|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zanositev z mireno
12.4.2014 13:09:32   
Anonimen
Zdravo,

imam težavo 3 leta imam vstavljeno mireno, sicer imam tudi samo en jajčnik in tri otroke. Z mireno sem imela skoz redne menstruacije, šibke ampak bile pa so, do marca, marca pa je nisem dobila, oz. samo rahel rjav izcedek. Sedaj pa me 3 močno bolijo prsi, ne bradevice, prsi in so tako kot bi bile otečene. Testa še nisem delala, priznam zelo me je strah, splava se bolim, kot hudič križa. user posted image user posted image Moja G so rekli naj pridem naslednji mesec na pregled, če ne bom imela M. Joj sploh ne vem kaj. Kaj naj storim. Moj razum mi pravi, da še enga otroka imeti, bo težko, srce pa čuti drugače, kako se naj s tem spopadem? Punce, ki ste čustvene, kako je splav vlival na vas, ste bile drugačnega obnašanja? Hvala za vsak nasvet. Lep dan
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zanositev z mireno
12.4.2014 18:11:21   
eva1
Moj nasvet je ta, da predno si sploh delaš kakšnekoli scenarije naredi test, da boš vedela na čem si..šele potem boš ubadala kako in kaj naprej...srečno!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
14.4.2014 9:31:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu eva1)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zanositev z mireno
14.4.2014 11:44:41   
Balerina
Joj te čisto razumem tudi sama imam Mireno sedaj 2 letu vstavljno. Imam 3 otroke in si ne predstavljam da bi zanostila. Splav vem da nebi šla delat, ker sem imela že en spontani splav pa mi je bilo za znort hudo, ne vem pa sem že od začetka čutila da to ni to niti se nisem hotela veseliti nosečnosti, kaj pa vem sem čutila da je nekaj narobe, pa mi je bilo za znort. Si ne predstavljam da bi se sama odločila
Še enega škrata pa si tudi težko predstavljam, ne vem si želim da so ti vsaj 4 ali 5 let stari pa da gremo skupaj na kolo pa smučat, pa ... To tolikih letih želim planice zamenjat za malo skupne rekreacije.
No jaz če bi se zgodila bi ga imela ker kot sem napisala splav vsaj pri meni ne vem kaj bi moralo bit da ga grem delat.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zanositev z mireno
14.4.2014 11:52:36   
mojcaziga
Kolegica je ravno 1 mesec nazaj rodila čudovitega dečka. Stara je 40 let, Mireno je imela vstavljeno slabi dve leti pred zanositvijo.
Za nosečnost je zvedela v 4. mesecu nosečnosti, koje bilo prepozno za vse odločitve, pač bili so postavljeni pred dejstvo, da bodo imeli dojenčka.
S tamalim je vse ok.

lp

(odgovor članu Balerina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zanositev z mireno
15.4.2014 11:29:21   
Anonimen
Zdravo,

evo naredila test in je negativen, sem pa malo čekirala in ugotovila, da boleče prsi in izgubo M lahko imam zaradi ciste na jajčniku, imam samo en jajčnik, tako se morem naročit k G in upat, da se mi stara zgodba ne ponovi. Hvala vam punce, zelo ste mi pomagale. Hvala.

Želim vam lep dan :)

(odgovor članu mojcaziga)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?