|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vodna postelja
12.7.2012 12:50:13   
LittleSun
Zanimajo me vaše izkušnje z njo in kje kupiti?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
12.7.2012 13:29:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu LittleSun)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vodna postelja
12.7.2012 13:31:35   
LittleSun
Kje sta jo pa kupila?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
12.7.2012 13:43:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu LittleSun)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vodna postelja
13.7.2012 8:38:21   
diana 28
Mi jo tudi imamo vendar jaz nisem glih tako naudušena nad njo. Res je, da je bolj mehka, nič ne tišči, pozimi je ogreta, da ti ni mraz ko prideš v posteljo. Po drugi strani pa ko gremo kam na dopust in spim na bolj trdnem ležišču se mi skoraj zdi, da se bolj odpočijem. Verjetno je odvisno kaj ti bolj paše. Pa da ne boš slučajno verjela, da je seks kot bi bila v oblakih (tako dober), ker je glih obratno. Vse se nekam vdira ........user posted image

< Sporočilo je popravil diana 28 -- 13.7.2012 8:42:50 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vodna postelja
13.7.2012 9:05:42   
urška
Vodna postelja je zakon. Z bivsim svauser posted image imela Lectusovo. Ta postelja je edino kar pogresam pri njemu user posted image

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vodna postelja
29.7.2012 9:38:54   
malaMravljica
In LittleSun, sta jo kupila? Ce ja, kaj za eno vodno jedro sta vzela, koliko umirjeno?

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vodna postelja
4.9.2012 9:39:37   
kiku
lectus, super se spi
jedro pa..zelo umirjeno

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vodna postelja
4.9.2012 9:46:02   
LittleSun
IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

In LittleSun, sta jo kupila? Ce ja, kaj za eno vodno jedro sta vzela, koliko umirjeno?


vodne postelje danaja....vse super, postelja in ustrežljivost.

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vodna postelja
4.9.2012 10:00:29   
malaMravljica
no, super.

Midva imava pa 200 x 220, uno sistem in free flow user posted image sem pa zadnjic eno noc spala na eni 40% umirjeni in sem tudi super spala, bolj umirjena pa ne gre pri meni.

Little sun, si dobila pod to zgornjo bombazno prevleko in nad vso plastiko ( drugace ne znam razlozit) eno tako tanko prevleko, ki preprecuje, da gre prah naprej notri? Tisto je super stvar, das sam tisto v stroj in postelja je pod tistim vedno super cista.

< Sporočilo je popravil malaMravljica -- 4.9.2012 10:02:22 >

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vodna postelja
12.9.2012 8:27:11   
LittleSun
malaMravljica sem jo kupila ja, je super user posted image user posted image

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vodna postelja
12.9.2012 13:07:00   
pikatara
lectus, sem ful azdovoljna in najbolj srečna da sva vzela ono ta drago, ki je edina imela zgornjo prevleko na zadrgo. se kdaj zgodi da mali premoči plenička in lahko dam prevleko v pralni stroj.

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Vodna postelja
14.9.2012 22:17:42   
malaMravljica
Ce Lectus prodaja vodne postelje s prevleko na zadrgo drazje vas prav posteno farba in tudi mi ni jasno kaksen drugacen sistem bi se lahko obstajal. Saj more bit na zadrgo, kako pa drugace prides do vodnega jedra, da zrak ven spravis, pa vodo dolijes ali odlijes? Cisto zares me zanima kaj imajo se v ponudbi razen na zadrgo?

(odgovor članu pikatara)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Vodna postelja
29.11.2012 16:47:49   
honey
MalaMravljica, po moje je uporabnica mislila, da ima deljeno vrhnjo prevleko. Saj mislim, da jo imajo zdaj že vse postelje v Lectusu. Midva imava njihovo posteljo že 10 let in takrat na začetku so imeli zgornje prevleke samo v enem kosu in tiste nisi mogel dati v pralni stroj, ker je bila prevelika. Zdaj pa je taka, da je po sredini deljena in jo lahko brez težav opereš.

_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Vodna postelja
29.11.2012 17:23:23   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: honey

MalaMravljica, po moje je uporabnica mislila, da ima deljeno vrhnjo prevleko. Saj mislim, da jo imajo zdaj že vse postelje v Lectusu. Midva imava njihovo posteljo že 10 let in takrat na začetku so imeli zgornje prevleke samo v enem kosu in tiste nisi mogel dati v pralni stroj, ker je bila prevelika. Zdaj pa je taka, da je po sredini deljena in jo lahko brez težav opereš.


Če se le da deljeno prevleko. Naša je tudi že stara, skoraj 10 let jo že imava- lectusovo. Vrhnja prevleka ni deljena in ni šans da jo v stroj stalčim, zdaj sem še celo kupila velik boben in še vseeno ne gre notuser posted image . Sem jo nesla v čistilnico in je prišla domov taka, kot sem jo tja neslauser posted image . Zadnjič sem jo kar z vapotom opralauser posted image .
Sva zelo zadovoljna in je nekak ne moreva menjat, zato pa se seli z nami že 4x pa še na drug konec sveta 2x user posted image . Bo jo pa treba manjat, ker zaradi številnih selitev, so se mal jedra zjahala, ampak tukaj ni vodnih postelj, tak da bo treba kar še naprej jahat toleuser posted image .


< Sporočilo je popravil Hope2 -- 29.11.2012 17:25:23 >

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Vodna postelja
29.11.2012 17:32:15   
malaMravljica
Hope, saj verjetno ves, da se da ta zgornja prevleka tudi zamenjat, da kupis sam to. Pa niti ni neka huda cena. Jaz imam pravzaprav vedno dve zgornji prevleki in jih menjam, pozimi se ne posusi tako hitro. Pa tudi s casom rata ta prevleka taka znucana in ce das novo gor vidis kolk lepse se spet spi.
Pa jedra ti tudi lahko sam jedra zamenjajo. Sej je sploh fajn, ker recimo sedaj v 10 letih je slo to toliko naprej, ce ti sedaj dajo nekaj novega bo spet toliko boljse in lepse za spat.
Da ste pa posteljo 4 x selili ste pa dobri user posted image



(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Vodna postelja
30.11.2012 13:52:03   
Hope2
Ti težka bo, smo na drugem koncu sveta, vstran od lectusauser posted image . Ni šans, da kako menjam. Tukaj so sicer pred leti imeli neko nemško firmo, ampak ni šlo v promet in so zaprli. Iz slo pripeljemo ob dopustu razkužila, vse ostalo p aje pretežkouser posted image

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Vodna postelja
2.12.2012 21:25:02   
malaMravljica
Hope, ti verjetn ne ves vec katero nemsko znamko so imeli a ne.
Pa se tko sem ti svetovala, da bi se najrajs pogrezlna kam. Sicer ne poznam lectusovih postl tko najbolj, ma verjetn ne mores zamenjat prevleke iz enojne v deljeno brez menjat se vodnega jedra oz vsaj vodo vn spustit, ker mores se ono spodi zamenjat, kjer je druga stran zadrge. Sorry.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Vodna postelja
14.1.2013 18:27:41   
RAKICA1
Ojla no jaz tudi prosim za kakšno informacijo ker bi jo rada nabavla pa me zanima kje ste jo nabavle in kako ste zadovoljne z njimi seveda
lp

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?