|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Monika Seleš - se je še spominjate?
11.6.2014 21:36:38   
Stanislava_
Pravijo, da se je zaročila:

http://www.24ur.com/ekskluziv/tuja-scena/seleseva-se-je-zarocila-z-32-let-starejsim-milijarderjem.html

Meni najljubša športnica do danes...svoja, čustvena, borbena.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Monika Seleš - se je še spominjate?
12.6.2014 15:32:42   
nananaja
Vedno se spomnim na njeno nesrečo, ko jo je zabodel navijač nasprotnice.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Monika Seleš - se je še spominjate?
12.6.2014 16:16:24   
alda
ljubezen !?!

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Monika Seleš - se je še spominjate?
12.6.2014 19:27:01   
liliana
Kaj te veš......tudi ženska po 40 letu se lahko na novo zaljubi.....in ni nujno, da v lepega 25 letnika, ki je reven kot cerkvena miš......user posted image

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Monika Seleš - se je še spominjate?
12.6.2014 20:00:47   
muco
Nisem še slišal, da bi se katera ženska "zaljubila" v toliko starejšega moškega, ki bi bil reven !user posted image

user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Monika Seleš - se je še spominjate?
12.6.2014 21:09:49   
Vijoličarka
Težko reči. Punca je bila na vrhuncu kariere, ko jo je zabodel oboževalec Steffi Graf, kar je bil predvsem hud psihični udarec. Ko se je potem počasi spravila k sebi, pa sta ji, če se ne motim (bo Stanislava popravila) hitro drug za drugim umrla oče (ki je imel raka) in pa še trener.

Mogoče pač ceni očetovsko figuro. Pretvarjanje nikoli ni bila njena močna točka in če bi šlo atu samo za mlado meso, se na tržišču kar tare mlajšega in bolj čvrstega mesa.

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Monika Seleš - se je še spominjate?
12.6.2014 21:21:39   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

Težko reči. Punca je bila na vrhuncu kariere, ko jo je zabodel oboževalec Steffi Graf, kar je bil predvsem hud psihični udarec. Ko se je potem počasi spravila k sebi, pa sta ji, če se ne motim (bo Stanislava popravila) hitro drug za drugim umrla oče (ki je imel raka) in pa še trener.

Mogoče pač ceni očetovsko figuro. Pretvarjanje nikoli ni bila njena močna točka in če bi šlo atu samo za mlado meso, se na tržišču kar tare mlajšega in bolj čvrstega mesa.


Ja, takrat ji je umrl oče in to jo je do konca strlo.

V tem gospodu je očitno nekaj našla, saj sta skupaj že kar nekaj let.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Monika Seleš - se je še spominjate?
12.6.2014 21:48:58   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: muco

Nisem še slišal, da bi se katera ženska "zaljubila" v toliko starejšega moškega, ki bi bil reven !user posted image

user posted image


Baje se v 20 let mlajšega tudi ženske ne zaljubijo zato, ker je pameten......user posted image

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Monika Seleš - se je še spominjate?
12.6.2014 22:26:26   
muco

V tem gospodu je očitno nekaj našla, saj sta skupaj že kar nekaj let



Kako to, da je ravno ta gospod tudi tako neznansko bogat ?

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Monika Seleš - se je še spominjate?
12.6.2014 22:40:03   
ronja
Kaj če ma človek denar, je vsak z njim avtomoatično samo zaradi denarja ali kaj? Tu gor ves čas poudarjate, da leta niso važna, veliko jih/vas ima po 15 let starejše može, pa pravijo, da super laufa in niste z njimi zaradi denarja. Njej je pač ta všeč, tudi če bi bil ali je luksuz del dila, zakaj pa ne, če jima je fajn?
Baje se v 20 let mlajšega tudi ženske ne zaljubijo zato, ker je pameten...

user posted image Ene padajo na denar, ene pa na seks, ali kako? A obstaja še kaka možnost ali samo med tema zbiramuser posted image (oz. sem že zbrala).

Muco, o revnih parih se pač ne piše, to pa verjetno ne pomeni, da jih ni;). Moj fotr ni bogat, pa je tudi imel precej mlajšo punco. Meni so zaenkrat bili všeč bolj moj letnik, ampak smo različni in nikoli ne veš, kaj te čaka.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Monika Seleš - se je še spominjate?
12.6.2014 22:58:19   
muco
Ronja, jaz se s tabo čist strinjam in vem, da se nekateri kljub veliki starostni razliki štekajo, .....na dolgi rok pa v veliki večini tole ne gre.

Saj me prav dosti tudi ne briga s kom je kdo ampak moje osebno mnenje je, da teh parov ne bi bilo, če priletni gospodje ali pa gospe ne bi imeli toliko soldkov.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Monika Seleš - se je še spominjate?
12.6.2014 23:11:07   
ronja
Gotovo je to en plus - kot je plus, da je pameten ali da se dobro ljubi, pač vsak si naredi svojo prioritetno lestvico, eni smo bolj primitivni, eni bolj sofisticirani. Nekaterim ljudem denar predstavlja varnost in če ona tako čuti, se mi ne zdi čudno, da ji to veliko pomeni, da ji lahko nudi to varnost. Verjetno pa tudi sama ni ravno revna, tako da bi si določeno mero varnosti z denarjem lahko sama kupila in ji da še kaj drugega, kar si želi:). Naj se imata lepo:).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Monika Seleš - se je še spominjate?
13.6.2014 6:12:49   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Ene padajo na denar, ene pa na seks, ali kako? A obstaja še kaka možnost ali samo med tema zbiramuser posted image (oz. sem že zbrala).




Ti več ne....ti si svojim lubijem že zapečatena in se lahko samo z nostalgijo spominjaš na dobra stara vremena......user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Monika Seleš - se je še spominjate?
13.6.2014 9:10:53   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: muco


V tem gospodu je očitno nekaj našla, saj sta skupaj že kar nekaj let



Kako to, da je ravno ta gospod tudi tako neznansko bogat ?


Denar privlaci denar. Seleseva je kot psortnica zasluzila 16 milionov dolarjev in se vedno je ikona. Ne glede na to bo vedno nekdo, ki bo trdil, da je z nekom zaradi denarja. Ce bi se pa zarocila z nekom brez denarja, spret bi on bil zaradi denarja z njo ker je tak zgubana in nikakava in eto.. ljubezen in razumevanje nista sojena nekomu znanemu. Menis e pa zdi, da je folk samo primitiven in fous.
Osebno se mi zdi lepo, da se je odlocila in ji zelim izpolnjene, srecen in uspesen zakon.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Monika Seleš - se je še spominjate?
13.6.2014 9:55:59   
ronja
Ti več ne....ti si svojim lubijem že zapečatena in se lahko samo z nostalgijo spominjaš na dobra stara vremena...
user posted image A zdaj sem pa za v staro šaro al kaj?user posted image No, saj se ne pritožujemuser posted image . Ampak veš, nama se dobra stara vremena ipak svetlikajo... Otroci že prespijo celo nočuser posted image .
Sicer pa... noben moj fant ni bil bogat... zgleda sem v drugi kategorijiuser posted image

Frodo, se strinjam: če bi bil on reven, bi bil z njo zaradi denarja, če je bogat, je ona z njim zaradi denarja... Po moje se ravno zato dostikrat znani/bogati skup najdejo, ker so lahko malo bolj na izi, da niso skup zaradi denarja, ampak zaradi česa drugega.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Monika Seleš - se je še spominjate?
13.6.2014 10:40:24   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Osebno se mi zdi lepo, da se je odlocila in ji zelim izpolnjene, srecen in uspesen zakon.


A dolgega pa ne? user posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Monika Seleš - se je še spominjate?
13.6.2014 10:50:57   
ronja
A dolgega pa ne?

Jah, če moraš zbirat... je vseeno boljši srečenuser posted image . Upam sicer, da se ne izključuje, verjetno je celo povezano - da dlje skup ostanejo tisti, ki so srečni skup (vsaj srčno upam, no:).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Monika Seleš - se je še spominjate?
13.6.2014 17:55:51   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: muco


V tem gospodu je očitno nekaj našla, saj sta skupaj že kar nekaj let



Kako to, da je ravno ta gospod tudi tako neznansko bogat ?


Najbrž je v življenju nekaj naredil, nekaj podedoval ali samo imel srečo?

S kom naj se pa poroči, s prvim revežem iz Harlema, da bo zgodba bolj verodostojna user posted image

Po moje si zasluži srečo, saj se je dovolj borila, tako športno, kot v življenju.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Monika Seleš - se je še spominjate?
15.6.2014 18:01:46   
koala
Jako važno zakaj je z njim. Če sta oba zadovoljna, super.
Dolg, uspešen, ljubezni pol zakon jima žalim.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Monika Seleš - se je še spominjate?
15.6.2014 19:25:30   
mateyka
seveda ji želim srečo, ni glih relevantno, da je meni to mal too much starostne razlike, ker ta nevesta pač nisem jaz, a ne? user posted image

je pa res, da je mlajša od mene, on pa 72 let star gospod - hudo.. je pa model biljonar/miljarder (ne miljonar) in že 3x ločen. to me mal skrbi, ker je kot moški Elisabeth Taylor; ampak po drugi strani sta pa skupaj že več kot 5 let in verjetno vesta v kaj se spuščata.. al pa ne, ker vse skup zna bit mal drugač, ko maš res teh 30 luksuznih vil/otokov/penthhouseov/palač po svetu kot del svoje družine in nisi več samo gost.. gah, kaj pa vem, nisem dovolj pametna glede tega, biljonarji so čist drug svet imo..

evo, tle pa paše lilanin..... user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 15.6.2014 19:26:31 >

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Monika Seleš - se je še spominjate?
15.6.2014 23:51:06   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Osebno se mi zdi lepo, da se je odlocila in ji zelim izpolnjene, srecen in uspesen zakon.


A dolgega pa ne? user posted image


Ce bo izpolnjen in srecen bo tudi dolg user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Monika Seleš - se je še spominjate?
17.6.2014 10:21:19   
Bakfark

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


Denar privlaci denar. Seleseva je kot psortnica zasluzila 16 milionov dolarjev in se vedno je ikona. Ne glede na to bo vedno nekdo, ki bo trdil, da je z nekom zaradi denarja. Ce bi se pa zarocila z nekom brez denarja, spret bi on bil zaradi denarja z njo ker je tak zgubana in nikakava in eto.. ljubezen in razumevanje nista sojena nekomu znanemu. Menis e pa zdi, da je folk samo primitiven in fous.
Osebno se mi zdi lepo, da se je odlocila in ji zelim izpolnjene, srecen in uspesen zakon.


https://www.youtube.com/watch?v=dYxlKbe0WZY

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Monika Seleš - se je še spominjate?
17.6.2014 10:55:08   
ronja
Ce bo izpolnjen in srecen bo tudi dolg

Sem tudi sama na to pomislila, vendar glede na gospodova leta bi bilo verjetno vseeno smiselno tudi dolžino posebej zaželet.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Monika Seleš - se je še spominjate?
17.6.2014 12:32:00   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

https://www.youtube.com/watch?v=dYxlKbe0WZY


Odlicen smisel za humor user posted image (posebej ce ves, da je to iz casov, ko ji je oce ukradel ves denar)

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Monika Seleš - se je še spominjate?
17.6.2014 12:32:15   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Ce bo izpolnjen in srecen bo tudi dolg

Sem tudi sama na to pomislila, vendar glede na gospodova leta bi bilo verjetno vseeno smiselno tudi dolžino posebej zaželet.


Skrivnostna so pota gospodova.... user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?