|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   tanka trenirka
10.4.2014 12:22:16   
mini86
všeč so mi modeli od takkota al pa nexta..

ampak majo vsi mucko notr..

tko da kje bi dobila tanke trenirke
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: tanka trenirka
10.4.2014 17:19:38   
nusi
jaz sem jih letos kupila v mani in bentton (za tamale user posted image seveda)

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: tanka trenirka
10.4.2014 18:44:12   
Katy78
Jaz te ta kosmatene kupujem samo za pozimi, te ta tanke pa za 5-letnika največkrat kar v BC, znamka Clar, ker so ene redkih, ki našemu visokemu suhcu prav v pasu, se pravi da so mu prav po dolžini in da mu hkrati ne padejo z riti dol. Npr. H&M in pa Benetton (vsaj tisti modeli, ki sem mu jih probala), so mu ob pasu preširoki. Za tamalega pa tudi v BC ali pa C&A, zadnjič sem dobila luštne v Interšparu.

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: tanka trenirka
10.4.2014 22:52:38   
nusi
ja to je pa res, jaz mu vse v pasu zožam

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: tanka trenirka
11.4.2014 9:41:15   
Jabček
Jaz mu nekosmatene jemljem v Zari, pa tudi Adidas ima fajne.... jih je pa resda težje najti.... tako da vsak info je fajn, ja....

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
11.4.2014 12:58:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mini86)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: tanka trenirka
11.4.2014 13:00:31   
Jabček
Metulj333, kar objela bi te user posted image

Jaz poslušam samo to - ne, ne, naš že ne trga hlač na kolenih. pa reč mu, naj ne drajsa po kolenih.

user posted image Kot da se tega ne bi sama spomnila.
Ampak res skoraj vse ima potrgano na kolenih, jaz pa eno malo zbirko naštikov na zalogi!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
14.4.2014 11:44:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Jabček)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: tanka trenirka
14.4.2014 12:00:11   
mateyka
ej, jaz sem prejšnje poletje ugodila tamali, da ima lahko take lepe tanke pajkice (hotla bit princesa, samo vsi vemo da je tomboy, sam ok - tomboy-princesa, dajmo probat) na igrišče čez one princes obleke; rezultat - 3x strgana obleka in 4 uničene pajkice na kolenih (kje drugje) v enem tednu. po 4 pajkicah smo prešaltali nazaj na "obleko za an igrišče", ko gre na igrišče.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: tanka trenirka
14.4.2014 12:15:21   
nananaja
IZVIRNO SPOROČILO: Jabček

Jaz poslušam samo to - ne, ne, naš že ne trga hlač na kolenih. pa reč mu, naj ne drajsa po kolenih.



Eh. Pri nas imamo eno deklino, ki umaže tako, da se ne da oprat, kar pa ji slučajno ne rata zapacat, pa potem sestrica strga. Bomo tretji vsaj kaj novega kupili user posted image

Ja in ful se jim da dopovedat, komaj jih prepričaš, da se po šoli/vrtcu preoblečejo.

< Sporočilo je popravil nananaja -- 14.4.2014 12:17:54 >

(odgovor članu Jabček)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: tanka trenirka
23.4.2014 8:08:13   
candysurf
jaz tudi rada kupujem tanke trenirke, velikokrat sem letala po trgovina in nič dobila, sedaj pa naročim kar prek spleta. Naročam tule http://www.lola.si/sportna-oblacila/zenske , zaenkrat je vse kar sem naročila bilo vredu, cunje so kvalitetne, dostavijo hitro.....cena pa je tudi sprejemljiva, lahko si pogledaš :)

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?