|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Spodbudno sms sporočilo
5.3.2014 17:58:03   
mama76
Drage moje

Imam prijateljico, ki preboleva raka. V tem mesecu je bila operirana, rada bi ji poslala kak spodbudni sms, pa mi nič pametnega ne pade na pamet. Ima mogoče katera od vas kako idejo.

Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Spodbudno sms sporočilo
5.3.2014 18:10:54   
Stanislava_
Napiši, kar čutiš. Že samo to, da misliš nanjo, bo veliko.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu mama76)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Spodbudno sms sporočilo
5.3.2014 18:43:32   
Paštetka
Nimajo vsi tega radi. Eni ne marajo, da jim nekdo govori, da bo vse v redu, ker so "prazne besede" - kaj govoriš, če tega nihče ne ve.

Eni imajo raje, če prideš na obisk s šopkom rož, ga objameš in se meniš o vsakdanjih rečeh. Ali ji pomagaš pri opravilih in podobnih vsakdanjih opravilih ...

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Spodbudno sms sporočilo
5.3.2014 18:53:41   
krisv
Je dovolj, če napišeš, da misliš nanjo.
Lahko se ji tudi ponudiš za kakršnokoli pomoč ali le uho za poslušanje. Meni je že samo vprašanje "Kako si?" veliko pomenilo, če sem vedela, da me je ta oseba pripravljena resnično poslušati, brez neumnih "saj bo boljše" ali "poznam enega, ki je to dal skos..." in podobne bučke.
Želim vse dobro tvoji prijateljici user posted image

_____________________________

When the going gets tough, the tough get going.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Spodbudno sms sporočilo
5.3.2014 19:31:16   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: krisv

brez neumnih "saj bo boljše" ali "poznam enega, ki je to dal skos..." in podobne bučke.
Želim vse dobro tvoji prijateljici user posted image


če se prijatelji med sabo poznajo... oz. jaz nikoli nisem čudno sprejela kakršnikoli komentar ali o njem razmišljala, pa so bili tudi taki podobni. Vem, da folk ne najde pravih besed, vem, da pravi prijatelji želijo le najboljše... kaj čem ga še jaz obremenjevati s tem, da je nekaj čudno rekel.. itak je iskal besede cel dan, teden.. pač jih ni našel (tudi jaz jih velikokrat ne)... mogoče tudi zato, ker ne obstajajo prave besede, ker kaj drugega šteje takrat, kot pa kaj ti nekdo reče.
Tak da jaz bi sms napisala kar po domače, tako kot sem imela odnos s prijateljico. ..prijazen in spoštljiv, iskren. Brez priprav na pisanje ali zmišljevanja nekih tekstov.

< Sporočilo je popravil LuLu -- 5.3.2014 19:32:42 >

(odgovor članu krisv)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Spodbudno sms sporočilo
5.3.2014 19:37:42   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Tak da jaz bi sms napisala kar po domače, tako kot sem imela odnos s prijateljico. ..prijazen in spoštljiv, iskren. Brez priprav na pisanje ali zmišljevanja nekih tekstov.


Tako ja...če sta bili za hece, jo lahko tudi pohecaš, npr. kdaj gresta spet skupaj žurat, ker bo vse v redu user posted image . Ampak to ti veš, kaj je tisto, kar je dobro.
Meni bi šlo npr. "nabijanje" o tem, kako je bilo nekomu drugemu, na jetra...njej mogoče ne. Jaz bi delala plane za žur (preden umrem user posted image ), nekdo ne. Smo zelo različni in to je edino, kar upoštevaj, da človeku ne delaš tistega, kar si v tem trenutku ne želi.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Spodbudno sms sporočilo
5.3.2014 20:19:44   
Plus minus
Pokliči jo - je bolj osebno, kot sms. Vprašaj kako je, kako se počuti, če lahko prideš na obisk - včasih je obisk osebe, ki nima takšnih velikih težav, pravi balzam, da veš, da obstaja še nek normalen svet, ki ni povezan samo z zdravili, boleznijo, op. in bolnico, ponudi ji pomoč. V hudih trenutkih, je že misel, da nisi sam v tem, velika spodbuda. Pa vse dobro želim tvoji prijateljici.

< Sporočilo je popravil Plus minus -- 5.3.2014 20:21:41 >

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Spodbudno sms sporočilo
5.3.2014 20:41:16   
TomTaylor
Ne poznam tvoje prijateljice. Ampak če bi bila moja, ki jo dobro poznam, bi bil sms v tem smislu: Oj, bejba, držim pesti da se dobro držiš. Čimprej mi okrevaj, ko se boš počutila bolje se greva skupaj na žur zdivjat! Če karkoli rabiš, veš, da sem ti vedno na razpolago!

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Plus minus)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Spodbudno sms sporočilo
5.3.2014 21:03:49   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

Ne poznam tvoje prijateljice. Ampak če bi bila moja, ki jo dobro poznam, bi bil sms v tem smislu: Oj, bejba, držim pesti da se dobro držiš. Čimprej mi okrevaj, ko se boš počutila bolje se greva skupaj na žur zdivjat! Če karkoli rabiš, veš, da sem ti vedno na razpolago!


enako bi jaz svojim prijateljicam

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Spodbudno sms sporočilo
5.3.2014 21:44:34   
dota
Od mene bi bil sms neki tacga:
Kk si? Rabiš kaj? Sporoč. Kadarkoli, 24/7 zate vedno.
Lp.

In sem tudi že ob dveh dvigala telefon in čvekala dokler je blo treba. Al pa se v avto vsedla in šla tja. Je vredno. Ker obratno je tudi učinkovalo. Ko sem rabila ramo za jok, in babo za žur.

Kakor so rekle, ni treba sonetnega venca, samo bodi ti.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Spodbudno sms sporočilo
11.3.2014 16:10:45   
pipapopa

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

Ne poznam tvoje prijateljice. Ampak če bi bila moja, ki jo dobro poznam, bi bil sms v tem smislu: Oj, bejba, držim pesti da se dobro držiš. Čimprej mi okrevaj, ko se boš počutila bolje se greva skupaj na žur zdivjat! Če karkoli rabiš, veš, da sem ti vedno na razpolago!

podpis.

ali pa bi poklicala

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Spodbudno sms sporočilo
17.3.2014 13:55:52   
ronja
Napiši: a te lahko pokličem?:) Ali pa to, kar je tt napisala.
Vprašaj jo, kako je - tako, da te res zanima, ne tako mimogrede. Vprašaj jo, če ji lahko kako pomagaš, če karkoli rabi,... Napiši ji, da misliš nanjo, da jo imaš rada, da ji želiš, da bi vsi stranski učinki čimprej izzveneli in da bo vse ok. Saj ni treba napisat, da BO tako, napiši, da SI ŽELIŠ, da bo tako. To je res. In tudi če si samo zraven in govorita o čem tretjem, zna bit fajn:). Včasih ni treba nič rečt - ljudje dostikrat mislimo, DA MORAMO nekaj rečt, da bo drugemu boljše, ko bi bilo veliko boljše, da bi bili samo tiho. Sama se moram velikokrat opomnit, ko se moji tamali udarijo - najboljše je, če jih samo objamem in pocartam - ni treba nič rečt, niti boga/i, niti da boli ali če boli (ja, itak, zakaj pa misliš, da jokam, mami?:D), najmanj seveda to, da tam ni pametno plezat, kar seveda najrajši rečemo oz. bi najrajši rekliuser posted image ... Samo pridi tja, pa ji prinesi sveže stisnjen sok pomaranč, recimo (če jih sme se prej pozanimaj pri tistih, ki živijo z njo). ko si z njo, s ene izogibat temi, ki jo boli, če jo načne in ne zamenjaj teme, če začne govorit o nečem, kar jo boli. Če pa si bo želela sproščenega klepeta o vsakdanjih stvareh, pa ne teži z debatami in samo klepetajta. Vsak kdaj rabi odmor od bolezni...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mama76)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?