|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   OD denar za nazaj??
10.9.2012 18:33:53   
mala zirafa
Danes sem dobila odločbo za OD z omenjenim zneskom, na kateri piše da mi ta znesek pripada od 1.6.2012-30.5.2013.Ker sem napačno označila na vlogi oz. nisem na pravem mestu dala x po pomoti,zato za prejšnji mesec po moji krivdi nisem dobila dodatka in zelo upam da ga ta mesec dobimo.
Sedaj me pa zanima, glede na to da piše da mi OD pripada še za junij mesec, ali se lahko pritožim oz. če bom sploh kaj dosegla za nazaj?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: OD denar za nazaj??
10.9.2012 20:04:20   
lubeka
Jaz sem, ravno tako po svoji krivdi, ker sem spregledala, dobila odločbo za OD in vrtec junija. Brez otroških smo bili od januarja, avgusta dobila nazaj do pike točen znesek za 7 mesecev nazaj.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: OD denar za nazaj??
11.9.2012 8:26:29   
mala zirafa
Hvala lubeka.Se pravi napišem pisno izjavo , ali kakosi ti to naredila.Si šla tja pa si se zmenila?

(odgovor članu lubeka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: OD denar za nazaj??
11.9.2012 12:01:54   
lubeka

Po stari odločbi nam je OD pripadal do novembra lani, novo vlogo bi torej morala oddat isti mesec, ker pa je bilo govora o novi vlogi za OD in vrtec, pa sem na to pozabila in oddala vlogo za oboje hkrati decembra.
Če ne bi na odločbe čakali vsi kot nori, bi brez OD ostali en mesec, tako pa smo bili brez njega 7 mesecev.
Ker nova odločba velja od 1.1.2012 smo OD dobili avgusta nakazan za vse mesece nazaj.

Tako da, če sem te prav razumela, na tvoji odločbi piše, da velja od 1.6., bi morala septembra dobiti OD za 3 mesece. Junij, julij, avgust.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: OD denar za nazaj??
11.9.2012 12:06:43   
lubeka
Nisem pa nič pošiljala ali se hodila dogovarjat, ker če je odločba veljavna od nekega datuma, potem bi moral dobiti denar za nazaj.
Ne vem kaj si označila in zakaj nisi dobila OD prejšnji mesec, ampak po tvoji odločbi bi ti OD za junij moral pripadati.
Saj pravim, upam da sem te prav razumela. :)

(odgovor članu lubeka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: OD denar za nazaj??
11.9.2012 12:08:48   
Tutan

IZVIRNO SPOROČILO: mala zirafa

Danes sem dobila odločbo za OD z omenjenim zneskom, na kateri piše da mi ta znesek pripada od 1.6.2012-30.5.2013.Ker sem napačno označila na vlogi oz. nisem na pravem mestu dala x po pomoti,zato za prejšnji mesec po moji krivdi nisem dobila dodatka in zelo upam da ga ta mesec dobimo.
Sedaj me pa zanima, glede na to da piše da mi OD pripada še za junij mesec, ali se lahko pritožim oz. če bom sploh kaj dosegla za nazaj?


Ne razumem, kaj si narobe označila? Ta znesek ti pripada od 1.6., torej boš dobila OD za junij, julij, avgust, potem pa normalno naprej?

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: OD denar za nazaj??
11.9.2012 18:20:10   
mala zirafa
Stvar je v tem da OD nisem označila, sem pa vse ostalo, en kup stvari je blo.Nisem mogla verjet svojim očem, to se mi v 8 letih še ni zgodilo.
Na spletni strani centra piše, da dodatek dobiš z naslednjim mesecem od vloge dalje.Sedaj pa berem od drugih da ste dobile za nazaj.
Na odločbi pa piše kot sem že prej omenila. od 1.6. dalje-

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: OD denar za nazaj??
11.9.2012 20:09:20   
lubeka
Mislim, kolikor sem slišala in prebrala vsaj, da so tudi tistim, ki so jim odločbe za OD še veljale, naredili nove izračune zaradi teh novih vlog in so dobili nove odločbe. Vsaj nekaj vem, da je bilo takih. Zato so mogoče tudi tebi poslali odločbo, čeprav tega nisi označila. Samo predvidevam. Da boš na sigurnem pa morda vseeno raje pokliči na CSD in vprašaj. :)

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: OD denar za nazaj??
14.9.2012 8:36:41   
mala zirafa
Naj vam povem da mi oktobra nakažejo za nazaj. Tako da boste vedele, če kdaj pozabite ali se zmotite.user posted image

(odgovor članu lubeka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?