|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Odločba za OTROŠKI DODATEK- Kdaj se bojo zmig...
7.6.2012 18:40:20   
kimica86
Še vedno ni odgovora!!!!!!
Kaj za vraga počnejo na CSD- ju, da še vedno ni odločbe za OD???!!!! user posted image user posted image user posted image

Že 3 mesce čakam na odgovor.. Grozaaaa, kako počasni so.. Moja tamala bo kmalu stara 5 mescev, o odločbi pa ni ne duha ne sluha user posted image user posted image
Vlogo sem oddala 5. marca..
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Odločba za OTROŠKI DODATEK- Kdaj se bojo ...
7.6.2012 19:25:31   
divna
Počasi, počasi..........  je še kar nekaj takih, ki so oddali v decembru in so še zmeraj brez  odločbe. Sama sem oddala 5, januarja in najverjetneje do konca julija še ne bom dobila, vsaj tako so mi namignili na CSD. Ker ne pričakujem, da bom OD sploh še dobivala jih pač ne priganjam.

lp

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Odločba za OTROŠKI DODATEK- Kdaj se bojo ...
7.6.2012 19:50:31   
benika
Joj no, nisi edina, ki še ni dobila. pred tabo so tisti, ki so oddali v decembru, januarju in februarju. Do konca leta boš že dobila odločbo s poračunom za nazaj.

Pa mimogrede, zaposlene na CSD-ju niso krive, če jim sistem šteka. Misliš, da je njim fajn, ko nestrpni državljani nad njimi znašajo svojo jezo in gnev? pojdi enkrat tja, mal poslušaj, kako jih nekateri zmerjajo, probaj se postaviti na njihovo mesto, pa boš mogoče pol mal lažje počakala na odločbo.

(odgovor članu divna)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Odločba za OTROŠKI DODATEK- Kdaj se bojo ...
7.6.2012 20:01:02   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: kimica86
Moja tamala bo kmalu stara 5 mescev, o odločbi pa ni ne duha ne sluha user posted image user posted image

Moja pa je 3 LETA... pa sem čakal dolgo. Zamisli!

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Odločba za OTROŠKI DODATEK- Kdaj se bojo ...
7.6.2012 21:25:25   
blaža
Jaz sem tudi oddala januarja, pa ni še nič. baje imajo sedaj v obdelavi december.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Odločba za OTROŠKI DODATEK- Kdaj se bojo ...
7.6.2012 23:49:16   
majakla
Oddala decembra in še čakam, tak da ... lepo počasi. user posted image

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Odločba za OTROŠKI DODATEK- Kdaj se bojo ...
8.6.2012 0:12:47   
kimica86
Mahhh, ne verjamem, da jim sistem tako zelooo šteka, da imajo v obdelavi komaj decembrske vloge user posted image user posted image A v 6 mescih tega niso uspeli narest??? Berem drugje in slišim od nekaterih, da so že zdavnaj dobili odgovor pa so oddali februarja.. Potem pa slišim od znanke (živimo na obali), da je šla na CSD, da ji razložijo kaj se dogaja, ker je oddala že konc januarja in ni nobenega odgovora in dobi te "delavke" kako pijejo kavo in klepetajo.. In še ji rečejo: počakajte, imamo malico (malica od 10-10:30, ura pa je bila 10:45 user posted image ).. In potem, ko pokličeš po telefonu in prvo lepo vprašaš, če lahko povejo vsaj približno kdaj bo odgovor, ti zabrusijo: ko bo bo.. Počakajte malo, ker vas je dosti, imamo samo 2 roki.. Jahh, je potem rekla: čakam že skoraj 5 mescev, bom prej ponovno zanosila in rodila, preden se vi zmigate..
Poleg počasnosti, so tudi neprijazni..

Mislim, da, če bi čakala od decembra, bi se mi strgalo..

Mahhh, vidim, da ste ene res še na slabšem kot jaz.. Če bo šlo tako naprej bom čakala do septembra.. No ja, bo pa treba čakat, kot vedno user posted image

(odgovor članu majakla)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Odločba za OTROŠKI DODATEK- Kdaj se bojo ...
8.6.2012 7:25:35   
aprilčica07
Kimica, verjemi, da sistem šteka in da zaposlene tam niso nič krive, na to kar se dogaja enostavno nimajo vpliva. In ja, se čaka. Vlogo sem dala decembra, odločba je pa prišla 14 dni nazaj. user posted image

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Odločba za OTROŠKI DODATEK- Kdaj se bojo ...
8.6.2012 7:32:01   
shushu
tudi mi še čakamo na odločbo, oddali pa smo v začetku decembra.

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
8.6.2012 7:44:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kimica86)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Odločba za OTROŠKI DODATEK- Kdaj se bojo ...
8.6.2012 8:13:51   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Čakam, da se bo kateri na CSD zmešalo user posted image .

Meni so tudi preveče mirne. Ali dobivajo kak skrivnosten dodatek k plači ali jim zjutraj šefi za zahvalo skuhajo kavo in noter kak Persen ali Hovo user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Odločba za OTROŠKI DODATEK- Kdaj se bojo ...
8.6.2012 8:27:21   
Najaa
Da obdelujejo decemberske vloge, poslušamo že ene 3,4 mesece tak da zdej so jih sigurno že obdelali.user posted image Jaz sem oddala za OD v začetku februarja, dobila sem pa odločbo sredi maja. Kar traja ja.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Odločba za OTROŠKI DODATEK- Kdaj se bojo ...
8.6.2012 8:35:47   
kajajaka
Jaz sem oddala vlogo v začetku decembra,
dobila konec aprila,
se pritožila (ker mi mlajše hčerke niso upoštevali)
in dobila novo odločbo sredi maja.
Skupaj 5,5 mesecev user posted image

Meni je kar prav prišlo, ker sem dobila lep znesek OD za nazaj, zdaj bom pa še en mesec imela skoraj zastonj vrtec, ker mi bodo odračunali preveč plačano. Tako, da meni te zamude kar pašejo user posted image

Priznam pa, da bi brez naše nove družinske članice bila situacija čisto drugačna in bi najbrž popi**devala, ko bi čakala kakšno astronomsko položnico za doplačilo vrtca user posted image

Kimica86 potrpi, če prav razumem gre le za OD in ne vrtec... Vsaj doplačevati ne boš rabila nič, ampak boš prejela naenkrat vse OD za par mesecev nazaj. To je pa zmeraj soliden znesek, tudi z najmanjšim zneskom OD se nekaj nabere v par mesecih user posted image


(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Odločba za OTROŠKI DODATEK- Kdaj se bojo ...
8.6.2012 8:37:54   
shushu

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Čakam, da se bo kateri na CSD zmešalo user posted image .

Meni so tudi preveče mirne. Ali dobivajo kak skrivnosten dodatek k plači ali jim zjutraj šefi za zahvalo skuhajo kavo in noter kak Persen ali Hovo user posted image



pri nas niso nič preveč mirne, nekatere znajo bit celo zelo nesramne..

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Odločba za OTROŠKI DODATEK- Kdaj se bojo ...
8.6.2012 9:00:46   
mojca*
jaz še odločbe sploh nisem dobila, pa mi v maju niso nakazali otroškega dodatka!!
user posted image user posted image
kaj jim naj....?

(odgovor članu shushu)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Odločba za OTROŠKI DODATEK- Kdaj se bojo ...
8.6.2012 9:16:26   
kimica86
IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

Kimica86 potrpi, če prav razumem gre le za OD in ne vrtec... Vsaj doplačevati ne boš rabila nič, ampak boš prejela naenkrat vse OD za par mesecev nazaj. To je pa zmeraj soliden znesek, tudi z najmanjšim zneskom OD se nekaj nabere v par mesecih user posted image


Ja, v vrtec naj bi moja tamala šla komaj z januarjem (če seveda dobimo vrtec).. Prav si ne želim predstavljat kaj me še čaka user posted image user posted image
Ja, sej mi drugega ne preostane kot čakanje user posted image

Nabralo se bo, ja.. Samo meni ta denar ne bo koristil, ker ga bom dala na stran za tamalo- to bo njen denar user posted image

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Odločba za OTROŠKI DODATEK- Kdaj se bojo ...
8.6.2012 9:17:10   
divna
IZVIRNO SPOROČILO: mojca*

jaz še odločbe sploh nisem dobila, pa mi v maju niso nakazali otroškega dodatka!!
user posted image user posted image
kaj jim naj....?


Nam, ki je v letu 2012 potekla pravica do OD, ga itak ne dobivamo do nove odločbe in potem dobiš za nazj, kar ti pripada. No, vsaj tako je v MB. Meni je potekel OD januarja, februarja zadnje nakazilo in potem nič.

lp

(odgovor članu mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Odločba za OTROŠKI DODATEK- Kdaj se bojo ...
8.6.2012 9:17:26   
kimica86
IZVIRNO SPOROČILO: mojca*

jaz še odločbe sploh nisem dobila, pa mi v maju niso nakazali otroškega dodatka!!
user posted image user posted image
kaj jim naj....?


Nič ne rabiš rečt, ker si na istem kot jaz in se bova še načakali.. U glavnem, čuti in trpi user posted image user posted image
Je.bena situacija, ni kej user posted image user posted image

(odgovor članu mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Odločba za OTROŠKI DODATEK- Kdaj se bojo ...
8.6.2012 9:27:33   
Teyla
jaz sem oddala konec decembra, pa še vedno čakam. (Lj) user posted image

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Odločba za OTROŠKI DODATEK- Kdaj se bojo ...
8.6.2012 11:12:21   
gita10
jaz sem oddala konec marca in odločbo prejela 3 maja. Je sicer res bila malo pomanjklijiva in sem jo z pritožbo zavrnila tako da sedaj čakam novo. Očitno imajo različno gužvo in na manjših CSD je vse bolj hitro

(odgovor članu Teyla)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Odločba za OTROŠKI DODATEK- Kdaj se bojo ...
8.6.2012 18:50:30   
tajtaja
IZVIRNO SPOROČILO: kimica86

IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

Kimica86 potrpi, če prav razumem gre le za OD in ne vrtec... Vsaj doplačevati ne boš rabila nič, ampak boš prejela naenkrat vse OD za par mesecev nazaj. To je pa zmeraj soliden znesek, tudi z najmanjšim zneskom OD se nekaj nabere v par mesecih user posted image


Ja, v vrtec naj bi moja tamala šla komaj z januarjem (če seveda dobimo vrtec).. Prav si ne želim predstavljat kaj me še čaka user posted image user posted image
Ja, sej mi drugega ne preostane kot čakanje user posted image

Nabralo se bo, ja.. Samo meni ta denar ne bo koristil, ker ga bom dala na stran za tamalo- to bo njen denar user posted image


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Odločba za OTROŠKI DODATEK- Kdaj se bojo ...
8.6.2012 18:53:45   
tajtaja
Eh, nekaj sem napačno pritisnila....
Kimisca86, ti samo šparaj, po možnosti na hčerino ime, pa drugo leto še tega ne boš dobila.
Upam, da vas bo izučilo, za kakšen namen je namenjen OD, ker če ga lahko dajate na stran, ga pa mogoče res ne rabite....
In potem je to info za naše vladajoče, ki pravijo, da še ni tako hudo....mogoče pa res ni?

_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Odločba za OTROŠKI DODATEK- Kdaj se bojo ...
8.6.2012 20:16:00   
kimica86
IZVIRNO SPOROČILO: tajtaja

Eh, nekaj sem napačno pritisnila....
Kimisca86, ti samo šparaj, po možnosti na hčerino ime, pa drugo leto še tega ne boš dobila.
Upam, da vas bo izučilo, za kakšen namen je namenjen OD, ker če ga lahko dajate na stran, ga pa mogoče res ne rabite....
In potem je to info za naše vladajoče, ki pravijo, da še ni tako hudo....mogoče pa res ni?


Dej, ne govori neumnosti, ko ne veš za kaj se gre.. Šparala ga bom zanjo, ker je to dejansko njen denar in ga bo porabila, ko bo večja kot sama želi.. Največ ji bo prišlo prav za šolo, faks ipd..
Denar še kako rabimo, vendar v ta denar ne bom drezala.. In ta denar ziher ne bo ležal na njeni kartici- nisem tako neumna..

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Odločba za OTROŠKI DODATEK- Kdaj se bojo ...
8.6.2012 20:51:47   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: kimica86

IZVIRNO SPOROČILO: tajtaja

Eh, nekaj sem napačno pritisnila....
Kimisca86, ti samo šparaj, po možnosti na hčerino ime, pa drugo leto še tega ne boš dobila.
Upam, da vas bo izučilo, za kakšen namen je namenjen OD, ker če ga lahko dajate na stran, ga pa mogoče res ne rabite....
In potem je to info za naše vladajoče, ki pravijo, da še ni tako hudo....mogoče pa res ni?


Dej, ne govori neumnosti, ko ne veš za kaj se gre.. Šparala ga bom zanjo, ker je to dejansko njen denar in ga bo porabila, ko bo večja kot sama želi.. Največ ji bo prišlo prav za šolo, faks ipd..
Denar še kako rabimo, vendar v ta denar ne bom drezala.. In ta denar ziher ne bo ležal na njeni kartici- nisem tako neumna..

user posted image
Saj ne vem, kaj naj napišem, da občutljivi ne bodo vojne sprožli user posted image
Meni se tudi zdi, da še ni tako hudo v Sloveniji. Vedno bolj user posted image
Pa hvala bogu, seveda. Privoščim vsem tak način naložbe.

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Odločba za OTROŠKI DODATEK- Kdaj se bojo ...
8.6.2012 21:38:05   
tajtaja
Zdaj pa moram met občutek krivde, ker vsak mesec otrošekga sproti pokurimo-se pa naši kljub temu tudi šolajo. tudi na faxu user posted image .
Vsaj zaenkrat za fax potrebujejo predvsem delovne navade in pridnost, z kakimi uber prihranki - običajno taki nimajo sile za diplomouser posted image .

Evo, čakam napad.....saj res, kakšna mamauser posted image user posted image

_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?