|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dieta - 32. dan!
7.9.2005 21:32:15   
Anonimen
Evo, pa sem spet tukaj z novim dnem na naši poti, še samo 58 dni do konca!

Torej, pred nami je dan OGLJIKOVIH HIDRATOV. Knjiga nam ponuja naslednje recepte:

Z: 2 pomaranči ali 2 jabolki ali .....

K: Vodni vlivanci z obročki prepražene čebule ali nasekljanim pehtranom

V: 1 kos torte ali 3 kosi peciva (npr. medvedje šape-imam recept) in 1 rebro jedilne čokolade

Namočite fige za jutrišnji zajtrk (za vitaminski dan).

Držite se, punce!

Jaz bom jedla testenine z gobami in zelenjavo. Za večerjo pa moje najljubše - tortico. Še ne vem, kakšno, nekaj se bo že našlo.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Dieta - 32. dan!
7.9.2005 21:50:46   
Anonimen
kakšne pa so medvedje šape???

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Dieta - 32. dan!
7.9.2005 21:54:11   
Anonimen
Jaz bom jedla pizzo s ketchupom. Sadni dan je pa pri meni sadno-zelenjavni dan in si bom v pečici najbrž spekla malancane, paprike in še kakšno zelenjavo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Dieta - 32. dan!
7.9.2005 21:57:09   
total
Bravo Blacky,si pa kar pridna glede diete,jaz sem bla tud že na njej,sam ne dolgo,rezultati vidni,ampak se bom še spravla,ker mora iti dol še čist mal.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Dieta - 32. dan!
7.9.2005 22:25:11   
Mariposa
Nimam pojma kaj bom jutri jedla, ker me ne bo nič doma. Po moje kar sadje, potem pa vrečko grisinov in to je to

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Dieta - 32. dan!
7.9.2005 22:30:51   
Anonimen
Mariposa, pusti sadje za petek. Jutri pa grisinije, potem pa kekse, pa rebro čokolade, to tudi lahko nabaviš po poti.

Total, ti nimaš več kam hujšati. Čisto OK si že zdaj, srečnica! Upam, da bom kdaj prilezla vsaj blzu tebe.

Recept za MEDVEDJE ŠAPE:

20 dag margarine
20 dag sladkorja
1 zavitek vanili sladkorja
1 jajce
30 dag moke
5 dag mletih orehov ali lešnikov ali ...

Sladkor, vanili sladkor, margarino in celo jajce gladko umešajte in dodajte orehe ter moko. Testo naj ne bo lepljivo in ne preveč trdo. Z maso napolnite modelčke, ki ste jih prej namazali z margarino. Iz mase dobite okoli 30 šap. Pecite pri 200 stopinjah 15-20 minut, dokler robovi ne porjavijo. Malo ohlajene stresite iz modelov. V pokriti posodi ostane pecivo okusno tudi do mesec dni. Zdaj pa najslabši del: POJEJTE SAMO TRI!!

Če jih bo katera delala, nas lahko kar vse povabi, če jih lahko pojemo tako malo, jih bo 30 dovolj za vse.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Dieta - 32. dan!
7.9.2005 22:32:42   
bobek05
Kaj so pa vodni vlivanci???

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Dieta - 32. dan!
7.9.2005 22:34:24   
Anonimen
Ja, to pa piše, da lahko kupiš vlivance v vrečki in jih pripraviš 12 dag ali pa jih narediš sama iz moke, vode in soli. To maso vlivaš skozi sito v osoljeno vrelo vodo, ki si ji dodala malo olja. Potem pa jih, ko so kuhani, odcediš in popestriš s čebulo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Dieta - 32. dan!
8.9.2005 5:36:44   
Mariposa
Ne, odločila sem se,da se odpovem sladkarijam, edino če bo kriza. KEr potem če pojem nekaj sladkega, imam potrebo po sladkem še naslednji dan in dan potem,...potem pa pride do kršitev. Če pa ne jem pa ne ne pride do grehov Če bo pa velika kriza, bom naslednji teden pojedla kaj ne preveč sladkega

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Dieta - 32. dan!
8.9.2005 7:07:19   
biba77
Jaz sem pa vceraj imaly OH dan:
Za zajtrk in malico sem jedla hruske, za kosilo (16.00) nesladkane slivove knedle in za vecerjo (18.15) tiramisu, 3 mini princeske (ne lazem - za oreh velike) in rebro temne cokolade.
Mislim, da sem prehitro vecerjala, ker mi je hotlo bit kar malo slabo...
Al pa je to OH-sok, ki ga je telo dozivelo. No, zvecer sem pojedla se 5 kislih kumaric, ko sem dragemu sendvice skupaj sestavljala.
Danes pa grozdje in nektarine in smokve in melona.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Dieta - 32. dan!
8.9.2005 7:24:41   
Anonimen
O, Splišni, lušna slikica.

Jaz bom danes sojine + navadne špagete s paradajz omako: prepražiom česen na olivnem olju, dodam pelate, kapre, baziliko, včasih olive, solim, popram in njami Zvečer pa ne vem kaj, če sploh kaj.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   Dieta - 32. dan!
8.9.2005 8:28:02   
Anonimen
Jaz sem včeraj imela za zajtrk malo grozdja, za kosilo sem jedla kuhan krompir in solato za večerjo pa pol tega. mi je bilo kar težko, še posebej pri kosilu ko so se vse okrog mene mastili z zrezkom, ampak sem zdržala.

Edin problem imam popiti toliko vode- se moram kar prisiliti.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   Dieta - 32. dan!
8.9.2005 8:50:04   
Anonimen
Hvala, a bina.
Ženske, jaz imam v šestih dneh 3 kile manj. Morda ostalim, ki še oklevajo, za spodbudo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   Dieta - 32. dan!
8.9.2005 9:18:04   
biba77
Splisni, blagor tebi (in Al bini)...
Meni kar pocasneje dol lezejo. No, je ze res, da vsake pol kg, ki gre dol, da voljo za naprej, samo, ce bi slo tako kot pri vama...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Dieta - 32. dan!
8.9.2005 9:20:26   
Anonimen
Astra, drugič se pa raje fejst zredi, preden začneš hujšat. Bo šlo hitreje, ha, ha. Preverjeno. Da se ne boš sekirala, pri meni gre zato tako hitro, ker imam pač toliko preveč.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   Dieta - 32. dan!
8.9.2005 9:32:45   
biba77
Si ti ena fajn zenska!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Dieta - 32. dan!
8.9.2005 9:50:28   
Anonimen
Sta vidve eni fajn ženski

Ja no, jaz sem jih imela po moji presoji 10 preveč oz. na 175 cm višine 75 kg, mogoče gre zato tako hitro dol, čeprav jih niti nisem imela tako zelo preveč.

No, danes imam 69 kil na 175 cm. Mater, sem sama seb všeč Mojemu pa še bolj.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   Dieta - 32. dan!
8.9.2005 10:12:40   
biba77
Al bina, jaz sem 4 cm nizja od tebe, pa je bila moja zacetna teza visja od tvoje, tako, da... Ampak, zato pa sem se lotila diete, ne?
Imam voljo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Dieta - 32. dan!
8.9.2005 10:39:09   
Anonimen
Jas, važno, da je volja, drugo pride samo po debi.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   Dieta - 32. dan!
8.9.2005 10:53:41   
bobek05
Astra, midvi pa sva z dnevi skupaj...

Jaz imam tudi danes S dan - za Z sem jedla 2 nektarini, za malico bo verjetno lubenica, za K fige, za V pa melona.. ..

Danes je moj 4. dan!! (vauuuu... sem sama nase ponosna, pa sem kar pridna, ker se je tako lepo držim).. Včerja večer mi je bilo malo hudo, ker smo imeli obiske, pa je bilo na mizi polno čipsa, pa medenjakov in-boljše-da-ne-povem-kaj-še-vse.. Ampak sem zdržala in nisem čisto nič grešila (niti ene zlate ribice)

Splišni, čestitke za tvoje 3 kg, upam, da bo meni tudi šlo tak lepo dol (tehtala se bom pa v soboto ali pa nedeljo)..

Astra ne obupat, bova zdržali, saj vidiš da se da - jaz imam 168cm in nazadnje (v nedeljo) sem tehtala 76,7kg , ampak OK saj zato pa sem se odločla hujšat ..

Al bina vsaka ti čast!!!

Blacky tebi pa hvala za včeraj, ker si me povabila v vašo skupino..

Astra, kaj boš jedla jutri...?? Jaz razmišljam o Blacky-jinem predlogu: piščančji ražnjiči + solata..

Me samo tako zanima - kaj pije katera juho po kosilu?? Jaz je namreč ne, pa brez problema zdržim do večerje..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Dieta - 32. dan!
8.9.2005 11:00:11   
Anonimen
Tukaj na dieti smo itak same fajn ženske. Jaz ne pijem juhe. Imam pa več kil od vseh vas na višino 167.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   Dieta - 32. dan!
8.9.2005 11:03:36   
Anonimen
Ja, same fejst ženske smo...kmalu fejst ženske - suhice

Juho sem jaz pila mogoče 4 krat od začetka diete. Itak skuham iz kocke, odlijem ven, pol pa za tamalga rezance zakuham, pa je. Ampak mi pa paše, če bi se mi le večrat dalo skuhat

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   Dieta - 32. dan!
8.9.2005 11:13:05   
biba77
Jaz juhe ne pijem in ni problema z lakoto. Pol ure po kosilu sem itak ze zejna, pa se z vodo nalivam...

Kaj bom jutri jedla?
Ne vem se...
Za zajtrk 2 hruski (jih imamo na vrtu; cepajo dol...). Za malico verjetno se ena hruska.
Za kosilo... Mogoce essigfleisch (govedina+jajcka+cebulcek). To mi je resitev, ker moram se za druge nekaj pripravit in ne rabim dvojno kuhat. Raznjici pa zal ne pridejo v postev, ker moram ze danes pripravit, ko sem do treh v sluzbi... Pa se fino bo pocakalo do vecerje.
Hvala bogu, da imam zadnje case mir z zelodcem... vcasih cebule niti povohat nisem smela.

Bobek, jaz imam danes 20. dan, tako, da sem nekako med tabo in "tavecjo" skupino.

Punce, meni v tej dieti tako zelo pase kava, da mi je ze cudno. Pa, seveda non-stop sem zejna (se dobro, da voda izpod pipe pitna).

Ali vam kaj posebej pase?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Dieta - 32. dan!
8.9.2005 14:33:22   
Anonimen
Jaz si privoščim vsako popoldne capuccino brez sladkorja. Mi je kar naenkrat tako zelo dober, prej pa ga nisem marala. Pa seveda OH dan vedno komaj čakam, da udarim po kaki dobri tortici. In danes je ta dan!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   Dieta - 32. dan!
8.9.2005 14:49:47   
Anonimen
A je danes tudi juha? Zdaj sem se spomnila, ker bom jedla pizzo, ki je Tibor seveda ne je, bi pa njemu lahko naredila eno zdravo domačo juhico iz kocke. Saj najbrž je itak ne bo hotel.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?