|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj se je zgodilo?
30.7.2014 10:07:19   
limonca*
Res, da sem zadnje leto, mogoče še malo več, vsak dan skočila samo na stran IVF/ICSI, ostalo sem brala redko.

Ampak sedajle me je pa rahlo kap, ko sem po nekaj časa prišla sem in berem zadnjih 50 tem in vidim, da so mi neki naslovi znani.. in vidim, da so isti kot tisti, ki sem jihi brala nekaj časa nazaj.. se pravi, stare teme.user posted image

Kaj se je zgodilo s forumom? Kje ste vse? Nihče več ne piše?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
30.7.2014 10:17:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu limonca*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj se je zgodilo?
30.7.2014 13:10:57   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333
po mojem se je pol RR preselilo na FB. že dolgo je dolgčas tukaj user posted image


vse je pobengilo, ker se je patrino skoz pritoževala, da je 90% RR prenesramne user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
30.7.2014 14:39:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj se je zgodilo?
30.7.2014 16:24:11   
mamica deklicam
malo jih je pa še vreme odplaknil user posted image user posted image

ampak se strinjam s tabo, da ni veliko novih tem

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
30.7.2014 18:40:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj se je zgodilo?
30.7.2014 20:21:00   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: metulj333
po mojem se je pol RR preselilo na FB. že dolgo je dolgčas tukaj user posted image


vse je pobengilo, ker se je patrino skoz pritoževala, da je 90% RR prenesramne user posted image


Patrino ni, pa je cela tuga tu gor.......user posted image

In še tista peščica RRovk, ki ni na dopustu se je prelevila v vljudne in uvidevne.......brez veze......user posted image


(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaj se je zgodilo?
30.7.2014 21:05:43   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333
po mojem se je pol RR preselilo na FB. že dolgo je dolgčas tukaj user posted image


vse je pobengilo, ker se je patrino skoz pritoževala, da je 90% RR prenesramne user posted image


Patrino ni, pa je cela tuga tu gor.......user posted image


še dobr da pride nazaj da bo RR spet RR user posted image

In še tista peščica RRovk, ki ni na dopustu se je prelevila v vljudne in uvidevne.......brez veze......user posted image


ja, res bv - naj že nehajo patrino ubogat in naj bojo spet zlobne do amena user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
31.7.2014 8:50:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kaj se je zgodilo?
31.7.2014 11:15:59   
mojamura
jaz sem zato, da ukinemo FB, da bo pol na RR bolj zanimivo user posted image


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu limonca*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kaj se je zgodilo?
31.7.2014 11:56:45   
mateyka
kaj pa vem mojamura, RR ni zapuščen zato ker se je FB pojavil - razlogi za to so (bili) drugje..

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kaj se je zgodilo?
31.7.2014 13:06:04   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


ja, res bv - naj že nehajo patrino ubogat in naj bojo spet zlobne do amena user posted image


Izgleda, da je zgolj patrino sposobna potegniti iz njih tisto najslabše.......in najslajše.......user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kaj se je zgodilo?
31.7.2014 13:26:11   
petea
Kar nekaj uporabnic se je v preteklih letih dalo izbrisati z RR. A mislite, da bo tudi o tem kaj pisalo v knjigi?
Ker nekatere stare teme je sedaj prav težko brati, ker ne veš, kaj manjka vmes.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kaj se je zgodilo?
31.7.2014 17:57:42   
astrid1
Odkrito povedano, meni je m.o.n. bolj dinamičen. Čekiram tudi ringaraja, ampak se drugje veliko več dogaja. Na Starševskem čveku npr.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kaj se je zgodilo?
1.8.2014 9:26:14   
limonca*
Ja, ampak SČ je tako-tako. samo podjebavanje, nesramnost.. ne vem no, mi je škoda tako dobrega foruma.

(odgovor članu astrid1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
1.8.2014 10:23:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu limonca*)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kaj se je zgodilo?
1.8.2014 10:32:49   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Malo smo tudi odrasli, dozoreli, veliko tem smo obdelali po dolgem in počez večkrat in je že dolgčas vedno eno in isto istim osebam razlagat in ponavljat...


jp, enostavno enim ne moreš dopovedati, da ne more delati nosečnostnega testa še preden je sploh seksala user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   [Brisano sporočilo]
1.8.2014 10:45:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu RIJA*)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kaj se je zgodilo?
1.8.2014 11:54:02   
limonca*

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Malo smo tudi odrasli, dozoreli, veliko tem smo obdelali po dolgem in počez večkrat in je že dolgčas vedno eno in isto istim osebam razlagat in ponavljat...


jp, enostavno enim ne moreš dopovedati, da ne more delati nosečnostnega testa še preden je sploh seksala user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kaj se je zgodilo?
1.8.2014 13:48:22   
astrid1

IZVIRNO SPOROČILO: limonca*

Ja, ampak SČ je tako-tako. samo podjebavanje, nesramnost.. ne vem no, mi je škoda tako dobrega foruma.


Tiste teme, kjer so zoprni, pač ne berem, kdo pa me sili.
Sem pa že parkrat tam naletela na res dober nasvet. Npr. glede plačevanja davkov, če ne živiš v Sloveniji, da je potrebno še en dodaten obrazec izpolniti. Sestra je mislila, da ima vse urejeno, za to pa ji niso povedali. Sem ji poslala link, je uredila in ne bo dvojno obdavčena.
Zame pa je bilo koristno, ko je nekdo objavil, da moramo tiste, ki smo rodile med študijem izpolniti neko vlogo in se nam bo to poznalo pri pokojninski dobi.

Tukaj pa se mi zdi, da nekatere secirate čisto vsako besedo. In potem so takšni maratonski posti, ki se vlečejo kot jara kača. Mene pa to osebno blazno odbija.

(odgovor članu limonca*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kaj se je zgodilo?
1.8.2014 18:51:00   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: astrid1
Sem pa že parkrat tam naletela na res dober nasvet. Npr. glede plačevanja davkov, če ne živiš v Sloveniji, da je potrebno še en dodaten obrazec izpolniti. Sestra je mislila, da ima vse urejeno, za to pa ji niso povedali. Sem ji poslala link, je uredila in ne bo dvojno obdavčena.


pa sej nisi 2x obdavčen, če maš stalno prebivališče in zaposlitev v tujini user posted image

Zame pa je bilo koristno, ko je nekdo objavil, da moramo tiste, ki smo rodile med študijem izpolniti neko vlogo in se nam bo to poznalo pri pokojninski dobi.


to se pa spomnim, da je bilo omenjeno tudi na RR.

a je RR večji od mona? v smilsu obsežnost mislim. ker RR ima toliko enih rubrik, da komot kak info kje spregledaš, ker recimo ni omenjen na nosečnosti, ampak na čveku..

(odgovor članu astrid1)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kaj se je zgodilo?
1.8.2014 21:57:08   
Vijoličarka
Kaj pa vem. že pred RR so umirali forumi, čeprav je škoda, ker se da na tak način dobiti veliko koristnih informacij. Mene MON odbija, ker je polovica tem provokacija in res se ne spomnim, kdaj sem tam nazadnje kaj koristnega prebrala, čeprav verjamem, da je mogoče kaj najti. V glavnem, redko pogledam tja.

Mogoče je pri RR problem, da so glavni čvekalni forum preveč razdrobili in najbrž marsikomu zato uide kakšna zanimiva tema. Mogoče bi razmislili o združevanju vseh mogočih podforumov.

Žal pa imam občutek, da lastniki niso pretirano zainteresirani za življenje tega foruma, da jih bolj zanima kaj drugega, kar je škoda. Upam da se motim.

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kaj se je zgodilo?
2.8.2014 16:02:04   
astrid1

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: astrid1
Sem pa že parkrat tam naletela na res dober nasvet. Npr. glede plačevanja davkov, če ne živiš v Sloveniji, da je potrebno še en dodaten obrazec izpolniti. Sestra je mislila, da ima vse urejeno, za to pa ji niso povedali. Sem ji poslala link, je uredila in ne bo dvojno obdavčena.


pa sej nisi 2x obdavčen, če maš stalno prebivališče in zaposlitev v tujini user posted image

Ona se je preselila pred kratkim in je mislila, da je vse urejeno, so pa ravno takrat uvedli še en poseben obrazec. Če ga ne bi izpolnila in oddala, bi tudi Slovenija od nje terjala davke. Čeprav bi jih plačala Angliji. K sreči je nekdo na to opozarjal na SŠ.

Tam je le večja pretočnost.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kaj se je zgodilo?
4.8.2014 9:10:26   
mojamura



IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

kaj pa vem mojamura, RR ni zapuščen zato ker se je FB pojavil - razlogi za to so (bili) drugje..
 


mišljeno je bilo malce sarkastično...


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kaj se je zgodilo?
5.8.2014 10:09:45   
astrid1

IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

Kaj pa vem. že pred RR so umirali forumi, čeprav je škoda, ker se da na tak način dobiti veliko koristnih informacij. Mene MON odbija, ker je polovica tem provokacija in res se ne spomnim, kdaj sem tam nazadnje kaj koristnega prebrala, čeprav verjamem, da je mogoče kaj najti. V glavnem, redko pogledam tja.

Mogoče je pri RR problem, da so glavni čvekalni forum preveč razdrobili in najbrž marsikomu zato uide kakšna zanimiva tema. Mogoče bi razmislili o združevanju vseh mogočih podforumov.

Žal pa imam občutek, da lastniki niso pretirano zainteresirani za življenje tega foruma, da jih bolj zanima kaj drugega, kar je škoda. Upam da se motim.



Tudi jaz sem mnenja, da je preveč razdrobljeno, preveč nekih podtem. Če bi jih združili, bi se več dogajalo, tako pa gre vse nekako mimo...

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?