|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   voziček za šol. torbo
11.9.2013 13:05:06   
mala zirafa
Ker imam mala komaj 25 kg in je torba težka okoli 5 kg, ji moram pod nujno kupit voziček.Nisem si niti pod razno mislila da bo tako težka letos, sicer bi ji že prej kupili torbo na kolesih.
Kaj menite o tem vozičku, ste ga že imeli, mnenja? http://www.kopija-nova.si/vozicek-za-solsko-torbo-roza
Kje se ga lahko še kupi? Ste ga morda videli v Šparu?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: voziček za šol. torbo
11.9.2013 14:23:24   
nena m
Mi smo imeli prav tega iz Kopija nove. Jaz sem bila z njim zelo zadovoljna, bistveno bolj kot potem, ko je imel torbo s koleščki. Voziček se lepo pelje, potem pa ga lahko pustiš npr. v garaži ali garderobi  in ne vlečeš vse svinjarije v stanovanje oz. razred.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: voziček za šol. torbo
12.9.2013 8:30:36   
mala zirafa
Hvala.Se ga da še kje drugje kupit razen v Kopiji?

(odgovor članu nena m)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: voziček za šol. torbo
12.9.2013 9:30:07   
mini86
ampak čez pločnike bo morala pa vseeno dvigniti..
a ni tko da ne priporočajo teh torb s koleščki..

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: voziček za šol. torbo
12.9.2013 13:40:09   
nutela
Ne spreglej, da paše samo s šolskimi torbami Modan. Imate to torbo?

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: voziček za šol. torbo
12.9.2013 15:40:35   
Mimona29
Ja to je potem kar bed če paše samo na določeno torbo. zakaj pa ne pogledaš raje kar za torbo s koleščki? Zdaj še maš šanse dobiti poceni ker imajo knjigarne še znižane cene (v mladinski vem da imajo vse torbe 20% znižane, če se ne motim do 15ega). Se mi zdi boljše kot da kupiš voziček pa potem še torbo, da kar torbo s koleščki kupiš, te bo verjetno ceneje prišlo. Razen seveda če imate Modan torbico :)

(odgovor članu nutela)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: voziček za šol. torbo
13.9.2013 11:39:59   
Mipka
Kaj pa vem če so torbice na koleščke rešitev, jaz mojim nisem kupila teh na koleščke mi smo vzeli kar navadne na naramnice, vem pa d aimajo p av Mladisnki knjigi ful enih torb in izbora, da skori ziher najdeš kakšno ki bo tebi kul. Mi smo bili tam in smo dost hitr zbrali. Pa še popuste imajo sedaj tako da se splača izkoristit :)

(odgovor članu Mimona29)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?