|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pomagajmo Reneju!
7.5.2014 21:06:18   
Paštetka
Čakam in čakam. Vsak dan se spomnim na deužino in si sploh ne predstavljem kaj morajo doživljati.
Kot sem zapisala že na moji FB strani: moj otrok, se je odločil, da bo po njegovih 8 letih dolgolasosti postal kratkolasec (star je 8 letuser posted image ) . Sem skoraj skup padla, ko je sprejel to odločitev. Pa so samo lasje. Pri Reneju pa gre za nogo. user posted image user posted image

http://www.slovenskenovice.si/novice/slovenija/rok-placila-se-bliza-denarja-za-operacijo-reneja-pa-ni?fb_action_ids=4160511227116&fb_action_types=og.recommends&fb_source=other_multiline&action_object_map=%5B763078367050351%5D&action_type_map=%5B%22og.recommends%22%5D&action_ref_map=%5B%5D

Dajmo jim pomagat!

Lahko pošljete SMS s pripisom NOGICE5 na 1919 in donirate 5€.

Prek društva Vesele nogice obstaja možnost zbiranja donacij s sporočili SMS: vtipkate NOGICE in pošljete na 1919 za 1 € donacije ali pa NOGICE5 na številko 1919 za donacijo v vrednosti 5 €!



Renejev osebni račun

TRR: SI 56 2900 0003 2052 246 pri UniCredit Banka Slovenija d.d., Rene Muhamed Talić, Martinuči 2, 5292 Renče. Swift: BACXSI22 (za nakazila iz tujine), kot namen pa navedete ZA OPERACIJO.

RAČUN LIONS KLUBA VOGRSKO, ODPRT ZA PODJETJA, PRAVNE OSEBE IPD.
LK Vogrsko – Donacija za Talić, Rene Muhamed

SI56 0475 0000 0454 884
sklic: SI00 2024-001

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pomagajmo Reneju!
7.5.2014 21:13:11   
Paštetka
http://svet24.si/clanek/5369e1ec210fc/malemu-nogometasu-hocejo-odrezati-nogo

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pomagajmo Reneju!
7.5.2014 21:14:23   
Paštetka
A bo zdaj cel post viden?


IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Čakam in čakam. Vsak dan se spomnim na deužino in si sploh ne predstavljem kaj morajo doživljati.
Kot sem zapisala že na moji FB strani: moj otrok, se je odločil, da bo po njegovih 8 letih dolgolasosti postal kratkolasec (star je 8 letuser posted image ) . Sem skoraj skup padla, ko je sprejel to odločitev. Pa so samo lasje. Pri Reneju pa gre za nogo. user posted image user posted image

http://www.slovenskenovice.si/novice/slovenija/rok-placila-se-bliza-denarja-za-operacijo-reneja-pa-ni?fb_action_ids=4160511227116&fb_action_types=og.recommends&fb_source=other_multiline&action_object_map=%5B763078367050351%5D&action_type_map=%5B%22og.recommends%22%5D&action_ref_map=%5B%5D

Dajmo jim pomagat!

Lahko pošljete SMS s pripisom NOGICE5 na 1919 in donirate 5€.

Prek društva Vesele nogice obstaja možnost zbiranja donacij s sporočili SMS: vtipkate NOGICE in pošljete na 1919 za 1 € donacije ali pa NOGICE5 na številko 1919 za donacijo v vrednosti 5 €!



Renejev osebni račun

TRR: SI 56 2900 0003 2052 246 pri UniCredit Banka Slovenija d.d., Rene Muhamed Talić, Martinuči 2, 5292 Renče. Swift: BACXSI22 (za nakazila iz tujine), kot namen pa navedete ZA OPERACIJO.

RAČUN LIONS KLUBA VOGRSKO, ODPRT ZA PODJETJA, PRAVNE OSEBE IPD.
LK Vogrsko – Donacija za Talić, Rene Muhamed

SI56 0475 0000 0454 884
sklic: SI00 2024-001





_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pomagajmo Reneju!
7.5.2014 21:16:11   
Paštetka
No, zdaj pa bo vidno vse user posted image ostalo Moderatorji prosim poriktajte


IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Čakam in čakam. Vsak dan se spomnim na družino in si sploh ne predstavljem kaj morajo doživljati.
Kot sem zapisala že na moji FB strani: moj otrok, se je odločil, da bo po njegovih 8 letih dolgolasosti postal kratkolasec (star je 8 let ) .
Sem skoraj skup padla, ko je sprejel to odločitev. Pa so samo lasje. Pri Reneju pa gre za nogo.


Dajmo jim pomagat!

Lahko pošljete SMS s pripisom NOGICE5 na 1919 in donirate 5€.

Prek društva Vesele nogice obstaja možnost zbiranja donacij
s sporočili SMS: vtipkate NOGICE in pošljete na 1919 za 1 € donacije ali pa NOGICE5 na številko 1919 za donacijo v vrednosti 5 €!



Renejev osebni račun

TRR: SI 56 2900 0003 2052 246 pri UniCredit Banka Slovenija d.d., Rene Muhamed Talić, Martinuči 2, 5292 Renče.
Swift: BACXSI22 (za nakazila iz tujine), kot namen pa navedete ZA OPERACIJO.

RAČUN LIONS KLUBA VOGRSKO, ODPRT ZA PODJETJA, PRAVNE OSEBE IPD.
LK Vogrsko – Donacija za Talić, Rene Muhamed

SI56 0475 0000 0454 884
sklic: SI00 2024-001



< Sporočilo je popravil Paštetka -- 7.5.2014 21:19:26 >


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
8.5.2014 15:15:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Paštetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pomagajmo Reneju!
9.5.2014 8:05:34   
HuAnita
Ob tem ubogem fantku se mi poraja obsceno vprašanje - kaj če bi šlo za otroka kake bolj znanega Slovenca/Slovenke, morda celo otroka politikov? Kaj mislite, da bi tule klikali po 1 eur?
V bistvu me je sram, kako se obnaša moja država. Vsako leto več je solidarnosti preloženo na 'obične' ljudi, ki se že tako težko pretolčejo iz meseca v mesec... Tega je res nenormalno veliko, država ne da, ker kao nima, pa potrka na našo zavest. In seveda obična raja daruje, če in kolikor lahko...
Se pa ob tem resnično sprašujem, ali so tudi naši elitiranci radodarni. Recimo, gospod, ki mu mora banka izplačati 1,3 mio evrov iztožene oškodnine, bi rešil... neznam prešteti nogic, rokic, srčec in še česa. Res me zanima, če kdaj te izbrance zamika, da bi se odrekli delčku nagrebenega (in pogosto moralno vprašljivega izvora) ali podedovanega premoženja in pomagali Reneju in drugim. A verjetno brž zamahnejo z roko; vsak je svoje usode krojač, ne?
Tako da se ni zanašati na sočutje in malo zdrave pameti s strani države in kao elit, bomo pa spet mamice in očki, babice in dedki, ki nam ni vseeno za male nogice, stopili skupaj, je takoooo? user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pomagajmo Reneju!
9.5.2014 17:17:47   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

Ob tem ubogem fantku se mi poraja obsceno vprašanje - kaj če bi šlo za otroka kake bolj znanega Slovenca/Slovenke, morda celo otroka politikov? Kaj mislite, da bi tule klikali po 1 eur?



znani slovenci imajo pač več denarja in "dobre" prijatelje in možnost "dobrih" kreditov, pa še kako nepremičnino bi lahko prodali za 5x več, kot je vredna operacija...
ja, saj si lahko marsikaj kupijo, pameti pa ziher ne

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pomagajmo Reneju!
11.5.2014 20:50:08   
LuLu
dr. je dal družini popust in kasneje plačilo na obroke

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pomagajmo Reneju!
12.5.2014 14:13:02   
*Goričanka*
Uspelo je.
http://www.siol.net/novice/junaki_za_jutri/2014/05/mamica_amela_talic_rene.aspx

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pomagajmo Reneju!
12.5.2014 14:37:34   
Paštetka
Sem videla, ja. Sem ful vesela za fantka. user posted image





_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu *Goričanka*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pomagajmo Reneju!
12.5.2014 15:57:26   
m_o_i
jaz sem tudi taaaaaaaak vesela user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pomagajmo Reneju!
12.5.2014 21:11:29   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

dr. je dal družini popust in kasneje plačilo na obroke


Bravo user posted image user posted image

Fantek potuje, srečno!!

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pomagajmo Reneju!
12.5.2014 21:17:43   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

dr. je dal družini popust in kasneje plačilo na obroke


ko sem prebrala, da bo poseg cenejši, sem pričakovala nekaj tisočakov

ampak da bo sedaj cena 'samo' okrog 45.000, torej 1/4 prvotne cene, pa vsaj meni sproža kar nekaj vprašanj o precenjenosti operacij user posted image



Reneju pa tudi jaz želim, da se s posegi njegovo nogico čim bolj normalizira

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pomagajmo Reneju!
13.5.2014 19:43:57   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: petea

ampak da bo sedaj cena 'samo' okrog 45.000, torej 1/4 prvotne cene, pa vsaj meni sproža kar nekaj vprašanj o precenjenosti operacij user posted image


Toliko naj bi bilo vredno znanje - oziroma toliko cenimo zdravje, da smo to pripravljeni plačati. ZZZS in morda ima v takih primerih prav.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Pomagajmo Reneju!
14.5.2014 13:07:02   
HuAnita
Punce, v kratkem bo v LJ organizirana celodnevna dobrodelna športna prireditev - ves izkupiček bo šel za Reneja in druge nogice. Več pa, ko dobim plakat. Bo pa za mamice in otročke - ves dan super animacija!

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Pomagajmo Reneju!
14.5.2014 13:25:39   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita
Bo pa za mamice in otročke - ves dan super animacija!



A očetje pa doma na pivu?

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Pomagajmo Reneju!
14.5.2014 13:37:36   
HuAnita

IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita
Bo pa za mamice in otročke - ves dan super animacija!



A očetje pa doma na pivu?


In očki lahko pridejo, na aerobiko, pilates, funkcioalni trening, predvsem pa zumbo user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Pomagajmo Reneju!
14.5.2014 18:27:09   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita


IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita
Bo pa za mamice in otročke - ves dan super animacija!



A očetje pa doma na pivu?


In očki lahko pridejo, na aerobiko, pilates, funkcioalni trening, predvsem pa zumbo user posted image


A fuzbala in basketa pa nihče več ne igra user posted image

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Pomagajmo Reneju!
15.5.2014 8:51:44   
HuAnita

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita


IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita
Bo pa za mamice in otročke - ves dan super animacija!


Ma, ne, Stanislava, punce bodo pač predstavile tisto, v čemer so najboljše, no!

A očetje pa doma na pivu?


In očki lahko pridejo, na aerobiko, pilates, funkcioalni trening, predvsem pa zumbo user posted image


A fuzbala in basketa pa nihče več ne igra user posted image




Ma, ne, Stanislava, punce bodo pač predstavile tisto, v čemer so najboljše, no! Pa da mamice lahko preiskusijo različne skupinske vadbe, otročki pa tudi...

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?