|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ste že kdaj v 3?
14.5.2013 11:41:46   
Anonimen
In v kakšni variaciji, vtisi, občutki?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ste že kdaj v 3?
14.5.2013 14:24:17   
kalbo
Nisem še, seveda so pa fantazije, saj ni lepšega kot je lepa ženska glava med lepimi ženskimi nogami.

Je pa realnost zagotovo drugačna od fantazije in kolikor vem so mnogi razočarani.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ste že kdaj v 3?
14.5.2013 14:37:12   
Anonimen
Ja, enkrat, prvič, zadnjič in nikol več... Jaz, moja prijateljica in njen tip... Trajalo ni dolgo, ker ni bilo nekega navdušenja z moje strani, čeprav sem hotela to enkrat naredit... Sem tak tip, da moram vse probat oz. sem takrat... Z dvema moškima še nisem in zdaj nimam več takih želja.

Sem pa poljubila mojo prijateljico in ona mene, eno drugo, zanalašč pred fanti in se bolje poljublja od večine moških...

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ste že kdaj v 3?
15.5.2013 20:25:49   
ronja
Ne (šeuser posted image ). Nikoli ne reci nikoli, ampak trenutno še zanj nimam dovolj časa...

Pri teh rečeh se mi zdi največji problem to, da težko ratajo spontano, vsaj pri naši starosti (mogoče na kakem študentskem žuru, da se lahko zgodi), meni pa je to nekak pogoj, da je vse spontano kar se seksa tiče.

< Sporočilo je popravil ronja -- 15.5.2013 20:26:49 >


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ste že kdaj v 3?
16.5.2013 9:02:02   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Ne (šeuser posted image ). Nikoli ne reci nikoli, ampak trenutno še zanj nimam dovolj časa...

Pri teh rečeh se mi zdi največji problem to, da težko ratajo spontano, vsaj pri naši starosti (mogoče na kakem študentskem žuru, da se lahko zgodi), meni pa je to nekak pogoj, da je vse spontano kar se seksa tiče.



To je to. Spontanost je tukaj, po mojem mnenju, ključnega pomena. V teh letih kot smo me, kjer so ponavadi tudi otroci že, bi se morala fejst angažirat, da bi si našla ustrezen parček za trojčka. To pa potem ni več glih spontano, ampak stvar dogovora. user posted image
Drugače pa ta hip nimam želje po trojčku. smo pa kot mladi fantazirali o svemu i svačemu. user posted image Mogoče pa kdaj. Življenje je polno presenečenj.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ste že kdaj v 3?
16.5.2013 11:18:56   
Anonimen
Jap midva sva že kombinacijo 2 ženski,1 moški,pobuda je bila na iz moje strani,pač tak mal s firbca,bilo je zelo dobro,za ponovit,ampak ko se poštimam po porodu,da pride stara postavca nazaj,moj je bil navdušen,obema se je posvečal 100%,nobena ni bila zapostavljena..nama je odgovarjala,pa tudi glede tega da so otroci,pa da je treba planirat midva imava že tri otroke,ljubiva se,zaupava si...vse se da če se hoče..bomo ponoviliuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ste že kdaj v 3?
16.5.2013 11:24:08   
ronja
Da se, seveda - samo naju s tippi moti glih to, da je to treba planirat. Ne maram planirat seksa na splošno, trojček pa v naših letih težko spontano nastane... Enim je pa ravno to všeč, da pričakujejo in se veselijo vnaprej, se pripravijo,d a bo ta noč nepozabna,... Različni smo, vse je ok. Vidva pa le uživajta:) Pa po moje stara postavica niti ni predpogoj za to;).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ste že kdaj v 3?
17.5.2013 12:39:59   
Anonimen
Spontanost se da dobiti. V primorskem Sun Gardnu imajo za take stvari ob sobotah super organizirano. Pari se med seboj spoznavajo (ali pa tudi ne) in, če smatrajo, da je spontanost dovolj velika, se spustijo v avanturo. V tem klubu namreč ni seks na prvem mestu, prvo je sproščujoč ambijent s savnami in jakuzijem, ter poleti bazenom. Udeleženci so oblečeni v halje tako, da ni nekega vsiljevanja, leta parov ob sobotah so bolj nad 40 kot nad 30, par je lahko intimen samo med sabo, lahko se pusti opazovati ali pa se priključi komu ali skupini. V sproščenem ozračju dobiš tudi prigrizek in pijačo, razen alkoholne, ki jo je treba doplačati, ampak v glavnem skoraj nihče ne pije alkohola. Slovenskih parov je kakih 10%, enkrat več, drugič manj, večinoma so italijani in sem ter tja kakšni nemci. Močno priporočam vsem, ki se želite popestriti ali zgolj samo pofirbcati.

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ste že kdaj v 3?
17.5.2013 21:26:55   
Anonimen
Ne še nikoli v 3.Želja po tretjem članu, ki bi se drenjal zraven ni ne iz moje ne iz njegove strani. Roko na srce, sva po dolgih letih sedaj končno v postli le 2 in sva v devetih nebesih, prej so se dolga leta zraven drenjali na izmene tudi otroci. Se pa vse mogoče pogovarjava in tudi eksperimentirava , vendar le v dvoje. Kljub dolgoletni partnerski kilometrini osebno ne bi prenesla pogleda na partnerja, ki bi se pred mano mečkal z drugo in glede na njegove odzive tudi on ne, da bi se jaz z drugim ( drugo) šla digi dagi pred njim. Pa tu ni krivo to, da pri tem mogoče ni spontanosti , tudi ne gre tu za neko ljubosumje. Enostavno sva midva očitno s svojimi telesi,čustvi, potrebami in medsebojnim razdajanjem drug drugemu, pač čisto dovolj da zasedeva najino postlo in ne rabiva nikogar, da zakrije in zapolni praznino v postli ( odnosu...v glavi...v srcu )Če bi mi dišal kdo drug, bi si ga najverjetneje privoščila tako solo...sicer pa ...še vedno sem mnenja, za v postlo tretjega člana povabijo samo ljudje , ki jim je sex v partnerstvu postal dolgčasen oz. so brez ustvarjalnih idej v sexu, pa rabijo nekoga, da jim začini dolgočasen penzi spolni akt s trenutnim partnerjem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ste že kdaj v 3?
19.5.2013 1:44:22   
ronja
Anonimna1, saj ravno to, da bi šla nekam, bi bilo planirano in to ne bi bilo dovolj spontano zame, štekaš, kaj mislim? Sicer nama je zaenkrat podvig že v kino it, tak da sva zaenkrat vesela že, če mava posteljo zase:)

Anonimna2, po moje ne gre za praznino, nekateri experimentirajo na tak način, drugi na drugačen, vse je nekomu super, drugemu mimo - se pa strinjam s tabo, da je fajn, ko uspeš otroke izbacit iz postelje - midva še malo čakava na to:D.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ste že kdaj v 3?
19.5.2013 10:41:59   
Anonimen
Tudi jaz mislim, da ne gre za izpolnjevanje praznine ampak samo za želje, ki jih drugi nimajo. Eni so pač navajeni ustaljenih navad, drugi pa si želijo raziskovanja in avantur. Če je obema ok, vse štima :)

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ste že kdaj v 3?
20.5.2013 9:30:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
In v kakšni variaciji, vtisi, občutki?

sem, z dvema moškima, ni blo tko kot sem pričakovala, vse se je prehitro zaključilo, ampak je pa zanimivo, ko se dvoje rok naenkrat sprehaja po telesu in ko se istočasno dogaja zgoraj in spodaj user posted image
v 3 s še eno žensko in moškim pa nimam želje

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ste že kdaj v 3?
21.5.2013 9:46:35   
kalbo
Na, spet ena, ki misli, da je to, kar ima ona edino pravilno. Verjemi mi, da par, ki se odloči za trojčka in to uspešno izvede niti slučajno nima penzi seksa. Vsak po svoje ptiček poje, eni vaginalno, eni analno, eni oralno, eni vse, eni nič, eni pri prižgani luči, eni pri ugasnjeni, eni v spalnici, drugi na kuhinjski mizi, eni na pultu, eni na tleh....ni da ni, važno je da paše obema.


@ronja: Midva sploh otrok v posteljo nisva vzela, zato nama jih nikol ni blo treba terat ven.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ste že kdaj v 3?
21.5.2013 10:16:41   
ronja
kalbo, dej mi bit pameten, zdaj pri 3.user posted image Zdej je že prepozno, hehe, ker sva zaključila s produkcijo:D. Ma, najini so taki cartkoti, nama jih pa ni za jokat pustit, tavelika enostavno ni spala, če se ni tiščala mene, se je zbudila takoj, ko sva jo odložla... Ampak glavno, da se dajo lepo prestavit v svoje postelje, zvečer tako ni možno uspavat dojenčka drugje kot v najini sobi, ker sta v drugi sobi punci in navadno ne grejo vsi trije čisto istočasno spat (tudi če - pri njima to pomeni pravljico s crkljanjem, pri malem pa zizo in mir... ni preveč kompatibilno:D, probala, pa tamali njiju odriva, knjigo trga, skratka, on hoče takrat celo mami, puncama pa tudi ne morem prepovedat vstopa v njihovo sobo tačas, ko ga dajem spat - lahko pa se midva umakneva v najino).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ste že kdaj v 3?
22.5.2013 10:53:46   
Anonimen
^^^ kaj ima zdaj to veze s temo v 3, kje spijo vaši otroci?? če bi šli v tri, bi takrat otroc itak bili v varstvu, dobr, ok, to so razmišljanja pač, vem da zadeva ni izvedljiva ...

no v mojem primeru je bilo vse dogovorjeno vnaprej, ni bilo spontano, je pa bilo raziskovanje, kot je ena omenila, in avantura, ki nima nič skupnega s tem, da si z nekom v vezi, pač le sex avantura v "razširjeni" obliki, torej v 3 ...

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ste že kdaj v 3?
22.5.2013 23:34:08   
Anonimen
Moj prvi trojček je bil spontan z mojim takratnim fantom in nekom na žuru z veliko alkohola in cigaret. Potem smo se s tipom še velikokrat srečevali in vse se je še parkrat ponovilo spontano. S fantom se zaradi tega nisva razšla ampak zaradi drugih razlogov. Je pa res fajn čutiti dva para rok, enega spredaj in enega zadaj in kot se je ena izrazila enega zgoraj in enega spodaj ;-)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ste že kdaj v 3?
25.5.2013 12:41:10   
Anonimen
A je katera doživela dvojno penetracijo?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ste že kdaj v 3?
25.5.2013 18:54:42   
Anonimen
Vsak po svoje ptiček poje, eni vaginalno, eni analno, eni oralno, eni vse, eni nič, eni pri prižgani luči, eni pri ugasnjeni, eni v spalnici, drugi na kuhinjski mizi, eni na pultu, eni na tleh....ni da ni, važno je da paše obema.

Ja obema oz. dvema .Tretji v postelji ni nek znak eksperimentiranja v partnerskem odnosu , temveč znak nekega pomanjkanja med dvema.Ali je to domišljija ali je to spoštovanje,ponavadi pa definitivno znak pomanjkanja ljubezni do partnerja.Nekateri se tako radi delate frajerje tule gor:kako bi vi vse to počeli, pa ne morete zaradi otrok, pa zaradi pomanjkanja spontanosti, časa,bla bla bla.Me prav zanima kako bi recimo uporabniki kot so Kalbič, Ronja, Tippi( drugi so žal anonimni- packi grdiuser posted image in podobni, ki pravijo , da bi vse to počeli, pa ne morejo, ker...gledali, če bi recimo žena predlagala, da bi vzela v posteljo še enega tipsona ali pa če bi mož domov dragi pripeljal še eno sopostelno družico in ji rekel, da bi to počeli v troje. V smislu saj če ni foušije je za vse dovolj. Nekako si vsi predstavljate v postelji kot tretjo osebo nekoga ki je nasprotnega spola kot ste vi, v smislu, da bi bili vi v sedmih nebesih, ko bi vas " stregli" od spredaj in od zadaj. Kaj pa če bi morali deliti partnerja oz. partnerko/ja z istim spolom kot ste sami in bi bil/a partner/ka tista, ki bi bila pedenana. Aaaaaaaaa, aaaaaaaa??Po moje bi drugače gledali na to, pa kaj ko ne boste priznaliuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ste že kdaj v 3?
26.5.2013 0:15:13   
Anonimen
Ti zadnja anonimna, debatiramo o užitkih in ne ustrahovanju ali prisili. Upam, da ločiš to dvoje.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ste že kdaj v 3?
26.5.2013 8:56:18   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ti zadnja anonimna, debatiramo o užitkih in ne ustrahovanju ali prisili. Upam, da ločiš to dvoje.

Nasilje in ustrahovanje?user posted image Prav dobro znam ločiti med tem dvem in užitkom, vendar se bojim da ti ne, če si kje v mojem postu zasledila to. Komentar je nastal čisto preprosto zato, ker se mi zdi hecno, kako si nekateri najbolj glasni in seksualno "liberalni" na tej temi to " trojno" uživanje predstavljajo le tako, da jih obdeluje dvoje rok itd...nasprotnega spola, nekako pa se mi zdi, da si ne predstavljajo, kako bi morali oni z nekom z ramo ob rami ( ali s katerim drugim delom telesa) istega spola razvajati in deliti svojo partnerko oz. partnerja. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ste že kdaj v 3?
28.5.2013 15:29:09   
ronja
Nekateri se tako radi delate frajerje tule gor:kako bi vi vse to počeli, pa ne morete zaradi otrok, pa zaradi pomanjkanja spontanosti, časa,bla bla bla

Ne, ne delamo se frajerjev, kako bi, samo ne izkuljučujemo možnosti, da bi se to zgodilo - predpogoj pri meni je v bistvu tako strog, da je zelo malo verjetno, da bi kdajkoli se - ker bi moralo bit spontano, alkohola ne pijem, kadi noben od naju... Tak da - zelo malo verjetno;). Trenutno kot rečeno tudi nimam teh želja, vseeno pa ne izključujem možnosti, svašta se lahko v življenju zgodi;).

Nekako si vsi predstavljate v postelji kot tretjo osebo nekoga ki je nasprotnega spola kot ste vi, v smislu, da bi bili vi v sedmih nebesih, ko bi vas " stregli" od spredaj in od zadaj.

Nope, motiš se - veliko lažje si predstavljam zraven eno punco kot fanta, lažje si predstavljam prepletanje. Mogoče se motim, ampak po moje se pri trojčkih vsi z vsemi ukvarjajo, ne da dva človeka pedenata tretjega. No, verjetno obstajata obe varianti, če prav pomislim, samo si sama pač te druge ne bi izbrala (živimo v svobodni državi zaenkrat in si lahko sama zberem, s kom bom spala in s kom ne, torej se mi ni treba it take variante, ki mi ne paše;)) Če bi se že odločila probat, bi verjetno to bila ta varianta, skratka. Ampak glede na to, da bi se to moralo zgodit samo od sebe, ne da bi kdrokoli to vnaprej računal... je malo verjetno. Mogoče če bi si on ful želel, da bi mu bila to strašna fantazija, ne vem. Zaenkrat nič ne kaže na to;).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ste že kdaj v 3?
26.6.2013 10:27:11   
Anonimen
Dajte mi povedat kako ste prišle do tretjega oz. tretje? Midva iščeva vsepovsod že leta, se dopisujeva, ampak nikoli nama še ni uspelo nikogar pripraviti do tega, da bi se vsaj 1x dobili. Neresni so tako moški kot ženske, se zmeniš na pijači, 5 pinut prej pa izgubiš vse stike z njim ali njo...

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ste že kdaj v 3?
1.7.2013 11:50:38   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Vsak po svoje ptiček poje, eni vaginalno, eni analno, eni oralno, eni vse, eni nič, eni pri prižgani luči, eni pri ugasnjeni, eni v spalnici, drugi na kuhinjski mizi, eni na pultu, eni na tleh....ni da ni, važno je da paše obema.

Ja obema oz. dvema .Tretji v postelji ni nek znak eksperimentiranja v partnerskem odnosu , temveč znak nekega pomanjkanja med dvema.Ali je to domišljija ali je to spoštovanje,ponavadi pa definitivno znak pomanjkanja ljubezni do partnerja.Nekateri se tako radi delate frajerje tule gor:kako bi vi vse to počeli, pa ne morete zaradi otrok, pa zaradi pomanjkanja spontanosti, časa,bla bla bla.Me prav zanima kako bi recimo uporabniki kot so Kalbič, Ronja, Tippi( drugi so žal anonimni- packi grdiuser posted image in podobni, ki pravijo , da bi vse to počeli, pa ne morejo, ker...gledali, če bi recimo žena predlagala, da bi vzela v posteljo še enega tipsona ali pa če bi mož domov dragi pripeljal še eno sopostelno družico in ji rekel, da bi to počeli v troje. V smislu saj če ni foušije je za vse dovolj. Nekako si vsi predstavljate v postelji kot tretjo osebo nekoga ki je nasprotnega spola kot ste vi, v smislu, da bi bili vi v sedmih nebesih, ko bi vas " stregli" od spredaj in od zadaj. Kaj pa če bi morali deliti partnerja oz. partnerko/ja z istim spolom kot ste sami in bi bil/a partner/ka tista, ki bi bila pedenana. Aaaaaaaaa, aaaaaaaa??Po moje bi drugače gledali na to, pa kaj ko ne boste priznaliuser posted image


Tipična anonimna kokoš !!! Ti bom jest dal kalbiča.

Če bi pa prebrala moj prvi post na tej temi bi ti blo pa marsikaj jasno, sam očitno štema v glavi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ste že kdaj v 3?
1.7.2013 13:55:58   
Anonimen
Midva sva žensko za v tri našla na enem portalu-ja pa se bojo spet oglasle pametne glave,da je tu pol vse načrtovano -ja in,ko maš otroke itak vedno vse načrtuješ tak da tišina prosim...mela sva srečo da smo se našli,ker drgač je na teh portalih se mi zdi v veliki večini vse ena zajebancija..no nama je ratalouser posted image ,pa še fajn je blouser posted image ,bomo ponovili
Pa še to,nič nama v odnosu ne manjka,se ljubima,spoštujeva,sva poročena,vzgajava otroke..smo normalna družina,kar imata pa ati in mami zase,pa itak sama vesta

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ste že kdaj v 3?
1.7.2013 15:08:44   
patrino
Nisem še nikoli. Osebno nimam takšne želje in kolikor je meni znano tudi moj ne. Zagotovo moški na te zadevščine gledajo malo drugače, po moje bolj fizično, ženske pa bolj čustveno.Vsaj jaz. Mogoče sem zadnja romantična duša na planetu, vendar si dober seks po mojem okusu predstavljam v dvoje.Lepo je , če se najdeta skupaj dva, ki na te zadeve gledata enako. Po moje je obupno, da se eden zadržuje v sebi, na skrivaj sanja o nečem in se ves čas čuti prikrajšanega, drugi pa ne more čez to in v bistvu na koncu pristane na kaj takega samo zato, ker se boji izgubiti partnerja. Pri nama to po moje ne bi potegnilo. Oba sva precej načelna in posesivna v partnerstvu in si ne predstavljam, da bi mojega delila v postelji z drugo, z drugim.Življenje res marsikaj prinese, vendar se po moje ne bi mogla nikoli tako spremeniti. Ne rečem, da mi kdaj ne dvigne pritisk kakšen drug moški- moj bi v podobnem primeru šaljivo rekel, da je poročen , ni pa mrtevuser posted image , vendar bi si ga v postelji predstavljala "solo per me" in ne še za eno ali enega zraven.
Ne da mi dušica, zato moram: sicer se bo verjetno uporabnik Kalbo malo razkuhal, vendar sem , po tem ko sem prebrala komentarje ostalih, tudi jaz pri marsikaterem dobila občutek, da se le malo " duva".user posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?