|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Domače, domače... iz tržaškega skladišča :D
6.7.2013 14:33:53   
LuLu
http://ava.rtvslo.si/predvajaj/doma-pridelana-zelenjava-iz-veletrznic/ava2.171703723/
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Domače, domače... iz tržaškega skladišča :D
6.7.2013 21:43:07   
alda
lih ko jajca kupljena na lj.tržnici od branjevke,doma pa vidiš, da imajo vse !žig" iz Lidla.
..ja in tudi Luštov pomidor sem že imela priložnost videz na domači tržnici user posted image .
Ja pa jade da je šel stric s Primorske v Prekmurje po 2gajbi pomidora user posted image user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Domače, domače... iz tržaškega skladišča :D
6.7.2013 22:01:18   
LuLu
Veš, ti tudi nisi alda ALDA.
Sem vidla, da vas je polno v Lentiju. Bogve, katera je original user posted image

bio-eko-fake-originali

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Domače, domače... iz tržaškega skladišča :D
7.7.2013 9:14:48   
Najaa
To o tržaškem skladišču je že dolgo znano. Mi pa vestno kupujem bio in eko... ja pa ja de. user posted image user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Domače, domače... iz tržaškega skladišča :D
8.7.2013 7:13:18   
alda
Lulu tak ti to dojde-kvazi eko, kvazi bio, originale ALDA ,D&G-samo da se potegne naiven narod!

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Domače, domače... iz tržaškega skladišča :D
8.7.2013 15:11:18   
m_o_i
ze od samega zacetka bezim od takih oznak-kaj drugega, kot navite cene, itak nimajo user posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Domače, domače... iz tržaškega skladišča :D
8.7.2013 16:31:39   
LuLu
Imam to srečo, da imajo moji starši vrt. Že od malega vem, kaj je to domače, kako izgleda, se vonja in ima okus. To sadje in popolno oblikovana zelenjava nikakor ne more biti naravna.

Razen če... imajo moji starši na pokvarjeni zemlji vrt in ne znajo vrtičkati. Aja, pa kupujejo defektna semena. Možno... Hmm... zdaj sem pa zmedena!

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Domače, domače... iz tržaškega skladišča :D
8.7.2013 17:35:53   
m_o_i
Lulu, to, da ves, s kterega vrta pride, je pa drugacen bio user posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Domače, domače... iz tržaškega skladišča :D
9.7.2013 10:12:21   
skuštrana
Ko ste že ravno omenile Luštov pomodr - zadnjič ga je mama prinesla ko je prišla k meni na morje. In jaz ugriznem in bljek, jo vprašam kakšen paradajz ima to. In je rekla ja Luštov..čisto brez okusa je bil, voden.

Jaz paradajz kupujem od ene od branjevke na tržnici (domač) in to je paradajz (že izgled je drugačen, kaj šele okus), ne pa iz steklenjakov..Cena tega Lušta je pa baje višja kot navadnega paradajza.

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Domače, domače... iz tržaškega skladišča :D
9.7.2013 10:15:44   
mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Ko ste že ravno omenile Luštov pomodr - zadnjič ga je mama prinesla ko je prišla k meni na morje. In jaz ugriznem in bljek, jo vprašam kakšen paradajz ima to. In je rekla ja Luštov..čisto brez okusa je bil, voden.

Jaz paradajz kupujem od ene od branjevke na tržnici (domač) in to je paradajz (že izgled je drugačen, kaj šele okus), ne pa iz steklenjakov..Cena tega Lušta je pa baje višja kot navadnega paradajza.


Verjela ali ne, lani je bil Luštov paradižnik popolnoma drugačen. Načeloma jemo samo paradižnik z noninega vrta in takrat ga pač jemo 1 mesec, potem pa drugega ne kupujemo user posted image , ampak lani smo se prav najedali Luštovega paradižnika. Letos sem ga kupila 4x v različnih trgovinah in ne vem, nima nobenega okusa. Pojma nimam kaj je to letos .....

lp

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Domače, domače... iz tržaškega skladišča :D
9.7.2013 10:59:45   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

Verjela ali ne, lani je bil Luštov paradižnik popolnoma drugačen.

ampak lani smo se prav najedali Luštovega paradižnika. Letos sem ga kupila 4x v različnih trgovinah in ne vem, nima nobenega okusa. Pojma nimam kaj je to letos .....

Točno tako. Pri nas enako. Lani super, letos nikakav in predrag.

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Domače, domače... iz tržaškega skladišča :D
9.7.2013 14:48:17   
rozilu

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

Verjela ali ne, lani je bil Luštov paradižnik popolnoma drugačen.

ampak lani smo se prav najedali Luštovega paradižnika. Letos sem ga kupila 4x v različnih trgovinah in ne vem, nima nobenega okusa. Pojma nimam kaj je to letos .....

Točno tako. Pri nas enako. Lani super, letos nikakav in predrag.


Premalo sonca. Še mamin paradajz z Obale je letos nekam velik in nima značilega močnega okusa, kot po navadi julija (takrat ga običajno suža že pobere, kar dobiš je sam okus in bolj malo mesa ;)). Letos so obilne padavine in malo premalo sonca naredile svoje... je pa še vedno bio-eko-ohinsploh in dober. Verjamem pa, da je imel vsak paradajz gojen v rastlinjaku premalo sonca.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Domače, domače... iz tržaškega skladišča :D
9.7.2013 16:58:06   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: rozilu

Premalo sonca.


Možno, se ne spoznam na to. Ampak, potem bi se moralo to malo na ceni poznati. user posted image

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Domače, domače... iz tržaškega skladišča :D
9.7.2013 17:25:55   
Tippi
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Imam to srečo, da imajo moji starši vrt. Že od malega vem, kaj je to domače, kako izgleda, se vonja in ima okus. To sadje in popolno oblikovana zelenjava nikakor ne more biti naravna.

Razen če... imajo moji starši na pokvarjeni zemlji vrt in ne znajo vrtičkati. Aja, pa kupujejo defektna semena. Možno... Hmm... zdaj sem pa zmedena!


Ma ni za verjet nobeni branjevki več! in se strinjam s citiranim. če ma človek srečo da ma vrt, je to edino zanesljivo da je domače.
Je pa zanimiva ena stvar. moja pubertetnica noče nobenega sadja če ni popolno user posted image user posted image . res me zanima kdaj bo spoznala, da je v popolnosti nekaj narobe. verjetno, ko bo mela kakšnega popolnega fantička, pa bo potem ugotovila, da to ni to user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Domače, domače... iz tržaškega skladišča :D
10.7.2013 9:49:17   
ronja
Na tržnici kupujem pri enem zelenjadarju, ki prodaja svoje in kupljeno - samo da vedno označi, kaj je kaj. Tako sem lahko ziher, ker pač že od nekdaj označi tuje z državo porekla in se ne dela, da je njegovo. Pri njem kupujejo tudi presnojedci, ki verjetno najbolj preverijo svojo hrano, pa tudi po okusu in kvaliteti se včasih pozna, če je nekaj zraslo tu in prišlo na trg čez 2 uri. Pa včasih kupiva še kaj od primorcev, ki pripeljejo svoje češnje ali kaj drugega - kjer tudi veš, da ni kupljeno na tržnici, ker imajo samo en izdelek. To je bil od vedno moj sistem in se mi zdi, da se kar obnese. Vem pa, da to, da napišeš, od kod ti zadeva, ni običajna praksa in recimo moja mami ni hotela kupovat nekje, kjer pošteno napišejo, da nekaj ni od tu, ker je imela rajši tiste, ki "vse sami pridelajo". Sama nisem verjela in sem si našla svoj sistem. Ker pač iz biologije vem, kaj lahko pri nas v katerem letnem času raste in so se včasih zadeve hudo teple;). Tako da me strašno ne preseneča...
Imamo pa srečo, da imata tašča in tast zdaj vrt in nas pridno zalagata, tako da zdaj zelo malo zelenjave kupimo:). Samo še kak sadovnjak bi rabili... Pa eno kravouser posted image

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Domače, domače... iz tržaškega skladišča :D
10.7.2013 9:52:54   
ronja
moja pubertetnica noče nobenega sadja če ni popolno

Razreži ji eno grdo, okusno in eno "popolno" brez okusa. Če ne bo ugotovila razlike, je pa res nekaj narobe z njo:D.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Domače, domače... iz tržaškega skladišča :D
11.7.2013 12:58:26   
LuLu
Kopiram iz Twitterja:

Nov slogan prodajanja zelenjave v Sloveniji je: "BIO sam v Trstu, EKO ti salate."

user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Domače, domače... iz tržaškega skladišča :D
12.7.2013 20:28:11   
alda

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Kopiram iz Twitterja:

Nov slogan prodajanja zelenjave v Sloveniji je: "BIO sam v Trstu, EKO ti salate."

user posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Domače, domače... iz tržaškega skladišča :D
15.7.2013 7:21:54   
Tippi
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

moja pubertetnica noče nobenega sadja če ni popolno

Razreži ji eno grdo, okusno in eno "popolno" brez okusa. Če ne bo ugotovila razlike, je pa res nekaj narobe z njo:D.


Narobe, narobe user posted image

Ma saj je sadje, ni tako grozno kot je bilo tole prebrati. samo ima neko kaprico, da mora biti popolno. pač brska po domačem sadju,da bo popolno hahaha včasih ni bila nič izbirčna, zdaj pa vedno bolj. puberteta, kaj češ hahaha te še čaka, potem pa sporoči, ko boš rezala sadje skoraj polnoletnemu otroku, če je pomagalo user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Domače, domače... iz tržaškega skladišča :D
15.7.2013 18:36:09   
Julija08
Mater jim ej....

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Domače, domače... iz tržaškega skladišča :D
15.7.2013 19:01:15   
Colt
Začetek konca!

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Domače, domače... iz tržaškega skladišča :D
15.7.2013 19:51:59   
Bralec
Evo, kaj o tem pravi Petja K.

http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=22701&LNK=4


(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Domače, domače... iz tržaškega skladišča :D
15.7.2013 19:57:33   
Colt
Bralec...kako se znajdeš v vseh teh razlićnih nickih? :D Sicer pa ...Petja je zakon!

< Sporočilo je popravil Colt -- 15.7.2013 19:58:15 >


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Bralec)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Domače, domače... iz tržaškega skladišča :D
15.7.2013 21:40:03   
liliana
To se dela že leta......da se laže in prodaja pod bio/eko variantah in pod domačimi proizvodi za drag denar isti šmorn kot v Šparu, Mercatorju, Lidlu in Hoferju.......in naši vrli inšpektorji so šele zdaj to odkrili....ko so pregledali 10 prodajalcev na tržnici........res je......slava jim......

Podoben poden kot gradbeni inšpektorji, ko ima vsak na svojem terenu že vsaj 10 let nekaj črnogradnih vil z bazeni pa o tem siromak pojma nima.......

< Sporočilo je popravil liliana -- 15.7.2013 21:42:22 >

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Domače, domače... iz tržaškega skladišča :D
15.7.2013 22:13:05   
alda

IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Bralec...kako se znajdeš v vseh teh razlićnih nickih? :D Sicer pa ...Petja je zakon!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?