|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hisa eksperimentov
7.3.2014 11:45:49   
MTFP
Mene pa zanima kaj vec o tej hisi. Na spletu sem videla da samo dolocene ure delajo eksperimente, kaj pa ob drugih urah?
Lahko otroci kaj preizkusijo, te po hisi kdo spremlja? Ali so ob urah, ko ni eksperimentov eksponati samo razstavljeni? Sla bi s 4,5 letnikom in to med tednom dopoldne. Se nama splaca in koliko casa naj si vzameva za obisk?

Hvala in lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Hisa eksperimentov
7.3.2014 11:53:01   
dota
4,5 letnik še ni za v v hišo eksperimentov v smislu, da bo neki poskuse delal in spremljal. Meni so odsvetovali in predlagali naj kako leto še počakamo. Sem preverila, da ne bi hodili za bv in bi blo otroku dolgcajt.

(odgovor članu MTFP)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Hisa eksperimentov
7.3.2014 14:58:16   
Masha_M
HE je za individualne obiske odprta samo ob sobotah in nedeljah od 11h do 19h: http://www.he.si/index.php?option=com_content&task=view&id=87&Itemid=143

(odgovor članu dota)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Hisa eksperimentov
7.3.2014 16:46:35   
Češnca
IZVIRNO SPOROČILO: Masha_M

HE je za individualne obiske odprta samo ob sobotah in nedeljah od 11h do 19h: http://www.he.si/index.php?option=com_content&task=view&id=87&Itemid=143


Res je in ob 17h izvajajo eksperimente, pri čemer sodelujejo vsi; sicer pa lahko sam poskušaš, si ogledaš (vse piše pri posameznem eksperimentu), so pa tudi v bližini, da ti razložijo. Za mlajše od 5 let ni vstopnine. Mi smo bili prejšnji teden (v nedeljo) in sta uživala ter sodelovala oba - 4,5 in 6,5-letnik. Seveda je odvisno od vsakega posameznika, ampak pri nas ni bilo nikomur dolgčas. Ta mlajši je bil čisto navdušen nad milnimi mehurčki in plamenčki različnih barv, pa tudi povsod drugod je poskusil in sodeloval. Ta večjega pa vse te stvari že tako zanimajo, tako da je bil ekstra navdušen. user posted image


< Sporočilo je popravil Češnca -- 7.3.2014 16:48:29 >


_____________________________

18. julij je prav poseben dan!

(odgovor članu Masha_M)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Hisa eksperimentov
7.3.2014 19:05:39   
RIJA*
mi smo bili v tej, ko je bil star nekje 4, pa se mi je zdelo ful prezgodaj...bi zdaj pri 8 bistveno več imel od tega...

http://familyfriendly.topbudapest.org/events_tags/palace-of-miracles-budapest

če boste kje v bližini, zelo priporočam

(odgovor članu Češnca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Hisa eksperimentov
7.3.2014 19:51:24   
skuštrana
Mi smo bili letos v tej palaci cudezev v budimpesti in jim je bilo zakon. Noter smo bili full dolgo pa se se kar niso dali ven ( stari so 4, 6 in 9). V hisi eksperimentov v lj se nismo bili, smo pa bili lani v zagrebu na znanstvenem pikniku in so bili tam tudi iz hise eksperimetov pa jim je bilo kar vsec...
Jaz bi na tvojem mestu ciljala na taksen cas da vidi kaksen eksperimet, mu bo verjetno kar zanimivo.

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Hisa eksperimentov
7.3.2014 19:56:16   
dota

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

mi smo bili v tej, ko je bil star nekje 4, pa se mi je zdelo ful prezgodaj...bi zdaj pri 8 bistveno več imel od tega...

http://familyfriendly.topbudapest.org/events_tags/palace-of-miracles-budapest

če boste kje v bližini, zelo priporočam



No meni so priporočili tisti, ki pripravljao program v tej HE, da je idealno nekje po prvem razredu. Po pravici povedano sem bila mal razočarana, ampak po moje že vejo.
Sej otrokom je zanimivo tudi našemu bi bilo, samo ni to to.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?