|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   otroska kuhinja in vozicek
25.8.2013 22:15:44   
constanca

Kmalu bodo zaceli sprasevat dedki in babice kaj za rojstni dan.

In mati si je namislila, da bi otroku preskrbela kuhinjo, eno tako fletno majhno.
In pa vozicek za puncke sta nagledali.

Zdaj pa ponudbe ohohoho in kaj naj.
S katerimi ste vi zadovoljni?

Za kuhinjo grem lahko pac  v Ikejo, ce se nic kaj bolj cort ne dobi. Vozicek pa res ne vem kateri naj vzamem.

Hvala in lp

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: otroska kuhinja in vozicek
27.8.2013 15:57:46   
hmm...
Jaz pa s tem res ne bi komplicirala. Voziček je igrača, so pa skoraj vsi isti oz podobni.
Tako da ne vem kaj te zanima? V vsaki trgovini jih imaš.

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu constanca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: otroska kuhinja in vozicek
27.8.2013 16:08:02   
nyna84

IZVIRNO SPOROČILO: hmm...

Jaz pa s tem res ne bi komplicirala. Voziček je igrača, so pa skoraj vsi isti oz podobni.
Tako da ne vem kaj te zanima? V vsaki trgovini jih imaš.

Se strinjam.
Za kuhinje mal preglejte ponudbe po netu, ker so velikosti, kvaliteta in posledično tudi cene od do.
Za voziček pa res ni pomembno, kakšen je. Edino, če ima Roxanne, ki je večja, rabi tudi voziček primerne velikosti.

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: otroska kuhinja in vozicek
27.8.2013 17:57:57   
Anonimen
Glede kuhinje se strinjam da je lesena boljša izbira kot plastik fantastik ... pri vozičku bi pa svetovala, da vzamete takega z gumiranimi kolesi, ker če ne se boš iz vsakega sprehoda vrnila z glavobolom user posted image

(odgovor članu nyna84)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?