|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Garmin-kje po dobri ceni???
9.7.2012 21:53:32   
tajtaja
Mojemu dragemu bi ga kukpila za RD, pa nimam pojma kje in kakšnega iskat. Naj bi bil neka normalna variant, rabi ga pa po SLO.

_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Garmin-kje po dobri ceni???
10.7.2012 10:29:24   
Adelina
Ne vem sicer odgovora, pazi pa, da ne bo (pre)počasen. Moj se je ravno včeraj jezil, ker mu je (sicer sposojeni) Garmin zamujal, pa sredi Zagreba zgubljal signal...

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Garmin-kje po dobri ceni???
10.7.2012 11:42:21   
caramel
Sicer ni direktni odgovor na tvoje vprašanje, ampak na androidne telefone (za druge ne vem) si lahko naložiš tudi GPS karte. Dela isto kot Garmin, pa še veliko bolj uporaben je. Poleg tega pa se nama še ni zgodilo, da bi "preračunaval"user posted image , tako kot je Garmin pol ure sredi Budimpešte - sva prej našla midva kot on.

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Garmin-kje po dobri ceni???
10.7.2012 18:18:55   
Felicita
tajtaja, če ma kateri od vaju pameten telefon, vama svetujem da si kupita aplikacijo... je škoda denarja za še eno 'kišto'.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu caramel)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Garmin-kje po dobri ceni???
11.7.2012 13:26:47   
malaMravljica
Tom tom navigacije prekasajo vse druge na celi crti, nikoli ne stojis kje in cakas, v enih 10 sekundah ti izracuna novo pot.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Garmin-kje po dobri ceni???
11.7.2012 15:41:30   
Jo@n
Mi smo zadovoljni z wayteq navigacijo, gor daš, kar ti paše. Kupili smo pa tukaj http://www.wayteq.si/
Zelo zmogljiva, velik zaslon, ugodnejša od konkurence.

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Garmin-kje po dobri ceni???
11.7.2012 17:39:50   
gsatalema
tudi mi uporabljamo pametni tel. za te zadeve.... vse v enemuser posted image

(odgovor članu Jo@n)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?