|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Obupana- iz te situacije ne najdem poti...(ži...
11.12.2014 0:16:31   
Anonimen
Vsak, ko bo to prebral, bo rekel- bedna zgodba- pa kaj? S čem se ljudje ukvarjajo?
Zgodba je moja- in ne, ni mi lahko. Je zgodba mene in mačka-najdenčka.
In ni zgodba, ki se tiče spolnosti- drugje žal ne morem biti anonimna.

Začela bom na začetku. Pred našimi vrati se je pojavil maček-mladič, sestradan in premražen. V trenutku sem se odločila, da mu ponudim toplo zavetje in hrano. To traja že nekaj časa. Ker imamo pri hiši še enega mačka, tudi samca, vem, da tako dolgoročno ne bo šlo. Žal si ga tudi s finančnega vidika ne moremo privoščiti. Iskala sem njegove lastnike, vednar žal neuspešno- mislila sem, da je bil izgubljen. Mož se z tem, da tega najdenčka obržimo, ne strinja.

Oddaja živali: Občine imajo izbrano zavetišče, kjer lahko žival oddaš- mi spadamo pod Trebnje(75km oddaljeno od našega doma). Berem zgodbice, da se za večino živali, ki so poslane k njim, pot slabo konča. Takoj se odločim, da bom iskala plan B, da bo za žival dobro poskrbljeno(zavedam se, da zavetišče ni dobra rešitev-ampak- kako naj to rešim?)... pa so mi vsa vrata zaprta, ker nisem njihova občanka, ljudje ne želijo mačka... In tako je še vedno pri nas. Sanja se mi ne, kam in kako bi ga dala.:( Zakaj je pri nas v Sloveniji tako? Je v igri res samo še denar? Človeku brez srca(ne meni!) ne preostane drugega, kot da žival prepusti cesti, al kako? Res ni rešitve? Res ni nikogar, da bi prisluhnil?

Danes sem za pregled mačka na veterini odštela 57 eur(mož je zelo jezen, ker smo brez denarja)- maček je zdrav. Skrbi me edino mikrosporija, ki je lahko kljub lučki še vedno v 50% prisotna. Bojim se za otroka. Kaj če dobi mikrosporijo? Kakšne izkušnje?

Ker sem dober človek, vedno nastradam...

Ima kdo kakšno idejo, kako rešiti to zadevo?

Res sem izgubljena. Se opravičujem za zmedeno pisanje.

Mi je šola za v prihodnje. Samo pomagati sem želela, ker se mi je žival smilila.

Občutek imam, da sem v brezizhodnem položaju.user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Obupana- iz te situacije ne najdem poti.....
11.12.2014 0:32:26   
naninka
Zelo lepo, da ti ni vseeno za uboge živalice! Glavo gor user posted image
Kaj pa, če se zapelješ do Gutorfölde (Madžarska), kjer takšne mucke odkupijo? S potrdilom, da je zdrav, lahko zanj dobiš nekje 35 evrov.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Obupana- iz te situacije ne najdem poti.....
11.12.2014 7:44:05   
mateyka
oddaj oglase okoli. na bolho, pa na www.rabimdom.si. vem da je pred kratkim *miska.mcc* na RR iskala mačjega mladiča, pa ne vem če ga je dobila - pošlji ji ZS user posted image

(odgovor članu naninka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Obupana- iz te situacije ne najdem poti.....
11.12.2014 8:12:39   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Vsak, ko bo to prebral, bo rekel- bedna zgodba- pa kaj? S čem se ljudje ukvarjajo?
Zgodba je moja- in ne, ni mi lahko. Je zgodba mene in mačka-najdenčka.
In ni zgodba, ki se tiče spolnosti- drugje žal ne morem biti anonimna.

Začela bom na začetku. Pred našimi vrati se je pojavil maček-mladič, sestradan in premražen. V trenutku sem se odločila, da mu ponudim toplo zavetje in hrano. To traja že nekaj časa. Ker imamo pri hiši še enega mačka, tudi samca, vem, da tako dolgoročno ne bo šlo. Žal si ga tudi s finančnega vidika ne moremo privoščiti. Iskala sem njegove lastnike, vednar žal neuspešno- mislila sem, da je bil izgubljen. Mož se z tem, da tega najdenčka obržimo, ne strinja.

Oddaja živali: Občine imajo izbrano zavetišče, kjer lahko žival oddaš- mi spadamo pod Trebnje(75km oddaljeno od našega doma). Berem zgodbice, da se za večino živali, ki so poslane k njim, pot slabo konča. Takoj se odločim, da bom iskala plan B, da bo za žival dobro poskrbljeno(zavedam se, da zavetišče ni dobra rešitev-ampak- kako naj to rešim?)... pa so mi vsa vrata zaprta, ker nisem njihova občanka, ljudje ne želijo mačka... In tako je še vedno pri nas. Sanja se mi ne, kam in kako bi ga dala.:( Zakaj je pri nas v Sloveniji tako? Je v igri res samo še denar? Človeku brez srca(ne meni!) ne preostane drugega, kot da žival prepusti cesti, al kako? Res ni rešitve? Res ni nikogar, da bi prisluhnil?

Danes sem za pregled mačka na veterini odštela 57 eur(mož je zelo jezen, ker smo brez denarja)- maček je zdrav. Skrbi me edino mikrosporija, ki je lahko kljub lučki še vedno v 50% prisotna. Bojim se za otroka. Kaj če dobi mikrosporijo? Kakšne izkušnje?

Ker sem dober človek, vedno nastradam...

Ima kdo kakšno idejo, kako rešiti to zadevo?

Res sem izgubljena. Se opravičujem za zmedeno pisanje.

Mi je šola za v prihodnje. Samo pomagati sem želela, ker se mi je žival smilila.

Občutek imam, da sem v brezizhodnem položaju.user posted image



In zakaj zavetišče ni dobra izbira?
zato,ker bi maček šel v karanteno,bil cepljen,kastriran,mogoče dobil nove lastnikeuser posted image

Aja, ker bi ga ubili kar tako ,ker piše na forumih.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Obupana- iz te situacije ne najdem poti.....
11.12.2014 20:44:26   
aknela123
kako si ga s finančnega vidika ne moreš privoščiti?
enega mačka že imate, ta bo potreboval samo še malo dodatne hrane, pregled si že plačala in ponavadi so takšne rešene živali potem najbolj hvaležne. upam, da se bo tudi mož uspel navezati nanj :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Obupana- iz te situacije ne najdem poti.....
11.12.2014 22:20:38   
Stanislava_
Povprašaj pri sosedih in znancih, kdo ga želi.

Sicer pa samo razvajene mačke jedo whiskas. Ostalo se zadvoljijo tudi z makaroni, kakšnim ostankom mesa in mlekom. Pa so tudi zdrave in prijazne.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Obupana- iz te situacije ne najdem poti.....
12.12.2014 21:18:51   
Cuker*
Ja žal, v veliko zavetiščih jih uspavajo, se dogaja tudi pred rokom. In ne govorim kar tako ampak iz prve roke. Zakona sploh ne upoštevajo.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Obupana- iz te situacije ne najdem poti.....
13.12.2014 11:59:57   
liliana
Sicer se najprej nisem mislila vmešavati, da ne bi prizadela kakšna čustva.......vendar ne morem, da ne bi.....po naslovu sodeč sem najprej mislila, da mož pretepa, zlorablja ali vsaj vara svojo ženo.....

Nato pa ugotovim, da se gre zgolj za izbiro "katero mačje zavetišče izbrati, ker to ali ono ni dovolj dobro"......mislim no, svašta, koji problemi zaradi ene mačke, ki je ne želiš obdržati......

(odgovor članu Cuker*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Obupana- iz te situacije ne najdem poti.....
13.12.2014 12:40:43   
Cuker*

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Sicer se najprej nisem mislila vmešavati, da ne bi prizadela kakšna čustva.......vendar ne morem, da ne bi.....po naslovu sodeč sem najprej mislila, da mož pretepa, zlorablja ali vsaj vara svojo ženo.....

Nato pa ugotovim, da se gre zgolj za izbiro "katero mačje zavetišče izbrati, ker to ali ono ni dovolj dobro"......mislim no, svašta, koji problemi zaradi ene mačke, ki je ne želiš obdržati......



Ti očitno tega ne razumeš in si drugačnega mišljenja.
In ja, bolje bi bilo da bi ostala tiho in se ne bi vmešavala.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Obupana- iz te situacije ne najdem poti.....
14.12.2014 14:15:05   
liliana
A tiho bi naj ostala zgolj zato, ker sem drugačnega mišljenja.....?

(odgovor članu Cuker*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Obupana- iz te situacije ne najdem poti.....
14.12.2014 21:27:24   
Cuker*

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

A tiho bi naj ostala zgolj zato, ker sem drugačnega mišljenja.....?


Ne, pravim da glede na to, da si razmišlljala ali bi se vmešala ali ne, bi bilo bolje, da bi se odločila da ne.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Obupana- iz te situacije ne najdem poti.....
15.12.2014 9:40:36   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Cuker*


IZVIRNO SPOROČILO: liliana

A tiho bi naj ostala zgolj zato, ker sem drugačnega mišljenja.....?


Ne, pravim da glede na to, da si razmišlljala ali bi se vmešala ali ne, bi bilo bolje, da bi se odločila da ne.



Jaz pa menim, da bi iblo boljše,da ti nisi odprla to temo.
Zakaj ?
Iz preprostega razloga: imej mačko ali ne.
ne vem,verjetno želiš ploskanje od vsake uporabnice bla bla bla.
Jo imej ,poskrbi zanjo, ali oddaj v zavetišču ali sama poskrbi za sterilzacijo/kastracijo,cepi mačko,testiraj in podari naprej !
Simpl ko pasulj

(odgovor članu Cuker*)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Obupana- iz te situacije ne najdem poti.....
15.12.2014 10:26:58   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Sicer se najprej nisem mislila vmešavati, da ne bi prizadela kakšna čustva.......vendar ne morem, da ne bi.....po naslovu sodeč sem najprej mislila, da mož pretepa, zlorablja ali vsaj vara svojo ženo.....

Nato pa ugotovim, da se gre zgolj za izbiro "katero mačje zavetišče izbrati, ker to ali ono ni dovolj dobro"......mislim no, svašta, koji problemi zaradi ene mačke, ki je ne želiš obdržati......



sem mislila, da sem edina "brez srca"....

avtoric: raje bodi srečna, da nimaš resničnih problemov user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
15.12.2014 12:15:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu RIJA*)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Obupana- iz te situacije ne najdem poti.....
16.12.2014 17:59:18   
Cuker*

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Cuker*


IZVIRNO SPOROČILO: liliana

A tiho bi naj ostala zgolj zato, ker sem drugačnega mišljenja.....?


Ne, pravim da glede na to, da si razmišlljala ali bi se vmešala ali ne, bi bilo bolje, da bi se odločila da ne.



Jaz pa menim, da bi iblo boljše,da ti nisi odprla to temo.
Zakaj ?
Iz preprostega razloga: imej mačko ali ne.
ne vem,verjetno želiš ploskanje od vsake uporabnice bla bla bla.
Jo imej ,poskrbi zanjo, ali oddaj v zavetišču ali sama poskrbi za sterilzacijo/kastracijo,cepi mačko,testiraj in podari naprej !
Simpl ko pasulj


Nisem jaz odprla teme.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Obupana- iz te situacije ne najdem poti.....
16.12.2014 17:59:57   
Cuker*

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Sicer se najprej nisem mislila vmešavati, da ne bi prizadela kakšna čustva.......vendar ne morem, da ne bi.....po naslovu sodeč sem najprej mislila, da mož pretepa, zlorablja ali vsaj vara svojo ženo.....

Nato pa ugotovim, da se gre zgolj za izbiro "katero mačje zavetišče izbrati, ker to ali ono ni dovolj dobro"......mislim no, svašta, koji problemi zaradi ene mačke, ki je ne želiš obdržati......



sem mislila, da sem edina "brez srca"....

avtoric: raje bodi srečna, da nimaš resničnih problemov user posted image



Zagotovo jih ima, ampak vseh ne objavlja tukaj kot nekateri. Je pač objavila tega.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Obupana- iz te situacije ne najdem poti.....
16.12.2014 20:11:10   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: CHRISTIN

Js tepa čist štekam, pac ti je hudo ker bi rada pomagala pa ti ne mores. In ja TUDI MACEK je strosek, tisti ki nimajo zivali tega ne vedo. Je pa res lahko kupis brikete v eurospinu in bog si ga vedi kaj je sploh v tistih briketih, ali pa kupujes brikete ki so bolsi in seveda drazji. Js pri hrani ne "sparam" ker se mi zdi pomembno kaj jem, in kaj jejo moji otroci. In zivali prav tako. Predlagam ti da oddas oglas na razlicne spletne strani in lokalni radio.


Mi smo imeli pol mačk pri hiši takih, ki so se zatekle k nam....nekatere smo obdržali, nekatere pa ne.....itak te pa izkušnje naučijo....če želiš, da mačka ostane jo hraniš......če ne pa ji že prvič ne daš jesti, pa bo odšla drugam in bo prej ali slej našla nekoga, ki bo hranil in poskrbel zanjo.....mačka ni ravno kako nebogljeno bitje, da se ne bi znala postaviti za svoje interese......vseh mačk pa res ne more ena familija "rešiti".....če ne drugo, bo pa revica miši lovila....



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Obupana- iz te situacije ne najdem poti.....
16.12.2014 20:13:58   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Cuker*

Zagotovo jih ima, ampak vseh ne objavlja tukaj kot nekateri. Je pač objavila tega.


Ni nujno.....ker če bi imela resen problem, bi videla, da to sploh ni nek problem....pa saj gre za mačko....še vsaka mačka se je znašla.....

Drugače je pa fajn, da obstajajo tudi potepuške mačke, da lovijo miši okrog po mestih, da se te preveč ne zaredijo.....niso mačke za "viskas" delaneuser posted image ....

(odgovor članu Cuker*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Obupana- iz te situacije ne najdem poti.....
16.12.2014 20:33:17   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
.....niso mačke za "viskas" delaneuser posted image ....


ene ja
user posted image

ene ne
user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Obupana- iz te situacije ne najdem poti.....
16.12.2014 21:02:47   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
.....niso mačke za "viskas" delaneuser posted image ....


ene ja
user posted image

ene ne
user posted image


Le kako so preživele vse mačke vse do leta 1997, ko jih je rešil viskas?

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Obupana- iz te situacije ne najdem poti.....
16.12.2014 21:25:19   
Cuker*

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: Cuker*

Zagotovo jih ima, ampak vseh ne objavlja tukaj kot nekateri. Je pač objavila tega.


Ni nujno.....ker če bi imela resen problem, bi videla, da to sploh ni nek problem....pa saj gre za mačko....še vsaka mačka se je znašla.....

Drugače je pa fajn, da obstajajo tudi potepuške mačke, da lovijo miši okrog po mestih, da se te preveč ne zaredijo.....niso mačke za "viskas" delaneuser posted image ....



Glej, ne razumeš avtorice teme (je tut nikoli ne boš) in ni potrebe da pišeš takšne primitivne stvari da gre samo za mačko (ja, primitivne). Tudi mačka je živo bitje in avtorica teme poskuša ravno to predstaviti, prav tako ne rabi tvojih ''koristnih in pametnih'' besed. Če je tebi vseeno, naj ti bo.
Bi ti tudi jaz odgovorila par sočnih, pa raje ne bom.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Obupana- iz te situacije ne najdem poti.....
17.12.2014 6:16:04   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Cuker*

Glej, ne razumeš avtorice teme (je tut nikoli ne boš) in ni potrebe da pišeš takšne primitivne stvari da gre samo za mačko (ja, primitivne). Tudi mačka je živo bitje in avtorica teme poskuša ravno to predstaviti, prav tako ne rabi tvojih ''''koristnih in pametnih'''' besed. Če je tebi vseeno, naj ti bo.
Bi ti tudi jaz odgovorila par sočnih, pa raje ne bom.


Kar izvoli....nič se ne bremzaj......user posted image

Drugače pa nisem opazila, da bi ti v svojem sočutju, dala avtorici teme kakšen nasvet....kako naj bi se ta rešila iz brezizhodnega položaja, ker je njen mož tako primitiven in nesočuten, ker noče obdržati mačke pri hiši in ker p.iz.di, ker je dala 57 EUR pri veterinarju za brezveze......

Zato ne dramatiziraj še bolj kot avtorica teme......


< Sporočilo je popravil liliana -- 17.12.2014 6:20:00 >

(odgovor članu Cuker*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Obupana- iz te situacije ne najdem poti.....
19.12.2014 11:04:42   
HuAnita

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Sicer se najprej nisem mislila vmešavati, da ne bi prizadela kakšna čustva.......vendar ne morem, da ne bi.....po naslovu sodeč sem najprej mislila, da mož pretepa, zlorablja ali vsaj vara svojo ženo.....

Nato pa ugotovim, da se gre zgolj za izbiro "katero mačje zavetišče izbrati, ker to ali ono ni dovolj dobro"......mislim no, svašta, koji problemi zaradi ene mačke, ki je ne želiš obdržati......



sem mislila, da sem edina "brez srca"....

avtoric: raje bodi srečna, da nimaš resničnih problemov user posted image




Ha-ha-ha, tudi jaz sem s strahom pogledala, pismo, kaj bo pa zdaj, ko je bil v naslovu žival, ali se je z živaljo potešila ali kaj?!
Jao, ne vem, po moje pojdi h kakemu zaebnemu svetovalcu, plača 300 eur, da ti svetujejo... Ne vem?!

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Obupana- iz te situacije ne najdem poti.....
19.12.2014 21:14:35   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Sicer se najprej nisem mislila vmešavati, da ne bi prizadela kakšna čustva.......vendar ne morem, da ne bi.....po naslovu sodeč sem najprej mislila, da mož pretepa, zlorablja ali vsaj vara svojo ženo.....

Nato pa ugotovim, da se gre zgolj za izbiro "katero mačje zavetišče izbrati, ker to ali ono ni dovolj dobro"......mislim no, svašta, koji problemi zaradi ene mačke, ki je ne želiš obdržati......



sem mislila, da sem edina "brez srca"....

avtoric: raje bodi srečna, da nimaš resničnih problemov user posted image




Ha-ha-ha, tudi jaz sem s strahom pogledala, pismo, kaj bo pa zdaj, ko je bil v naslovu žival, ali se je z živaljo potešila ali kaj?!
Jao, ne vem, po moje pojdi h kakemu zaebnemu svetovalcu, plača 300 eur, da ti svetujejo... Ne vem?!


Ne bo dovolj.
Če je ena mčka za nekoga konec sveta (glej naslov), ima v življenju hud problem.

Sicer pa bi bilo zanimivo izvedeti, kaj v taki situaciji naredijo ljubitelji mačk.
Jaz nisem ljubitelj, čeprav sem muca že imela, bi pa taki mački dajala mleko, vodo, makarone in kosti za obirat. Obe mački, ki sem ju hranila s tem, ko še ni bilo viskasa, sta bili lepi, pozimi debeli in scrkljani.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Obupana- iz te situacije ne najdem poti.....
23.12.2014 12:06:08   
MissElvira
Se ponudim, da kot ljubiteljica živali odgovorim Stanislavi; sama bi ravnala popolnoma enako, kot avtorica teme. 57 evrov je sicer lahko polemična vsota, a ni vrag, da jih nebi kako drugače nadomestila. Občutek, ko s svojim dejanjem, pa naj bo to finančna žrtev, pomagaš živali, je neprecenljiv. Ravno tako je pri nas mačkoljubcih pereča vest, ko VEŠ, kaj bi lahko storil za žival, pa tega nisi. Gotovo nas bolj racionalni ljudje zaradi tega postrani gledajo in nas najbrž nikoli ne bodo razumeli, a tega jim ne gre zameriti.

Če k temu dodam še svojo zgodbo - poleti sem odšla na tedenski dopust in med časom mi je za muco skrbela soseda. Gospa je že malce v letih in najbrž je preslišala, ko sem ji naročila, da naj oken in vrata na balkon ne pušča na "V" priprtih od spodaj. Muca se je ob skoku zataknila in soseda je ni mogla izvleči. Ob tem si je hudo poškodovala hrbtenico.

Iz dopusta sem se vrnila v nedeljo in fanta prosila, naj razmontira vrata, da sem jo lahko osvobodila. Zaradi vikenda je bila edina možnost dežurni veterinar, ki je za rentgen in pregled računal kar zajetno vsoto - 230 evrov. Zaradi strdkov je ohromela v spodnjem delu telesa, zgubila nadzor nad prebavo, a prognoza dežurnega vseeno ni bila negativna - če bi le v roku 12ih ur muca začela jesti. To se žal ni zgodilo in naslednji dan so jo morali uspavati. Bilo mi je nepopisno hudo, jokala sem ob njej, ko je prejela injekcijo in počasi zaprla očke, ob tem sem bila pa še na ogled tujim študentom veterine na izmenjavi, ki so ravno takrat opravljali prakso.

Tudi sama sem nato slišala pripombe od staršev, češ zakaj je nisem kar takoj dala uspavati in da sem ta denar vrgla stran. A na tak način v momentu, ko vidim trpečo žival, ne zmorem in ne želim razmišljati. Četudi je spomin na dogodek še kar boleč, je vseeno lep. Lepo je bilo, ko mi je med potjo na dežurno veterino muca položila glavo na nogo. Lepo, da jo je moja prisotnost mirila tudi, ko so se odštevali poslednji utripi mačjega srca. Sama mislim, da teh 230 evrov nebi mogla bolje porabiti in bi znova plačala tudi dvakratno vsoto, četudi bi zato morala prodati motor, maturantsko obleko ali pa prosila daljne in bližnje sorodnike za posojilo.

Vsem pa želim lepe in mirne praznike :)

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?