|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   velenje - celje Kaj si ogledati
3.6.2013 20:12:46   
ursi
Pozdravljeni!

V bližnji prihodnosti načrtujemo izlet v Žalec (peljemo eno osebo gor). Glede na to, da bomo imeli ene 4 ali 5 ur frej me zanima, kaj b si lahko z odraslimi osebami pogledali v bližini Žalca, nekje v razponu od Velenja do Celja ali kje blizu?

Vsak predlog dobrodošel. Radi pa bi si ogledali kakšne tri ali štiri stvari, da ne bo preveč treba gledat na uro.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: velenje - celje Kaj si ogledati
3.6.2013 20:16:04   
Zoja Lara
Celjski grad, Velenjsko jezero

_____________________________

Zdaj sem mamica, jupiii.

(odgovor članu ursi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: velenje - celje Kaj si ogledati
3.6.2013 20:32:06   
patrino
Velenjski grad z muzejem premogovništva z vstopom v rudnik, rimska nekropola v Šempetru, Šmartinsko jezero z naravnim poučnim parkom, Celje samo kot mesto je tudi zelo zanimivo in veliko ponuja (Cerkve -Sv.Danijel, Jožef...Muzeji- npr. Hermanov brlog.., veliko dobrih restavracij, kavarnic v starem delu, sprehod ob Savinji)...odvisno kaj vas zanima. Jaz sem bolj čudna in grem skoraj povsod, če imam priložnost pogledat mestni "britof"user posted image ( moji so se že navadili na mojo morbidnost), razne razvaline, stare hiše, sama mestna središča me ne privlačijo tako zelo.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Zoja Lara)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: velenje - celje Kaj si ogledati
3.6.2013 22:14:46   
JozicaH
Vse zgoraj našteto, ampak ne pozabit v Velenju it na burek ali čevape v Mladost, pa na najboljši sladoled k Lokiju (slaščičarna Ohrid). Pa mogoče je Patrino malo nejasno napisala - Velenjski grad je fantastičen, s kar nekaj razstavami, za deco res super, a muzej premogovništva je na drugi strani Velenja, a prav tako fantastično. Ma za vse to je 4-5 ur premalo, vsaj cel vikend.

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: velenje - celje Kaj si ogledati
4.6.2013 10:24:32   
astrid1
Pa sprehod okrog Škalskega jezera v Velenju. V starem Velenju je tudi muzej mineralov. Pa obvezno k Lokiju na sladoled.

(odgovor članu JozicaH)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: velenje - celje Kaj si ogledati
4.6.2013 11:23:43   
BellaB

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Velenjski grad z muzejem premogovništva z vstopom v rudnik, rimska nekropola v Šempetru, Šmartinsko jezero z naravnim poučnim parkom, Celje samo kot mesto je tudi zelo zanimivo in veliko ponuja (Cerkve -Sv.Danijel, Jožef...Muzeji- npr. Hermanov brlog.., veliko dobrih restavracij, kavarnic v starem delu, sprehod ob Savinji)...odvisno kaj vas zanima. Jaz sem bolj čudna in grem skoraj povsod, če imam priložnost pogledat mestni "britof"user posted image ( moji so se že navadili na mojo morbidnost), razne razvaline, stare hiše, sama mestna središča me ne privlačijo tako zelo.


Mestno pokopalisce?? Ja kaj pa delas tam... isces svoje prednike?? :D

Predlagala bi se jamo Pekel, v blizini Sempetra...

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: velenje - celje Kaj si ogledati
4.6.2013 17:56:29   
Colt
Nujen ogled aktivnosti na celjskem aeroklubu v Levcu! Zna bet interesantno :)

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu BellaB)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: velenje - celje Kaj si ogledati
6.6.2013 10:38:24   
ronja
Muzej premogovništva, nujno! Pa Celjski grad je tudi lep.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu ursi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: velenje - celje Kaj si ogledati
6.6.2013 12:21:43   
LolaTin
Si dobila kr nekaj predlogov user posted image .

Težko boste kar koli dali v 4 ure user posted image . Odvisno tut, kaj vam je všeč pa če še mate kakega otročka, al sta sama itd.

Če ste bolj ležerni, v Celju pride v poštev kombinacija Stari grad+mestni park (prenovljen za otročke baje)+kava v Mišku Knjižku (kavarna ob Savinji)+ sprehod čez staro mestno jedro (čeprav ga trenutno prenavljajo in ni za dol padituser posted image )
Kar se tiče Hermanovega brloga pa je fino malo preverit, kako je kaj odprt.

Drugače pa Jama Pekel dober predlog user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?