|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ali je...
8.4.2013 19:13:27   
Anonimen
vas partner ljubosumen?
predvsem me zanima zato, ker moj je po dolgoletnem zakonu tako hladnočuten. Pravi, da ni nikoli ljubosumen. Moram priznati, da mi to ni všeč, saj imam občutek, kot da mu je vseeno za mene. Parkrat sem mu že direktno povedala, me to moti in da mu nočem biti sama po sebi umevna. Priznam,da sem dobrega izgleda, večina moških se obrača za mano, nikoli mi ni manjkalo pozornosti z okolice. A zanj nisem nič posebega. pred kratkim je beseda nanesla na eon stvar, kjer sem mu povedala, da me en moški dobesedno nagovarja že lep čas, pa ni niti trenil.Rekel je, da imam očitno preveč časa na bedarije mislit in da naj raje pospravljam po hiši. Seveda mi ni bilo prijetno.
kaj ve mislite, zakaj taka hladnost? Jaz sem ravno kontra in vem, če nekoga ljubimo je normalno da se zanj tudi bojimo.

No, da slišim vaša mnenjauser posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ali je...
8.4.2013 19:32:37   
ronja
Ni, če pa je, pa ne pokaže:). Niti nisem jaz. Meni ljubosumnežni niso bili nikoli preveč všeč in si tega res nisem želela. Samoumevnost in neljubosumje pa zame ni isto, niti ni po moje neposredno povezano. Meni je tudi lubi zadnjič povedal, da ga je ena sodelavka povabila na kaj več kot prijateljstvo, pa moram priznat, da nisem bila ljubosumna, ko mi je povedal - sem se kar mal začudila, ker je to baje normalno... Pa je punca zelo luštna in fajn in se štekata in vse. Samo ne vem, no - če bo hotel it, bo itak šel, me verjetno ne bo spraševal, kaj si mislim o temuser posted image . Zato nima smisla, da bi se sekiralam kaj bi, če bi. Če mi pa pove, pa hvalabogu, da mi toliko zaupa:). Sem bila vesela, da je odklonil:). Pa mi ni samoumeven in ga imam res rada. Če ti to kaj pomaga...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ali je...
8.4.2013 20:37:32   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
..in vem, če nekoga ljubimo je normalno da se zanj tudi bojimo.


ne vem če je to glih normalno.

če veš da te ma rad, potem se pač ne bojiš, da bi za prvo kiklo odpekljal. plus kdo bi hotel bit v vezi kjer bi se skoz bal?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ali je...
8.4.2013 20:46:19   
Zoja Lara
Biti ljubosumen ima pač negativni prizvok. Meni se tudi zdi, da moj partner ni ljubosumen, ker mi pač ne reče direkt- ej daj no, ne it ven, ker se bojim za tebe. Itaq da ne bo priznal, ampak verjemi, da se boji za tebe. Ženske to povemo na glas, dedci pa pač kot dedci se delajo hladnokrvne, ni jim pa vseeno.

Hi, hi, zdaj, ko mojega že dobro poznam in bolje razumem moške mi je včasih prav smešno, ko vidim njegovo reakcijo na moje druženje z drugimi moškimi.

_____________________________

Zdaj sem mamica, jupiii.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ali je...
8.4.2013 20:58:11   
Lukka

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

vas partner ljubosumen?
predvsem me zanima zato, ker moj je po dolgoletnem zakonu tako hladnočuten. Pravi, da ni nikoli ljubosumen. Moram priznati, da mi to ni všeč, saj imam občutek, kot da mu je vseeno za mene. Parkrat sem mu že direktno povedala, me to moti in da mu nočem biti sama po sebi umevna. Priznam,da sem dobrega izgleda, večina moških se obrača za mano, nikoli mi ni manjkalo pozornosti z okolice. A zanj nisem nič posebega. pred kratkim je beseda nanesla na eon stvar, kjer sem mu povedala, da me en moški dobesedno nagovarja že lep čas, pa ni niti trenil.Rekel je, da imam očitno preveč časa na bedarije mislit in da naj raje pospravljam po hiši. Seveda mi ni bilo prijetno.
kaj ve mislite, zakaj taka hladnost? Jaz sem ravno kontra in vem, če nekoga ljubimo je normalno da se zanj tudi bojimo.

No, da slišim vaša mnenjauser posted image


Precej čudna dejanja s tvoje strani. Torej domnevam da si zelo lepa in seksipilna ženska, poleg tega pa ga še prcaš, da se vsi za tabo obračajo... Hja, s tem mu ne boš obudila tako željenega "ljubosumja".

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ali je...
8.4.2013 21:39:58   
josephine27
Mislim, da si delaš probleme tam kjer jih niuser posted image . Verjetno ti manjka malo več izkazovanja ljubezni in pohvale z njegove strani ampak tega ne boš dosegla s tem, da ga skušaš naredit ljubosumnega. Eni imamo pač malo večjo potrebo po tem. Pišem imamo zato, ker tudi sama spadam mednje. Moj partner jo naprimer nima in tudi ljubosumen ni. Povej mu, da pogrešaš več tega, da ti je to pomembno, da ti to večkrat pokaže, da te pohvali...skratka pogovori se z njim namesto, da ga skušaš narediti ljubosumnega.

_____________________________



(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ali je...
9.4.2013 9:14:52   
Bakfark

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

vas partner ljubosumen?
predvsem me zanima zato, ker moj je po dolgoletnem zakonu tako hladnočuten. Pravi, da ni nikoli ljubosumen. Moram priznati, da mi to ni všeč, saj imam občutek, kot da mu je vseeno za mene. Parkrat sem mu že direktno povedala, me to moti in da mu nočem biti sama po sebi umevna. Priznam,da sem dobrega izgleda, večina moških se obrača za mano, nikoli mi ni manjkalo pozornosti z okolice. A zanj nisem nič posebega. pred kratkim je beseda nanesla na eon stvar, kjer sem mu povedala, da me en moški dobesedno nagovarja že lep čas, pa ni niti trenil.Rekel je, da imam očitno preveč časa na bedarije mislit in da naj raje pospravljam po hiši. Seveda mi ni bilo prijetno.
kaj ve mislite, zakaj taka hladnost? Jaz sem ravno kontra in vem, če nekoga ljubimo je normalno da se zanj tudi bojimo.

No, da slišim vaša mnenjauser posted image


Vprašanje ali tebe resnično moti njegova "hladnočutnost" ali pomanjkanje njegove obsedenosti s teboj, kot objektom poželenja, na katerega naj se vrši konstanten fokus, kateri naj bo bit nekogaršnjega življenja, skratka ali bi rada bila samo ljubljena ali hrepeniš po tem, da si nekomu edini smisel življenja???

Če naj bo to drugo in naj partner izkazuje nelagodje in ljubosumje ob pogledih drugih, potem boš verjetno posredno oropana teh pogledov. Bi rada dedca, ki ti bo zaradi ljubosumja prepovedal vse možnosti biti videna s strani še koga razen njega??? Sploh pa, kolikšna je tvoja zrelost, če nagovor nekega moškega uporabiš, kot sredstvo za prebujenje lastnega moža??? Do kod si pripravljena zlorabit pozornost nekoga drugega za reševanje odnosa s partnerjem, bo naslednji korak **** s tem istim moškim in nato serviranje možu na pladnju vseh seksualnih pikanterij in podrobnosti???

Koliko si ti dete staro?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ali je...
9.4.2013 13:04:37   
Dilove*
Mislim,da ste nekateri ženski malce grdo odgovorili.Napadalno. Očitno pa je predvsem to, da se čuti premalo ljubljena,mogoče si želi kakšnega komplimenta. Saj.. ali ni vsak rad pohvaljen?
Vsak rad vidi,da mu partner reče, da lušno izgleda, da mu paše nekaj kar si je oblekel oziroma,da je lep neglede na to kako je oblečen in zrihtan!
Verjetno se pa ona samo sprašuje če je partnerju sploh še všeč..in da bi prišla do tega je uporabila malce grd način. Komplimentov in neke potrditve se namreč neda izsilit.

In da odgovorim - Ja,sem zelo ljubosumen človek, moj partner tudi. Ljubosumje ni strah pred prevaro-niti najmanj me ni tega strah. Nezaupanje je nekaj drugega kot ljubosumlje. Kdo pa pravi, da je to dvoje povezano?

Ljubosumlje(vsaj zame) je to, da ti ni vseno kaj tvoj partner dela, kje s kom. Če maš nekoga rad si ljubosumen. vsaj zame to velja. Če nekoga nimam rada me baš briga kje je,kaj dela,...

Predlagam ti torej,da partnerju poveš,da rabiš neko potrditev,da si mu še vedno všeč,da si še vedno za njega ena in edina...itd.

Lp.

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ali je...
9.4.2013 13:11:17   
Tippi
Ljubosumnost. Oh ja. Sem šla čez vse faze. Kot rosno mlada ženska, sem bila ljubosumna do neba in nazaj. Potem se je z leti razumevanje tega grdega čustva spremenilo. In še kasneje sem končno dojela, da v ljubezni ljubosumje nima kaj početi. Da ti nekdo nekaj pomeni, lahko pokažeš na sto in en način. Dejansko to nisem verjela, dokler nisem začela tako tudi živeti. Podobno je bilo z mojimi bivšimi, čeprav jih lahko na prste ene roke preštejem. taresne user posted image vsi smo šli čez vse faze ljubosumja.

Sedaj sva s partnerjem popolnoma in čisto brez kančka ljubosumja. ljubezen, naklonjenost, strah zaradi morebitne izgube, ki jo nekateri tukaj omenjate, in še kaj, si kaževa na različne načine. Eden od glavnih stebrov ljubezni, je pa itak zaupanje, kar predvsem šepa izredno mladim parčkom in tam je tudi več ljubosumja. pa prosim ne me zdaj napast, govorim iz svojih izkušenj in izhajam iz sebe. In mislim, da glede na to, da sem dejansko doživela vse faze ljubosumja, lahko o tem govorim, in vem da imam prav user posted image


(odgovor članu Dilove*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ali je...
9.4.2013 13:13:13   
Tippi
Ljubosumlje(vsaj zame) je to, da ti ni vseno kaj tvoj partner dela, kje s kom. Če maš nekoga rad si ljubosumen. vsaj zame to velja. Če nekoga nimam rada me baš briga kje je,kaj dela,...


To je sicer res, da če nekoga nimaš rad, ti je vseeno, ampak če imaš nekoga rad in ga celo ljubiš, pa to ne rabiš kazat z ljubosumjem, ampak s čim drugim. mu recimo daš rožico, čeprav se moškim ne daje rožic. upam, da boš znala iz tega primera izluščit point user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ali je...
9.4.2013 13:16:04   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Dilove*

Mislim,da ste nekateri ženski malce grdo odgovorili.Napadalno. Očitno pa je predvsem to, da se čuti premalo ljubljena,mogoče si želi kakšnega komplimenta. Saj.. ali ni vsak rad pohvaljen?
Vsak rad vidi,da mu partner reče, da lušno izgleda, da mu paše nekaj kar si je oblekel oziroma,da je lep neglede na to kako je oblečen in zrihtan!
Verjetno se pa ona samo sprašuje če je partnerju sploh še všeč..in da bi prišla do tega je uporabila malce grd način. Komplimentov in neke potrditve se namreč neda izsilit.

In da odgovorim - Ja,sem zelo ljubosumen človek, moj partner tudi. Ljubosumje ni strah pred prevaro-niti najmanj me ni tega strah. Nezaupanje je nekaj drugega kot ljubosumlje. Kdo pa pravi, da je to dvoje povezano?

Ljubosumlje(vsaj zame) je to, da ti ni vseno kaj tvoj partner dela, kje s kom. Če maš nekoga rad si ljubosumen. vsaj zame to velja. Če nekoga nimam rada me baš briga kje je,kaj dela,...

Predlagam ti torej,da partnerju poveš,da rabiš neko potrditev,da si mu še vedno všeč,da si še vedno za njega ena in edina...itd.

Lp.



ti si me u nulo razumela, kaj imam v mislihuser posted image

Tako in še kolikokrat sem MU povedala, da mi naj te komplimente da, da bom vedela da nisem ZANJ kot pač vse ostale ženske in vedno dobim enaK odgovor. Da kao takega kot je on nikoli ne bom dobila, da vse naredi za mene, da je dober in podobno. Ampak jaz imam enostavno pač zraven njega občutek, da mu je vseeno.

(odgovor članu Dilove*)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ali je...
9.4.2013 13:18:15   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark
Sploh pa, kolikšna je tvoja zrelost, če nagovor nekega moškega uporabiš, kot sredstvo za prebujenje lastnega moža??? Do kod si pripravljena zlorabit pozornost nekoga drugega za reševanje odnosa s partnerjem, bo naslednji korak **** s tem istim moškim in nato serviranje možu na pladnju vseh seksualnih pikanterij in podrobnosti???

Koliko si ti dete staro?



ampak kaj potem naj človek naredi, ko vidi, da je nekomu vseeno?
Pa tud če mu ni, kot oo reče, ga takšne ali drugačne besede ne ganejo. Se sprašujem, če bi res kdaj kaj ušpičila in bi izvedel, a bi ga morda ganilo? Morda pa ne?
veš nitako lahko vse skupaj, kot se zdiuser posted image

(odgovor članu Bakfark)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ali je...
9.4.2013 13:41:29   
ronja
Vsi smo radi všeč partnerjem in imamo radi, da nam partnerji to pokažejo. Problem je, kadar si partnerja to pokažeta vsak na svoj način, vendar načina drug drugega ne vidita.
Anonimna, tvoj mož pravi, da naredi veliko zate, vendar zate to ni izkazovanje ljubezni - po moje imata samo "šum v komunikaciji". Ti si želiš kompilmentov, on pa pomije posodo (če karikiram). Najlažje je, če se najdeta skup dva, ki govorita "isti jezik", vendar ni vedno tako enostavno, ker si pač ne izbiramo racionalno, v koga se bomo zaljubili. Mogoče je boljše, kot da ga poizkušaš naredit ljubosumnega, to, da mu iskreno poveš, da ne veš, ali si mu še všeč. Da veš, da naredi veliko zate, da te ima rad, vendar ne veš, ali si mu še všeč, tako, kot ženska (če je to problem). predvsem pa, da se naučiš videt tudi njegovo izražanje ljubezni. Če res naredi toliko zate, potem to verjetno nekje v sebei veš. Za druge ženske pa ne naredi vsega tega, ne? Zakaj potem misliš, da si mu isto kot vse ostale?

Zame je nezaupanje povezano z ljubosumjem, saj če mu zaupam, kaj se mam pa za bat, če čveka in se ma fajn z luštno prijateljico/sodelavko/... Naj uživa. Dokler verjamem, da imava midva ipak nekaj posebnega, toliko časa se za druge, ki ga osvajajo, ne sekiram. Ne razumem čisto, zakaj bi se morala bat, če mu zaupam. Mislim - česa? Če se ne bojiš, da bi naredil kako neumnost, česa se potem bojiš?

Jasno, da nam za ljubljene ni vseeno, kje so in kaj počnejo - vendar če se imajo fajn in nas to ne ogroža - zakaj bi se potem sekirali, če jih nekdo drug povabi na seks?

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Dilove*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ali je...
9.4.2013 15:02:46   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Dilove*
In da odgovorim - Ja,sem zelo ljubosumen človek, moj partner tudi. Ljubosumje ni strah pred prevaro-niti najmanj me ni tega strah. Nezaupanje je nekaj drugega kot ljubosumlje. Kdo pa pravi, da je to dvoje povezano?

Ljubosumlje(vsaj zame) je to, da ti ni vseno kaj tvoj partner dela, kje s kom. Če maš nekoga rad si ljubosumen. vsaj zame to velja. Če nekoga nimam rada me baš briga kje je,kaj dela,...


nima veze kaj je ljubosumje zate. važno je da uporabljaš besede/izraze v pravilnem kontekstu - poglej si definicijo besede in potem uporabi besedo. ne začni z: zame pomeni.. ne zmišljuj si pomena, besede ga že imajo, samo pravilne besede je treba uporabit.

http://en.wikipedia.org/wiki/Jealousy

to the point:
Jealousy is an emotion and typically refers to the negative thoughts and feelings of insecurity, fear, and anxiety over an anticipated loss of something that the person values, particularly in reference to a human connection.

mene tudi (tako kot ronjo) zanima česa se tako bojiš če ni to ljubosumje (glej zgoraj)?

< Sporočilo je popravil mateyka -- 9.4.2013 15:05:15 >

(odgovor članu Dilove*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ali je...
9.4.2013 18:12:58   
Dilove*
No jaz sem govorila kaj pomeni zame beseda ljubosumje.Zato sem napisala besedo zame. Tudi ljubezen ne pomeni za vsakega isto pa se v to noben ne vpiči...samo ljubosumje je ena taka tema, ki očitno nekatere ful boli..mi ni jasno zakaj ?

Če bi videla, da bi moj partner pogledal za drugo osebo ženskega spola mi nebi bilo prav,ker sem ljubosumen človek.Pa ne zato ker bi me bilo strah, da bi me prevaral. Zame je že pogled prevara.
Nekatere ljudi pa to sploh ne moti vidiš.. Jaz imam nizko toleranco vsega povezanega z drugimi osebami v odnosu. Zakaj?

Ker je zame (vidiš spet zame) ljubezen videti ,gledati samo en drugega, biti vse en drugemu. Nebi odobravala, če bi imel moj mož ženske prijateljice,ker nebi razumela zakaj jih potrebuje in zakaj ima željo po njih če ima mene, ki naj bi bila tudi njegova prijateljica..celo najboljša.
Skupni prijatelji, Ja. Posamezne prijateljice, Ne.
Tudi, da bi sam hodil ven brez mene mi ne bi odgovarjalo.Enkrat bi šel in nikoli več.
To se pa marsikomu v današnjem času, ko se hodi vn en brez drugega..žuranje celo noč in ima partner še 1001 prijateljico in partnerka 1001 prijatelja, zdi "noro" in "čudaško". Jaz pustim drugim njihovo voljo. Ampak nama obema pa odgovarja drugače.

No zdj sm itak totalno zabluzila... Ker point teme sploh ni blo totalno bluzenjeuser posted image


Verjetno pa avtorica sploh ni tako "nora" kot jaz.
ampak pač želi malo več pozornosti ,želi da jo mož opazi in pohvali, mogoče tudi želi vedeti, da mu nebi blo vseno če bi se spogledovala z drugimi...da mu je pomembno to, da je njegova, to kar imata onadva.
Delati nekoga ljubosumnega zato, da bi dobil pohvalo pa seveda ni prav-pošteno, ker se vedno doseže vse drugo samo željenega ne. Zato avtorici polagam na srce naj pove partnerju, da ona rada sliši pohvalo, da je lepa ,da je nekaj posebnega za njega ,ker jo to spravi v boljšo voljo in ker ji veliko pomeni, da so v ljubezni tudi pohvale. Verjetno si tvoj partner želi, da si srečna in ti bo, če bosta imela en tak pogovor z veseljem prisluhnil !
Sedaj si mogoče pri njemu dosegla ravno obratno ,ko si mu govorila o tem kako si še vedno privlačna..kako te je un gledal...bla bla. Tvoj partner se je verjetno počutil malce stisnjenega v kot, saj nobenemu ne odgovarja, če hoče nekdo pohvalo od njega izsilit na en tak način ,da mu vzbujamo ljubosumlje,strah da si bomo kr druzga poiskal... Zato ti je zanalašč rekel, da pojdi rajši pospravljat.

Aja pa še to Ronja..meni pa nebi blo vseno, če bi ena moževa prijateljica rekla mojmu možu, če je za en seks.?! Haloo?!
kar sicer v mojem primeru ni možno..no pa recimo, da bi imeu moj neko prijateljico... Ma v takem primeru bi se vsekakor vprašala kakšne munjene prijateljice to ima?? Pa ne, da bi me skrbelo, da bi šel..če je povedal itak,da ne.
Samo misla bi si.. Porka drek pa že če mora met prijateljice naj ma vsaj ene normalne(zame normalne) ,ki jih jih poznam.. ne pa take, ki vejo, da ima doma partnerko/ženo pa si kljub temu dovolijo toliko, da vabijo na seks... torej ne spoštujejo njegove partnerke niti malo.Pika.
Upam, da mi neboš zamerla, da sem tako napisala.

Lpuser posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ali je...
9.4.2013 18:25:46   
Tippi
user posted image

(odgovor članu Dilove*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ali je...
9.4.2013 18:32:00   
Tippi
Če bi videla, da bi moj partner pogledal za drugo osebo ženskega spola mi nebi bilo prav,ker sem ljubosumen človek.Pa ne zato ker bi me bilo strah, da bi me prevaral. Zame je že pogled prevara.
Nekatere ljudi pa to sploh ne moti vidiš.. Jaz imam nizko toleranco vsega povezanega z drugimi osebami v odnosu. Zakaj?

Ker je zame (vidiš spet zame) ljubezen videti ,gledati samo en drugega, biti vse en drugemu. Nebi odobravala, če bi imel moj mož ženske prijateljice,ker nebi razumela zakaj jih potrebuje in zakaj ima željo po njih če ima mene, ki naj bi bila tudi njegova prijateljica..celo najboljša.
Skupni prijatelji, Ja. Posamezne prijateljice, Ne.
Tudi, da bi sam hodil ven brez mene mi ne bi odgovarjalo.Enkrat bi šel in nikoli več.
To se pa marsikomu v današnjem času, ko se hodi vn en brez drugega..žuranje celo noč in ima partner še 1001 prijateljico in partnerka 1001 prijatelja, zdi "noro" in "čudaško". Jaz pustim drugim njihovo voljo. Ampak nama obema pa odgovarja drugače.


Čak, a ti to resno? user posted image
Tist smajli je bil prej mogoče res mal neumesen, ampak nekako od šoka nisem spravila drugega ven. Itak imata vidva samo tako kot vama paše, ampak nisem ziher da ti to resno misliš. Slišala sem že za ljubezen do avtomobila, rož, hrane, športa, ljubezen do staršev, otrok, družine, sorodstva, ljubezen do babic in dedkov, ljubezen do ljubimca, psa, ljubezen do križank in knjig, in še sto vrst ljubezni, nisem pa slišala še, da v ljubezni do najdražjega obstajajo še podkategorije ljubezni. A ni ljubezen do najdražjega, zaupanje, spoštovanje en drugega, ko ti je mar ne le zate, ampak tudi zanj, ko ti je mar njegova osebna rast, ko ti je mar, da imata vsak svojo svobodo, svobodo do gibanja, do izražanja svojih hobijev, itd. itd. a ni ljubezen, biti zadovoljen vsak sam zase, in hkrati en z drugim? v dobrem in slabem?

Če misliš resno, s tem kar si citirala, si mi odprla oči. tenkju user posted image

< Sporočilo je popravil Tippi -- 9.4.2013 18:37:22 >

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ali je...
9.4.2013 18:34:59   
daddy

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Tako in še kolikokrat sem MU povedala, da mi naj te komplimente da, da bom vedela da nisem ZANJ kot pač vse ostale ženske


Čak mal .... a je tvoj partner S TABO, ali je s temi nekimi drugimi ženskami? S tabo da je? Ja kak extra "dokaz" bi pa ti pol še rada, madonca?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ali je...
9.4.2013 18:40:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Dilove*
Če bi videla, da bi moj partner pogledal za drugo osebo ženskega spola mi nebi bilo prav,ker sem ljubosumen človek.Pa ne zato ker bi me bilo strah, da bi me prevaral. Zame je že pogled prevara.
Nekatere ljudi pa to sploh ne moti vidiš.. Jaz imam nizko toleranco vsega povezanega z drugimi osebami v odnosu. Zakaj? 



user posted image  Ubogi partner...

(odgovor članu Dilove*)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ali je...
9.4.2013 18:45:51   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: daddy


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Tako in še kolikokrat sem MU povedala, da mi naj te komplimente da, da bom vedela da nisem ZANJ kot pač vse ostale ženske


Čak mal .... a je tvoj partner S TABO, ali je s temi nekimi drugimi ženskami? S tabo da je? Ja kak extra "dokaz" bi pa ti pol še rada, madonca?



saj vem, se zavedam, da vse idealno, popolno enostavno ne mora biti. Tako je tud on rekel, da nikoli ne bom imela vse popolno.žal.

Ja, vem da je z mano, ampak zakaj nikoli iz njegovih ust nisem slišala da ok zgledam, da sem sexi in podobno. Nikoli odkar sva skupaj. Reče, da jaz že vem da sem vredu in da mu ni potrebno dto govoriti. In zaključiva debato pri tem. Na začetku se spomnim, ko sva začela zvezo, mi je parkrat celo rekel, da če ženski moški govori da je lepa in podobno, se preveč prevzame.

primer pred meseci. Sem kupila spodnje perilo, mu pokazala, rekel lepo. Čez par dni sem to perilo oblekla, se mu v njem pokazala. Ni reagiral. Seveda sem bila malčk užaljena in sem mu rekla da sem oblekla novo perilo in če se mu dopade. On pa hladnokrvno odgovoril, češ, da sem mu itak že zadnjič povedala, da sem to kupila. a potemtakem pa naj bo človek zadovoljen? Nevem no, jaz osebno ne bi do nekoga bila taka, ne bi mogla biti.

(odgovor članu daddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ali je...
9.4.2013 18:56:18   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
saj vem, se zavedam, da vse idealno, popolno enostavno ne mora biti. Tako je tud on rekel, da nikoli ne bom imela vse popolno.žal.

Ja, vem da je z mano, ampak zakaj nikoli iz njegovih ust nisem slišala da ok zgledam, da sem sexi in podobno. Nikoli odkar sva skupaj. ...


Samozavestna ženska je sexi. To tebi manjka. Malo več samozavesti in ti ne bo potrebno potrjevanje od partnerja. Malo se v njegovo kožo postavi. To zna biti zelo naporno nekomu nonstop govoriti, da je lep, sexi, pameten,... lahko bi sam to vedel.
2x mu rečt, da si kupla sp. perilo. A res ni bilo 1x dovolj? Ne vem no... preveč zahtevna si do partnerja, od sebe pa nič ne daš. Dvigni si samozavest, zavedaj se svojega videza in karatkerja, pa ne rabiš potrditev od nobenega na tem svetu.

< Sporočilo je popravil LuLu -- 9.4.2013 18:57:47 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ali je...
9.4.2013 18:59:50   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
saj vem, se zavedam, da vse idealno, popolno enostavno ne mora biti. Tako je tud on rekel, da nikoli ne bom imela vse popolno.žal.

Ja, vem da je z mano, ampak zakaj nikoli iz njegovih ust nisem slišala da ok zgledam, da sem sexi in podobno. Nikoli odkar sva skupaj. ...


Samozavestna ženska je sexi. To tebi manjka. Malo več samozavesti in ti ne bo potrebno potrjevanje od partnerja. Malo se v njegovo kožo postavi. To zna biti zelo naporno nekomu nonstop govoriti, da je lep, sexi, pameten,... lahko bi sam to vedel.
2x mu rečt, da si kupla sp. perilo. A res ni bilo 1x dovolj? Ne vem no... preveč zahtevna si do partnerja, od sebe pa nič ne daš. Dvigni si samozavest, zavedaj se svojega videza in karatkerja, pa ne rabiš potrditev od nobenega na tem svetu.



saj se zavedam, zelo zavedam .
Ampak zelo me moti, da to vsi drugi opazijo, on pa hladen.

Samo touser posted image

(odgovor članu LuLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ali je...
9.4.2013 19:01:35   
ronja
hehe, dilove, kaj bi ti zamerila? Saj mi je jasno, da je moje "neljubosumje" verjetno glih tok čudaško kot tvoje ljubosumje - različni smo. Ta punca je bila sicer sodelavka, ki mene niti ne pozna, ne prijateljica, ampak v bistvu niti ne bi bilo nič drugače, če bi bila. Lubi ni preveč flirtarsko bitje, nima prav veliko prijateljic, par pa in so vse fajn (kolikor vem, mu te še niso kaj takega predlagale); sem mela pa fanta, ki je bil precej spogledljiv, pa me ni nič kaj motilo (je pa motilo njega, da me ni motilouser posted image ). Itak mi je bilo jasno, da je rahlo nor name (takrat je pač bil), kaj bi se potem sekirala, naj se zeza, če se hoče:D.

Ampak jaz gledam na to drugače - ti bom poizkusila razložit: njegove prijateljice mene niso dolžne spoštovat. Tudi to, da bi spala skup, zame ni iz njene strani nespoštovanje do mene, ji je pač všeč in proba, njun morebitni seks v njenih očeh ne bi mel z mano kaj dosti opravit. Ne jemljem tega kot da je to name osebno karkoli, saj me niti ne pozna. Pa tuid če bi me, verjetno ji v tistem niti ne bi padla na pamet, verjetno bi bilo vseeno, s kom bi bil on, torej to ne more bit nespoštovanje do mene, ker bi bilo čisto vseeno, kdo je na mojem mestu, pa bi enako reagirala...

Tak da gre pri tem za moje pojme bolj za to, da ji je on všeč in bi pač mela kaj z njim, brez kakršnikoli razmišljanj o meni. No, kasneje, kos ta se pogovarjala, je rekla, da saj ve, da je srečen z mano, da je tako slišat, kadar se pogovarjajo, ampak da je vseeno mislila, da bi se lahko mela fajn (če povzamem). Zakaj bi ji jaz to zamerila? to ji lahko zameri njen partner (če mu ej povedala, kar rahlo dvomim;)... Da je pa srečen z mano, je pa fajn slišat:).

Mene bi motilo, če bi lubi gledal druge, mene pa ne. Če pa opazi luštno punco, pa ne. Saj jo jaz tudi in on mene tudi. Tudi dvomim, da je z mano zaradi moje "lepote":D. To ne pomeni, da karkoli hoče met z njo, je pač lepa. Pač pogled zame ni prevara. Niti sanje, niti nasmeh. V bistvu bi me najbolj bolelo, če bi se nekomu bolj zaupal kot meni. Ne da bi moral vse meni povedat, pa nobene stvari drugim, sploh ne. Ampak če bi ga nekaj zelo morilo, pa bi povedal drugim, meni pa ne - e, to bi me pa fejst motilo. Pa sem verjetno tudi čudna, vsak je po svoje;).

Res pa je, da je mene groza, da bi bila vse enem človeku. Sem to probala, pa mi ni bilo niti malo všeč. Super fant, vse ok, samo... ej, jaz tega ne zmorem, meni je to prevelik pritisk! Hočem vedet, da lahko delam napake, da sem samo človek, da nisem vse...
Tudi zelo rabim svojo svobodo - niti ni nujno, da jo izkoristim (recimo ne vem, kdaj sem zadnjič šla sama ven, brez njega - ampak bi me pa ful morilo, če ne bi smela it - sem hecna - sploh tega ne rabim, ampak če bi mi pa prepovedal, bi pa čist ven padla:D). Zato mi nikakor ne bi bilo ok, če ne bi smela pogledat nikogar drugega, če ne bi smela it s kolegom na kavo (ok, je ne pijem, ampak pač karkoli),... Rabim tudi druge ljudi, čeprav mi je on naj. In tudi če so nasprotnega spola. Težko bi mi bilo se čisto izolirat. Poleg tega je problem: če imava recimo skupne prijatelje, potem pa se dva ločita in punca je še naprej prijatlejica z nama... To je potem posamezna prijateljica... Kaj zdaj z njo? Se ne smemo več videt, ker je ločena? In kaj naredit v primeru službe? Recimo ta punca je bila sodelavka in teh si ne izbiraš... Kaj naj bi naredila, če bi bila ljubosumna? Mu prepovedala službene poti, če gre ona zraven:D? V bistvu se mi zdi, da bi v tem primeru samo jaz trpela, to me pa niti ne mika:D. (čeprav mi je jasno, da to ni ravno zavestna odločitev, da boš ljubosumen ali ne, ampak tudi če bi bila, si ne bi glih želela)

Sem zdaj bolj previdna pri odnosih z nasprotnim spolom, kot sem bila včasih, to ja (me je izučilo, sem pa rabila kar precej konkretnih lekcij:D). Včasih nisem nikoli opazila, če sem komu postala več in potem so bili vedno neki problemi. Zdaj sem bolj previdna, ker ne rabim takih problemov:D. Vseeno pa ne bi mogla bit čisto izolirana predvsem pa bi se počutila v takem odnosu zelo ujeto. Drugim pa ugaja, recimo vama. Različni smo, zato je pa fajn,d a vsak najde takega, da paše zraven:).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Dilove*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ali je...
9.4.2013 19:11:47   
ronja
Reče, da jaz že vem da sem vredu in da mu ni potrebno dto govoriti.

Ja, no, saj to maprav:že v 1. postu si poudarila, da dobro zgledaš in da se moški obračajo za tabo:). Mislim, da se igrata eno igrico:ti njemu dokazuješ, da si oh in sploh, kar vendar vidijo vsi, samo on se ne zaveda, kaj ima, on pa se tega noče it in te daje v nič, češ, itak ne bi noben tako lepo delal s tabo kot jaz, briga me, kako te osvajajo. To lahko nehaš glih tako ti kot on:). Glede na to, da gre tebi na živce, predlagam, da kar ti nehaš. Nehaj mu dokazovat, da si tako fajn s tem, da mu razlagaš, da vsi ostali pravijo, da si fajn. POtem bo mogoče prej sam to rekel, ker m ne boš ves čas ti tega servirala. Lej, oni je tudi rekel, da sem fajn, pa ta tudi pa oni... Vsem sem krasna, ti me pa nikoli ne pohvališ... Ker dejansko - mene bi tudi minilo kaj lepega rečt tako...
Oba se gresta neko lažno samozavest - ti si jo dviguješ s flirtanjem z drugimi, on s tem, da je nad tem in pravi, da ga vse skup nič ne gane, ker itak ve, da je zate najboljši. Nehaj, bodi iskrena, da bi rada vedela, da si zanj uvau. Daj mu vedet, da ti komplimenti drugih ne pomenijo toliko kot njegovi. Tega ne moreš naredit tako, da mu jih vržeš v glavo...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ali je...
9.4.2013 19:26:13   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Daj mu vedet, da ti komplimenti drugih ne pomenijo toliko kot njegovi. Tega ne moreš naredit tako, da mu jih vržeš v glavo...


meni pa se zdi, da če bom to delala, potem bom njemu nabijala še večjo samozavest in še manj bo rekel oziroma dal kompliment.
(Zadnji stavek, se nanaša na kaj?)

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?