|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   1-2 mesecni najem
29.4.2014 14:43:18   
Hope2
Bom kar tu vprasala, ker se vec bereuser posted image

Razmisljamo, da bi cez poletje (julij, avgust, ali samo avgust) v Lj ali okolici najeli 1 sobno stanovanje (1 odrasel + 1 otrok, mogoce par dni se 1 odrasel)

A kdo pozna koga, ki bi dal v najem, po moznosti po normalni ceni? Ali pa kako zanesljivo agencijo, ki me ne bo oskubla.

Lahko tudi na zs.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 1-2 mesecni najem
29.4.2014 17:22:31   
Stanislava_
Mislim, da je v Lj za te vrste najema Stoja Trade. Kolikor poznam tujce, so najemali preko njih, ne vem pa, kaj to pomeni za tako kratko obdobje.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 1-2 mesecni najem
29.4.2014 17:44:36   
mateyka
ja, kaj je danes "normalna cena"...

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 1-2 mesecni najem
29.4.2014 20:18:24   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Mislim, da je v Lj za te vrste najema Stoja Trade. Kolikor poznam tujce, so najemali preko njih, ne vem pa, kaj to pomeni za tako kratko obdobje.

pri stoja trade lahko računaš nad 1000 eur.....


(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 1-2 mesecni najem
29.4.2014 20:26:39   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Mislim, da je v Lj za te vrste najema Stoja Trade. Kolikor poznam tujce, so najemali preko njih, ne vem pa, kaj to pomeni za tako kratko obdobje.

pri stoja trade lahko računaš nad 1000 eur.....




To kar išče, sploh ne. 1 sobno stanovanje LJ od 270 do 550e mesečna najemnina.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 1-2 mesecni najem
29.4.2014 20:28:52   
Stanislava_
Dvosobno, novejše, Mostec, 550€: http://www.stoja-trade.si/nepremicnine/oddaja-stanovanje/lj-siska/5803747

< Sporočilo je popravil Stanislava_ -- 29.4.2014 20:29:06 >


_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 1-2 mesecni najem
29.4.2014 20:30:12   
Stanislava_
Hope2, drugače najcenejša možnost bi bila, da se povežeš s študenti, ki ne potrebujejo stanovanja v juliju ali avgustu.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 1-2 mesecni najem
29.4.2014 20:43:33   
RIJA*
jaz vse kar dobim od njih, je 1200 gor user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 1-2 mesecni najem
29.4.2014 20:44:36   
RIJA*
Hope2...če želiš, objavim še jaz info oglas na mojem "kanalu" kjer imam kar nekaj ljudi, ki bi ti morda lahko pomagalo :)

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 1-2 mesecni najem
29.4.2014 20:46:24   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

jaz vse kar dobim od njih, je 1200 gor user posted image user posted image user posted image


Verjetno te imajo v bazi še iz kakšnih bolj baročnih časov.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 1-2 mesecni najem
30.4.2014 4:24:03   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ja, kaj je danes "normalna cena"...


Mas prav.
Vem da se kratkotrajni najemi, celo preko agencij, primerjajo skoraj s hotelskimi cenami. Ce se ne motim, so tele cene od stoja trade na linkih, za dolgotrajni najem. Vsaj pred leti, ko smo bili v stiku z njimi, so cene za 1 mesec bile tak ko Rija omenja.
Nekako pricakujem malo visjo ceno od normalne mesecne najemnine, ne pa spet dvojno ceno. Je pa potem spet odvisno kje je stanovanje (center, okolica) in v kakem stanju je. Sem pripravljena dat veliko vec, ce bo blizu porodnisnice, lift, parkirisce- to je zame vecji luksuz kot hoteluser posted image .

Ravno to sem imela v mislih, ce se kak najemodajalec potika po RR, da ima not studente in jih cez poletje ni, ali jih pricakuje sele septembra, oktobra.
Nikjer nobenga studenta vec ne poznam. Kako, kje se lahko povezem- kaka spletna stran?

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 1-2 mesecni najem
30.4.2014 4:40:45   
Hope2
Aja in se en problemcic. Ponavadi se hoce garancija veliko vnaprej. Jaz zal moram pocakat na dovoljenje zdravnika sredina-konec junija, da mi dovoli pot in polet z avionom. Ce tega ne dobim, ne morem domov. Zato ze zdaj iscem, ce se kje sploh najde taka dusica, da ugodi mojim zahtevam- mam obcutek da so bolj pobozne zelje.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 1-2 mesecni najem
30.4.2014 8:35:47   
RIJA*
eno idejo mam, javim tvoji sestri

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 1-2 mesecni najem
30.4.2014 9:21:48   
mateyka
https://www.airbnb.com/


https://www.airbnb.com/rooms/1785632?guests=3&s=WzaN
https://www.airbnb.com/rooms/1987333?guests=3&s=WzaN
https://www.airbnb.com/rooms/327740?guests=3&s=WzaN


< Sporočilo je popravil mateyka -- 30.4.2014 9:29:29 >

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: 1-2 mesecni najem
30.4.2014 10:01:37   
Hope2
Ok, rija, cakam

Mateyka hvala za tole stran, je res nisva poznala oz se nasla.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: 1-2 mesecni najem
30.4.2014 16:49:21   
mateyka
tale je hud user posted image
https://www.airbnb.com/rooms/415006?guests=3&s=ddEM

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: 1-2 mesecni najem
30.4.2014 17:08:26   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Vsaj pred leti, ko smo bili v stiku z njimi, so cene za 1 mesec bile tak ko Rija omenja.


Pred leti je bilo pred leti, danes je pa danes. Pred leti si skoraj moral prosit, danes te prosijo oni.

Obrni se na dve, tri agencije in povej, kaj iščeš in kaj imajo. Agenciji je v interesu zaslužek, najemodajalcem pa enako, sploh med počitnicami, ko se precej stanovanj sprosti do oktobra. Pošlji povpraševanje še v hotel, npr. Mons.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: 1-2 mesecni najem
30.4.2014 17:15:36   
mateyka
v glavnem, tle so eni enosobni tudi po 23€ na dan - kar niti ni tako drago, če gledaš druge po 1200 ojrov na mesec..

ta je v šiški, pa še mini telovadnico ima (ni pa zdej 70 kvadratov in komfort v uber):
https://www.airbnb.com/rooms/1549482?guests=3&s=ddEM

< Sporočilo je popravil mateyka -- 30.4.2014 17:16:24 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: 1-2 mesecni najem
1.5.2014 4:27:59   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Vsaj pred leti, ko smo bili v stiku z njimi, so cene za 1 mesec bile tak ko Rija omenja.


Pred leti je bilo pred leti, danes je pa danes. Pred leti si skoraj moral prosit, danes te prosijo oni.

Obrni se na dve, tri agencije in povej, kaj iščeš in kaj imajo. Agenciji je v interesu zaslužek, najemodajalcem pa enako, sploh med počitnicami, ko se precej stanovanj sprosti do oktobra. Pošlji povpraševanje še v hotel, npr. Mons.


Vceraj sva 3 iz mateykinega linka kontaktirala in 2 odgovora, ne dajemo vec v najem. 3 ni dal odgovora. Moz je dobil prav filing, da nas kenslajo, ker smo domaci- al mamo samo tako sreco.

Vceraj so tudi kolegi stopili v akcijo, mal poznanstva, pa nic srece. PO 2 dneh je tezko reci, ampak zaenkrat noben nic ne prosi, razen nas.

Ni se panike, zaenkrat se sprasujemo in tipamo, do takrat bomo ze kaj nasli. Hoteli, penzioni... pridejo nazadnje na vrsto, to je skrajna sila, ce bo res nuja.


(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: 1-2 mesecni najem
1.5.2014 9:14:27   
Hope2


Sporocam, da smo dobili kar smo iskali.

Hvala vsem za nasvete in pomocuser posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: 1-2 mesecni najem
1.5.2014 9:23:59   
Paštetka
Mi zamenjamo za tisti mesec z vašim. user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: 1-2 mesecni najem
1.5.2014 12:42:47   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2
Vceraj sva 3 iz mateykinega linka kontaktirala in 2 odgovora, ne dajemo vec v najem. 3 ni dal odgovora. Moz je dobil prav filing, da nas kenslajo, ker smo domaci- al mamo samo tako sreco.


airbnb je tak, da se gradi na besednem priporočilu. in ker sta čist "sveža" se zna zgodit, da je to vzrok - nimata priporočil. keč je da ni samo tisti ki oddaja ocenjen, ampak tudi najemnik; da ni recimo kak problematičen, dela škodo itd. tko da - lahko da zna trajat nekaj časa da dobiš odzive ki si jih želiš. mogoče so samo previdni.

me pa veseli, da ste dobili kar ste iskali, kakor vidim. super. user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?