mencas in pucas, pa ponavljas vajo. Ne vem kaj ima lak za lase notri, osebno sem tako ze parkrat resila kemik iz usnjenih stolic dol, ni pomagala nobena kupljena kemija, lak pa. Sam je trahba kar ponavljat to z lakom, ker flumaster, ce je tisti ta hud je zelo odporen.
Pa ce bos zadevo resila napises recept ok, sicer upam, da ne bom rabila, sam prepricana pa nisem user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Flumaster na bundi
12.3.2012 15:56:21   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

Sem ti sla prav mal pogooglat, ker tudi mene zanimama. Baje bo tezko no, sem dobila pa dva zanimiva odgovora na googlu.

Ena moznost je pralni bencin, ne vem a je tocno prevedeno sam iz nemscine ven dobesedno tako prevede, vprasaj moza kaj bi to bilo. Pa se to, daj mal najprej na kaksnem skritem delu poskusit in delaj pri odprtem oknu ali na balkonu, ker to zeloooooo smrdi.
Pol pa se druga moznost, lak za lase. Ne se ze apriori smejat, ok. Pravi ena, da pospricas in mencas in pucas, pa ponavljas vajo. Ne vem kaj ima lak za lase notri, osebno sem tako ze parkrat resila kemik iz usnjenih stolic dol, ni pomagala nobena kupljena kemija, lak pa. Sam je trahba kar ponavljat to z lakom, ker flumaster, ce je tisti ta hud je zelo odporen.
Pa ce bos zadevo resila napises recept ok, sicer upam, da ne bom rabila, sam prepricana pa nisem user posted image

Hvala. Z bencinom bom malo počakala, ker je res smrdljiv. Pa niti ga nimam. Lak za lase pa imam user posted image
Mi pa sploh ni smešno... tudi če bi morala lulat gor, pač bi user posted image
Je res lepa bunda...

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   [Brisano sporočilo]
12.3.2012 16:53:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu LuLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Flumaster na bundi
12.3.2012 17:35:06   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

LuLu - porocaj, ce bo lak za lase deloval user posted image

Veš da... Naj si malo opomore od Meglie, pa jo polakiram z najboljšim lakom, tistim, ki ga jaz uporabljam. Samo se bojim, da če je lak preveč bio..., da ne bo nič user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Flumaster na bundi
12.3.2012 18:04:43   
LuLu
Stanje po normalnem pranju bunde isto kot na začetku. Stanje po Megliji... za čisto rahel odtenek manj. Stanje po laku za lase... še odtenek manj.
Ampak še vedno se vidi preveč.
Ih, babnica, ko bi se vsaj z rdečim ali roza flumastrom pobarvala... ne ona je našla TEMNO modrega user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Flumaster na bundi
12.3.2012 18:16:58   
malaMravljica
sam to z lakom ni tako, da pospricas enkrat in je, to mores veckrat. In se to, nimam pojma kako bo delovalo, jaz sem pac kemik iz usnja. Pa sem velikokrat pospricala in drgnila dol, pa pol kar pustila lak mal delovat in je slo fajn dol, pol pa cez cas je kar zginlo, se mi zdi,da na usnju deluje to se z zamikom pol. Je pa moj mali s kemikom posprical ene nove stole z zelo lepo ceno, ko sem tisto vidla mi je verjetno kar dih zastal.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Flumaster na bundi
12.3.2012 18:46:17   
LuLu
Saj z lakom sem večktrat pošpricala in drgnila, pa spet in spet...
Prej sem spet z Meglio in spet za odtenek manj barve... če bom tak nadaljevala... upam, da bo šlo dol. Se pa hvala bogu samo blago ni nič poškodovalo ali razbarvalo... da le ne bom luknje naredila, kolko drgnem user posted image

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?