|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Še en angelček,
7.4.2012 21:38:50   
Nastya
Po skoraj 8 letih mučenja, čakanja, upanja, zdravljenja, da bo le ugledala te megične črtice..in potrditev ginekologa, ja gospa noseči ste..so odmevale v glavi, moje sestrične..PDP je bil 23.3.2012, začelo se je veselje, sreča, priprave, vsak obisk pri ginekologu, ja vse je v redu, nosečnost poteka tako kot je treba..en mesec pred porodom, so se začeli rahli popadki na 7 ur, sprejeta v porodnišnico, čez tri dni odpuščena, vse se je umirilo..začelo se je hitro pripravljanje na novega člana, kupovanje, posteljica, oblekice, voziček, oba srečna da sta kar kipela od sreče..prišel je dan D 23.3.2012, nič, čez dva dni pregled, nič, čez dva dni pregled, nič, čez dva dni pregled, vse je v redu, bomo še malo počakali, sped pregled, nič, vse je v redu, bomo še malo počakali..danes zjutraj je dobila svoje popadke, takoj sta se odpravila v porodnišnico, ja danes bo, danes bova končno spoznala najino princesko, danes jo bova prvič videla, stisnila k sebi, jo poljubila, že tako dolgo jo čakava, si jo želiva, ona je najin zaklad..ob 10 uri pokliče domov starše in reče, vse je v redu, sem v porodni sobi, pripravljena da bom rodila..moža pošljejo iz sobe..vsi oddidejo ven..čez 30 min se vrne porodničar, pogleda na CTG in reče ŽAL GOSPA - VAŠ OTROK JE MRTEV

Ona sploh ne dojema, v jok, šok, kričanje, obup, kako pred pol ure ste rekli da je vse v redu - dajo ji pomirjevalo, pop ob 15. uri ji sprožijo s pomočjo umetnih popadkov porod, rodi mrtvo deklico

Jaz sem v takšnem šoku, da ne dojemam vseh stvari, kaj šele ona in njen partner..DRAGI ANGELČEK, TAKO SI BILA ZAŽELJENA, TAKO SMO TE VSI NESTRPNO ČAKALI, ZAKAJ ZAKAJ ZAKAJ SI ODŠLA ??
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Še en angelček,
7.4.2012 22:09:55   
Melia
Ne najdem besed...grozno in zelo žalostno kar se je zgodilo.
Jokam, čeprav vas ne poznam.
Ampak to se enostavno ne bi smelo dogajat.

Vsem Vam želim, da najdete svoj notranji mir, čeprav bo zelo težko. Izjokajte se, bodite močni, v oporo drug drugemu.

Niti pomisliti ne morem, kako se počutita nesojena starša...
Zelo sem pretresene in z mislimi z vsemi vami.

Mali angelček pa naj čuva svojo mamico pri kateri je bivala 9 mesecev in naj čuva svojega atija, katerega dlan jo je božala preko maminega trebuška.

Vsem pa iskreno sožalje!

(odgovor članu Nastya)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
7.4.2012 22:10:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Nastya)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Še en angelček,
7.4.2012 22:19:36   
Najaa
user posted image user posted image user posted image Jokam... brez besed sem...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Še en angelček,
7.4.2012 22:53:56   
khurde
o, bog user posted image user posted image user posted image iskreno sozalje

_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

(odgovor članu Nastya)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Še en angelček,
7.4.2012 23:33:32   
donna22
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Še en angelček,
8.4.2012 8:56:43   
SMT3
Ojoj user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Še en angelček,
8.4.2012 9:56:07   
Izabela_
Kako zelo, zelo grozno... user posted image

(odgovor članu SMT3)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Še en angelček,
8.4.2012 9:58:17   
StrawberrY
Ne najdem besed...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nastya)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Še en angelček,
8.4.2012 10:33:35   
tanjusi
Marija sveta...sicer poznam podoben primer, ali lahkopoveš kje se je to zgodilouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Še en angelček,
8.4.2012 10:55:37   
trnuljčica
Iskreno sožalje.user posted image

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Še en angelček,
8.4.2012 21:44:37   
tajtaja
user posted image user posted image user posted image Si ne predstavlljam bolečine staršev....user posted image user posted image

_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Še en angelček,
10.4.2012 13:14:09   
aelail
Kar solze so mi stopile v oči. Sožalje vsem. Počivaj v miru angelček mali.

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Še en angelček,
10.4.2012 13:23:26   
alda
user posted image user posted image Take stvari se nebi smele dogajat!!!
Mirno spi mali angelček!!

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu aelail)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Še en angelček,
10.4.2012 13:33:17   
maychi
user posted image user posted image
Uf, kako grozno. Jokam ...
Ne razumem, zakaj se takšne stvari dogajajo.
Sožalje vsem
user posted image

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Še en angelček,
12.4.2012 20:45:00   
VRTNICA84
Jokam ne morem si pomagat!!user posted image
Istočasno pa se ob takih priimerih spomnim izgube svoje pikice oz. pikeca,
Stojte mamici čim bolj postrani, ker ponavadi je tako, da okolica ne sprejema žalovanja, Žal in vsi mislijo, da bo takoj vse ok.
Ampak žal to ni tako.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ko se otrok rodi, si ne moremo kaj, da ga ne bi ljubili in skrbeli zanj.
Epictetus

(odgovor članu maychi)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Še en angelček,
12.4.2012 20:48:44   
sonček33
Iskreno sožalje.user posted image

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu VRTNICA84)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Še en angelček,
13.4.2012 13:17:06   
Aika77
Joooooj, škoda:\ Sožalje. Ma narava je poskrbela za otroka, ki mu očitno življenje ni bilo namenjeno in ga vzela h sebi.

(odgovor članu Nastya)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Še en angelček,
13.4.2012 15:17:59   
buška2
user posted image , ISKRENO SOŽALJE. NA ŽALOST VEM KAKO SE POČUTI MAMICA, TUDI SAMA SEM DOŽIVELA ISTO. SO ČAKALI, ČAKALI ... DOKLER NI BILO PREPOZNO. MOJA DEKLICA JE UMRLA MED PORODOM, MEDTEM KO JE BABICA "GLEDALA V ZRAK" IN ZDRAVNIK MIRNO SPAL. OBDUKCIJA JE POKAZALA, DA JE BILA DEKLICA POPOLNOMA ZDRAVA. VZROK SMRTI: V RAZITIH DRŽAVAH, PRI SODOBNI OSKRBI JE TAKIH PRIMEROV 1: 200 000.
V TAKIH TRENUTKIH OSTANE ČLOVEK BREZ BESED, KER ENOSTAVNO NI MOGOČE DOJETI, DA SE TO DOGAJA.user posted image

(odgovor članu Aika77)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Še en angelček,
14.4.2012 17:46:06   
majčica1508
user posted image user posted image user posted image user posted image
buškauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu buška2)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Še en angelček,
14.4.2012 20:02:52   
Nastya
Najlepše se zahvaljujem vsem, tudi v imenu mamice, ki je potrta, žalostna in ves čas se samo sprašuje zakaj se je to zgodili, zakaj se je to zgodilo..ne more razumeti..želi se zbuditi iz te more in rada bi videla, da so to bile le grozne, žalostne sanje..a žal pač ni tako..še predno se je vrnila domov, je mož pospravil vse stvari v njeno sobico, sobico so morali na njeno željo zakleniti in moža je prosila, naj skrije ključ, tako da ga ne bo našla..ker še ni pripravljena da stopi vanjo..

..deklica ko se je rodila, je bila pa tako lepa, koža čista, pravilne barve, črne laske in takšna kot da mirno spii..user posted image user posted image

..na obdukcijo so jo odpeljali v torek, a kaj več se bo pa izvedelo šele čez kakšen mesec ko bodo prispeli papirji..in čez en mesec ko si bo verjetno že malce opomogla, probala preboleti - bo s papirji zopet v roki čisto na začetku..žalostno..a tiste, ki ste vse to izkusile na svoji koži, same dobro veste kako je to..je pa dobro vsaj to in to ji očitno daje upanje, ker je trdno odločena da bosta čez 6 mes zopet pričela delati na user posted image in da jima uspe..in vsi držimo pesti, da jima bo in da se bo končalo s srečnim koncem..

(odgovor članu Nastya)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Še en angelček,
19.4.2012 13:27:39   
hedviga
O kako žalostno user posted image user posted image user posted image
Niti misliti si ne morem kakšna žalost je to.

Iskreno sožalje mamici in očiju!!

_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu Nastya)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Še en angelček,
19.4.2012 13:44:25   
witch
user posted image user posted image user posted image user posted image kar solze mi tečejo user posted image user posted image
Kako je lahko usoda tako kruta? To se ne bi smelo dogajati! Nikoli in nikjer!
Moja soseda je na enak način izgubila kar dva otročka user posted image user posted image

Mamici in očiju želim vse najboljše, naj ju mali angelček čuva in naj ju usoda razveseli z malim zakladkom.

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Še en angelček,
19.4.2012 17:51:59   
soncnica33
Iskreno sožalje. Naj jo čuvajo angelčki...

Mamici stojte ob strani, svojo bolečino mora izjokati, le tako bo zmogla živeti z njo.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Še en angelček,
22.4.2012 19:03:31   
S*
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ostala sem brez beseduser posted image

(odgovor članu soncnica33)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?