|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   jabolčni kis
28.1.2008 20:36:04   
goa
Kako ga pijete? Je kateri pokazal kakšne razultate?
A je katera probala piti cimet in med?
Kaj je po vašem mnenju boljše?
Hvala

_____________________________

Vedno lahko dosežeš vse kar si želiš, samo vztrajati je treba.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: jabolčni kis
28.1.2008 20:40:02   
lea23
z jabolčnim kisom še nisem probala user posted image
cimet in med.. verjetno zmešano z vodo? to si pa nekako ne predstavljam sploh
sicer pa jst nimam niti veliko kg za izgubit, samo nočem se prenažirat tako kot sem se začela zdaj v zadnjih dneh user posted image

(odgovor članu goa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: jabolčni kis
28.1.2008 20:56:35   
Anonimen
Jest sm probala jabolčni kis.Prva dva dni je blo še ok,potem mi je šlo samo na bruhanje. Nobenih učinkov v 2 dnehuser posted image Za med in cimet pa prvič slišim.

(odgovor članu lea23)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: jabolčni kis
28.1.2008 21:21:19   
dulcinea
Enkrat je krožil en mail od medu. Mende zmešaš cimet in med (brez vode) in to ližeš nekajkrat na dan.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: jabolčni kis
28.1.2008 21:36:10   
lea23
tole z medom in cimetom mi ne deluje lih užitno user posted image
bom pa probala jabolčni kis, ga bom šla jutri kupit v interspar. kdaj pa se pije kis? zjutraj, zvečer?

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: jabolčni kis
28.1.2008 22:17:36   
ona
Ena moja znanka je takole pila kis zjutraj in ful shujšala,samo ne vem točno kaj je delala,menda je bil jabolčni kis,ampak domač,od Ašiča menda!
Pila ga je na tešče z 2 dcl vode,je dala noter en prst kisauser posted image

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: jabolčni kis
28.1.2008 22:49:28   
daysi
Kis in med naj bi ful pomagal pri hujšanju, to prakticira tašča in ji kar uspeva. 
Zame je okus cimeta božanski, če bi pa bilo še malo medu, mmmmmmmm. To sta dve naravni stvari, posebno cimet, ki je ravno tako velik razstrupljevalec. Priporočajo ga vsem bolnikom, ki jim zastaja voda, ter sladkornim bolnikom. Jaz ga velikokrat prakticiram s kapučinom in mi je res všeč.



_____________________________

LOČEVALNA + MANJ ŽRI
začetek: 88 , željeni cilj:73
2.3.-84 kg

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: jabolčni kis
29.1.2008 7:48:16   
katjes
Ta "pametna" Tina iz prejšnjega Big Brotherja je tudi na tešč zjutraj pila kis. Se je spomnim, kako se je držala za nos in pila kis. Je pa ves čas nekaj žrla, pa se je spomnite, kakšna suhica je bila oz. je še vedno.
Tako da mislim, da je res nekaj na temu kisu!

(odgovor članu goa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: jabolčni kis
29.1.2008 12:25:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: daysi

Kis in med naj bi ful pomagal pri hujšanju, to prakticira tašča in ji kar uspeva. 
Zame je okus cimeta božanski, če bi pa bilo še malo medu, mmmmmmmm. To sta dve naravni stvari, posebno cimet, ki je ravno tako velik razstrupljevalec. Priporočajo ga vsem bolnikom, ki jim zastaja voda, ter sladkornim bolnikom. Jaz ga velikokrat prakticiram s kapučinom in mi je res všeč.




Daj vprašaj taščo kaj dela z kisom in medom. Bomo tudi mi poskusili user posted image  

(odgovor članu daysi)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: jabolčni kis
29.1.2008 12:25:42   
Anonimen
Jaz že 3 dni zjutraj na tešče segrejem 2 dcl vode in vanj zmešam žličko medu in malo cimeta. Ni slabo. Je sladko in prijetnega okusa. Vse to ponovim zvečer preden grem spat. Imam pa tudi pred spanjem koliko toliko prazen želodec. NI pa še nobenih rezultatov.

(odgovor članu katjes)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: jabolčni kis
29.1.2008 21:30:16   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: peetra

Jaz že 3 dni zjutraj na tešče segrejem 2 dcl vode in vanj zmešam žličko medu in malo cimeta. Ni slabo. Je sladko in prijetnega okusa. Vse to ponovim zvečer preden grem spat. Imam pa tudi pred spanjem koliko toliko prazen želodec. NI pa še nobenih rezultatov.

--------------------------
Tudi jaz user posted image ! Meni je cimet user posted image , med pa ok, ampak bom vztrajala 1 mesec, potem vam lahko napišem, kakšen bo efekt.  (Je pa res, da še laufam 2-3x/ teden in pazim kaj jem (Montignac).)

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: jabolčni kis
29.1.2008 21:52:50   
MID
Jaz osebno sem par let nazaj(ko sem bila še mladauser posted image )8 mesecev prakticirala na tešče domač jabolčni kis z malo vode in redno prehrano(pa ni bilo nič dietnega)in mi je uspelo znebit se 9 kg.Ne morem reči,da je to bil vzrok samo jabolčni kis,ali pa,sem pa vsekakor prepričana,da ga bom začela spet prakticirat.Tokrat vzporedno z dieto,ker je le ta nujno potrebna.Ga pa toplo odsvetujem vsem ki imajo probleme z želodcem.Tudi sama sem ga nehala takrat pit zgolj iz razloga,da me je začel po zaužitju le tega bolet želodec.Probajte.Če želodčku ne bo odgovarjal,vam bo kaj kmalu dal alarm.
Da vam opišem kako je zgledal moj problem ob užitju kisa;v želodcu sem začutila takšno bolečino,kot jo lahko začutiš,če par dni ne ješ.No,ne vem kako bi vam drugače poenostavila to bolečino.Lahko bi ga opisala kot močan krč,ki je ponehal takoj po zaužitju česarkoli,pa čeprav je bila to v mojem primeru zgolj bela kava.Ker pa sem se zaradi tega začela malo sekirat,sem ga raje opustila.

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: jabolčni kis
30.1.2008 13:40:53   
Bejba
Kako pa pijete ta kis? Koliko vode, koliko kisa? Ali samo kis in koliko? Mora biti domač jabolčni ali je lahko kupljen jabolčni kis v trgovini?

_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce
za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa.
(Elizabeth Stone)

(odgovor članu MID)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: jabolčni kis
31.1.2008 14:31:22   
Ivi33
Sem ga pila pred kakim letom ali dvema in sicer:
- 2 dl vode
- 1 žlička medu
To zmešaš skupaj, da se med raztopi, potem dodaš
- jabolčni kis - ene 2-3 velike žlice.
In to sem popila, pa so šle kile dol - seveda nisem jedla sladkarij ipd. s***
Tako da ne vem ali je bilo kaj na kisu, najbrž je bila kombinacija obojega.

Mogoče pa spet poskusim - jutri ;-))))

_____________________________

Življenje je lepo ...

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: jabolčni kis
31.1.2008 17:44:32   
Anonimen
jz sem pila zjutraj na tešče 1dcl vode in malo žličko jabolčnega domačega kisa.

Mi je dobro delovalo na prebavo in čez dan nisem bila napihnjena. Sem bila pa tudi na Montignacu in res ne vem al sem shujšala zarad montignaca al zaradi kisa, morda celo zaradi obojega user posted image

Ima pa zadeva (kis+voda) isti učinek na tešče kakor pri Montignacu pravilo, da je pred zajtrkom treba na tešče pojesti en sadež.

Od novembra dalje nam je pa zmanjkalo domačega kisa in smo trenutno na kupljenem vinskem user posted image tko, da sem zaenkrat na "pavzi".user posted image

(odgovor članu Ivi33)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: jabolčni kis
1.2.2008 8:05:39   
goa
Hvala vam vsem za vse informacije user posted image  Odločila sem se da bom pila kis vsako jutro, med in cimet pa zvečer user posted image  Bom čez mesec poročala o rezultatih user posted image  drugače pa bom malo telovadila, jedla bom vse, razen sladkarij in zelo mastne hrane.
Zdaj mam pa še eno vprašanje. Ko spiješ kis po kolikšnem času lahko mam zajtrk?
A je dobra mešanica 2 dcl vode in ena pa pol velika žlica kisa?


_____________________________

Vedno lahko dosežeš vse kar si želiš, samo vztrajati je treba.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: jabolčni kis
1.2.2008 8:15:06   
Ivi33
Sem danes zjutraj spet spila ta "zvarek" - vodo+med+kis.
Pa je prav dobrouser posted image .

Komot daš v 2 dl vode 2 žlici kisa - je potem tako razredčen kis, da nima ravno nekega strašnega okusa.
Ali pa poskusi najprej malo manj - cca. 1 žlico in postopoma dodaj malo več (amo, da ne boš potem sam kis pila user posted image )

Koliko bi rada spravila dol - jaz - 8 kg

_____________________________

Življenje je lepo ...

(odgovor članu goa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: jabolčni kis
1.2.2008 8:26:54   
goa
Ivi33 po kolikšnem času pa imaš zajtrk?

Drugače pa za začetak bi rada dol dala 10 kg. Naprej pa bomo videli. Ker sem se v dveh letih zredila za 10 kg. In zdaj bi rada prišla na mojo težo, ki pa tudi ni bila preveč idealna user posted image  Upam pa da mi bo uspelo. Vsako jurto in vsak večer naredim 50 trebušnjakov (skupaj 100), zjutraj tečem (vendar zdaj ko sem bolna ne morem user posted image  ), pa po 17.uri več ne jem. Upam da bo delovalo user posted image  
Veliko sreče ti želim user posted image

_____________________________

Vedno lahko dosežeš vse kar si želiš, samo vztrajati je treba.

(odgovor članu Ivi33)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: jabolčni kis
1.2.2008 8:41:29   
Ivi33
Takoj ko vstanem, popijem mešanico - mogoče še nisem povedalauser posted image , da je ta voda mlačna.
Potem se poštimamo - čez kake 20 - 30 min pa še pojemo zajtrk.
Včasih pa samo popijem, potem pa hitro pojem ... in drugo naprej.
Nisem dajala posebne pozornosti na to, pa so šle kilce prejšnič vseeno doluser posted image .
Ampak potem počasi in zahrbtno tudi goruser posted image .

Do poletja pa bom že lepa in suhauser posted image user posted image user posted image user posted image   - upamuser posted image .
Držim pesti tudi zate.user posted image

_____________________________

Življenje je lepo ...

(odgovor članu goa)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: jabolčni kis
1.2.2008 9:04:15   
Anonimen
Koliko pa  si shujšala prvič? Če lahko vprašam user posted image

Drugače pa tudi jaz se vama bom pridružila pri pitju teh zvarkov user posted image
Tudi sama moram shujšati vsaj 10 kg. Glede na to da bom aprila birmanska botra, bi rada da se do aprila že nekaj pozna user posted image  bom pa zadovoljnače si bom lahko poleti kupila malo manjše kopalke user posted image

Držim pesti za obe user posted image

(odgovor članu Ivi33)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: jabolčni kis
1.2.2008 9:25:25   
Ivi33
Je šlo dol 5 kg, potam pa ni hotelo iti več (preveč sladkarij, pa touser posted image ).

Bo šlo pa sedaj - tako sedaj jogiram, familijo vlečem na sprehode,
ne bašem se več s sladkim (razen med z vodo in kisom),
malo niham še ali vključiti še ločevalno - samo najbrž je ne bom, bi šlo potem pa preveč doluser posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Življenje je lepo ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: jabolčni kis
1.2.2008 14:20:58   
nemrak
user posted image user posted image ,
jaz sem včeraj spila kis +vodo, pa se mi je cel dan čudno spahovalo in bolelo v želodcu. A misliš. da bi morala dati zraven med???
A, pa lahko to  pijem če sem na ločevalni??

(odgovor članu Ivi33)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: jabolčni kis
3.2.2008 12:04:01   
jajula
jst sem pred leti poskušala pit ašičev kis, pa sem se slabo počutla po tem. neki časa sem se prepričevala, da zato, ker sem mora moje telo privaditi, potem sem pa ugotovila, da če je reakcija mojega telesa taka, mi sigurno ne ustreza in sem ga nehala pit.

(odgovor članu goa)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: jabolčni kis
3.2.2008 13:54:10   
MID
IZVIRNO SPOROČILO: nemrak

user posted image user posted image ,
jaz sem včeraj spila kis +vodo, pa se mi je cel dan čudno spahovalo in bolelo v želodcu. A misliš. da bi morala dati zraven med???
A, pa lahko to  pijem če sem na ločevalni??

NEMRAK,na žalost,je res najbolje,če boš še parkrat probala jabolčni kis in imela iste težave,da zadevo opustiš,ker imaš verjetno po tem takem bolj občutljiv želodec.Z zdravjem pa itak veš,da se ni za igrat.Ne za vsako ceno.Če vidiš,da ne gre si probaj kupit kapsule jabolčnega kisa,ki so vsekakor bolj prijazne do želodca.Če je učinek isti,pa nebi vedla.

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: jabolčni kis
4.2.2008 17:36:14   
Anonimen
Kombinacija medu in kisa je odličnauser posted image  že teden dni pijem kis in mi kaže 2 kg manj user posted image  danes pa sem poskusila še z medom in mi je super user posted image

(odgovor članu MID)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?