|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kateri ptički?
27.3.2013 14:37:37   
kajalin*
Na našem koncu (Celje ) je polno rjavih ptičov, ki ne morejo leteti , so na tleh in poginejo.Je še katera opazila?Zanima me, kateri ptiči so to in, ali jih je res sneg presenetil in ne morejo gnezditi? Danes smo mi našli enega,včeraj moj brat in babica, pogine v pol ure.Zaradi hčere smo ga z rokavicami dali v darilno vrečko in ga nesli v stanovanje, mislim, da mu nismo škodovali, ker je že bil v fazi umiranjauser posted image Pa ptič je velik kot vrabec, na trebuhu ima rdečkasto rjavo perje, izgleda odrasel.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kateri ptički?
27.3.2013 15:13:13   
LuLu
Sem iz Celja. Opazla nisem nič kaj takega. Ampak previdno z njimi, da ni kaka ptičja gripa na pohodu.

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kateri ptički?
27.3.2013 15:44:47   
kajalin*
Mi smo v bližini, ne iz mesta.Po mestu vidim predvsem golobe. Ja ravno zato sem ga zvrnila v darilno vrečko, s pomočjo rokavice, katera gre v pranje. Sej po moje je vzrok sneg in nizke temperature ne lih kakšna bolezen...Ker priči so pa enake vrste.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kateri ptički?
27.3.2013 19:56:53   
panineve
http://sl.wikipedia.org/wiki/Ta%C5%A1%C4%8Dica

Mi smo danes tudi našli eno user posted image

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kateri ptički?
27.3.2013 20:02:21   
LuLu
http://www.elektronik.si/phpBB2/viewtopic.php?p=396100&sid=d9236271efa0673fc392b9e70733c1b4

(odgovor članu panineve)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
28.3.2013 10:04:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu LuLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kateri ptički?
29.3.2013 8:01:41   
Tippi
Jaz sem predvčerajšnji reševala ptička (oranžen trebušček je imel). Se je, nevemkakko! priplazil do vrha stopnišča, potem pa ni več znal nazaj dol in se je zaletaval v vrata na teraso. res so revčki user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kateri ptički?
29.3.2013 13:21:52   
dreamhorse
Pri nas jih je tudi polno.. Sicer živih, na terasi, žvrgolijo, so napihnjeni... kot da bi jih zeblo, pa se taki puhasti naredijo.. zaenkrat še vsi živi...

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kateri ptički?
29.3.2013 22:09:20   
kajalin*
Ja taščica je bila pri nas, pa pri bratu tudi.Hmm vzrok še vedno ni znan, na onem forumu piše zaradi kruha, kar bi bilo mogoče, ker sumim sosedo da jih hrani s kruhom, ker ga pobira iz smetnjaka ( pa še plesniv je kar je škodljivo )Na našem balkonu imajo vso zimo sončična semena, ampak taščic še nisem opazila. So vrabčki in siničke.

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?