|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vaš nasvet, prosim
1.7.2014 16:52:16   
Anonimen
Znašla sem se v res hudi situaciji. Dve leti nazaj sem se kot ločenka priselila k ločencu. On je 10 let starejši in živi v hiši z mamo. Že po pogovorih z njim in drugimi ljudmi, sem ugotovila, da so bili s to mamo vedno problemi. Vendar, mene preteklost ne zanima, zato sem s to osebo želela vzpostaviti neke normalne odnose, vendar že od samega začetka ni šlo.
Gospa, moja v.d. tašča ne želi odnosov z nikomer, mojega partnerja, svojega sina ponižuje na vsakem koraku. Ko sem videla, da se z njo ne da, sem poskušala vse nekako ignorirati, oziroma se delati kot, da je vse okej. Ampak zadnji mesec je njeno vedenje nevzdržno.....žali me kjer koli me vidi, izmišljuje si stvari, grozi mi , da me bo ubila, da mi bo izkopala oči, da sem svinja svinjska, da sem lena, čeprav delam od jutra do mraka. Ne vem, ampak jaz se jo bojim, ne morem se v hiši sprostiti, ne morem nikogar povabiti, ker ona vsem govori, da imamo pri nas skupinski seks, da k meni hodijo moški, da sem ****, da pozna vse kar se mene tiče. Ne vem, kaj naj naredim, ker tako ne morem več, res ne morem. Imate kakšno idejo, oz, kaj bi lahko storila? Hvala.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vaš nasvet, prosim
1.7.2014 17:00:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Znašla sem se v res hudi situaciji. Dve leti nazaj sem se kot ločenka priselila k ločencu. On je 10 let starejši in živi v hiši z mamo. Že po pogovorih z njim in drugimi ljudmi, sem ugotovila, da so bili s to mamo vedno problemi. Vendar, mene preteklost ne zanima, zato sem s to osebo želela vzpostaviti neke normalne odnose, vendar že od samega začetka ni šlo.
Gospa, moja v.d. tašča ne želi odnosov z nikomer, mojega partnerja, svojega sina ponižuje na vsakem koraku. Ko sem videla, da se z njo ne da, sem poskušala vse nekako ignorirati, oziroma se delati kot, da je vse okej. Ampak zadnji mesec je njeno vedenje nevzdržno.....žali me kjer koli me vidi, izmišljuje si stvari, grozi mi , da me bo ubila, da mi bo izkopala oči, da sem svinja svinjska, da sem lena, čeprav delam od jutra do mraka. Ne vem, ampak jaz se jo bojim, ne morem se v hiši sprostiti, ne morem nikogar povabiti, ker ona vsem govori, da imamo pri nas skupinski seks, da k meni hodijo moški, da sem ****, da pozna vse kar se mene tiče. Ne vem, kaj naj naredim, ker tako ne morem več, res ne morem. Imate kakšno idejo, oz, kaj bi lahko storila? Hvala.


Se odselila ...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vaš nasvet, prosim
1.7.2014 17:00:33   
LuLu
narediš to, kar se naredi z vsako takšno osebo... prijaviš jo policiji. To, da govori, da te bo ubila je resna grožnja in za to je lahko kazensko odgovorna.
Lahko se prej pogovoriš s partnerjem ni pa nujno... rešuj svojo kožo, ker kolikor si partnerja opisala bo morda na njeni strani ali pa te bo hotel odvrniti od te "nore" ideje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vaš nasvet, prosim
1.7.2014 17:02:07   
LuLu
ja, tudi odselila od tam user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vaš nasvet, prosim
1.7.2014 18:12:26   
Anonimen
Včeraj, ko mi je grozila sem hotela poklicati policijo, vendar bi potem jaz bila kriva, ker bi jo odpeljali. Nihče od otrok ne želi prevzeti te odgovornosti. Bojim se, da bi se potem oni spravili name.

(odgovor članu LuLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vaš nasvet, prosim
1.7.2014 18:33:08   
Stanislava_
Ne bi je kar odpeljali, sploh prvič ne in posebej, če ni vidnih znakov nasilja.

Če partnerju tega ne zaupaš - kaj mu sploh lahko zaupaš user posted image

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vaš nasvet, prosim
2.7.2014 17:06:49   
HuAnita

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Včeraj, ko mi je grozila sem hotela poklicati policijo, vendar bi potem jaz bila kriva, ker bi jo odpeljali. Nihče od otrok ne želi prevzeti te odgovornosti. Bojim se, da bi se potem oni spravili name.


Policaji bi kvečjemu zaznamek naredili, niti pod razno pa je ne bi odpeljali, nimajo teh pristojnosti. Šele ko je truplo, potem pridrvijo, nato pa vsa država išče vzroke, čeprav se velikokrat take tragedije nakazujejo ravno s takimi dejanji (torej grožnje itd.).
Partnerja pred dejstvo postavit, pa iti na svoje

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vaš nasvet, prosim
2.7.2014 17:12:52   
LuLu
odpeljali bi jo, če bi se fizično spravila pred njimi na tebe ali na njih in je ne bi mogli umiriti. To verjetno ne bo...
drugače dobi kako opozorilo, največ po moje kak JRM plačilni nalog, če bi se še naprej drla ali grozila.

Jah, strah je lepa reč in taki folk ga zavoha in si nafila bolan ego s tem.. dokler noben od vas ne bo nič konkretnega naredil in se je nehal bati, potem bo tako kot je, dokler bo živa... je verjetnost, da bo vse vas preživela user posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vaš nasvet, prosim
2.7.2014 17:41:38   
chocolatecake
Koliko je pa ta gospa kaj stara ? Očitno je mentalno bolna, človek pri zdravi pameti se tako ne obnaša. Drugič ko bo take pribijala jo posnemi, potem pa se skušaj z njenimi otroki lepo dogovoriti, da je gospa zrela za v dom, oziroma ustanovo, kjer se ukvarjajo s takšnimi težkimi primeri. Če se nebodo strinjali zagrozi s policijo.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vaš nasvet, prosim
11.7.2014 14:01:16   
majkeljanuar
Mislim, da je verbalno zlorabo zelo težko dokazati. Če se o tem ne moreš pogovorit s svojim partnerjem, potem pa res ne vem kakšna zveza je to. Postavi mu ultimat: Naj izbere med mamo ali tabo.

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vaš nasvet, prosim
15.7.2014 17:10:38   
robista
Gospa ima očitno psihične težave. Glede na tvoj opis mi deluje kot, da ima shizofrenijo. Verjetno ne bo nobene škode, če se s svojim partnerjem pogovoriš. To bi skoraj moral razumeti.

(odgovor članu majkeljanuar)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: vaš nasvet, prosim
26.7.2014 13:54:45   
Avstrijka
Pozdravljene imam par vprašanj če bi mi lahko katera pomagala. Sedaj zadnja dva meseca sem imela zelo veliko željo da bi zanosila. Nonstop sem mislila samo o tem kadarkoli sva imela z partnerjem odnose. Sedaj sva jih nazadnje imela pred skoraj enim mesecem. Ker sem se odselila v tujino se jee najina zveza zaključila. Menstruacija mi je po odnosu zamujala samo en teden. Ko sem jo pa dobila sem jo imela prvi dan čisto malo,drugi dan nič in tretji četrtega pet nekaj malega in sedaj zopet nič. Včeraj pa sem imela nezaščiten odnos in pač parkrat sem omenila tem fantu da naj ne spusti vame in ni. Ko mu je prišlo jje spustil ven ampak sva potem nadaljevala. Prosim če ve katerakoli kako naj vse to prebrodim bi bil zelo vesela za pomoč user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu robista)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
27.7.2014 10:22:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Avstrijka)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?