|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako naj ženi razložim
10.11.2014 14:39:28   
Anonimen
da bi jo rad videl z drugim? Da pa jo pri tem še vedno ljubim?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako naj ženi razložim
10.11.2014 14:56:35   
Nada Venetic
Joj, tole je pa komplicirano, nevem kdo bo imel tu večjo "korist" ti ali ona. Ne želim nobenega zaničevat (da ne bo slučajno pomote) želela sem samo napisati, da je moreče res edina prava pot da poveš naravnost iz srca, tako kakor čutiš!!! Pa ali je to res da imaš občutek da ti omejuješ njo ali pa ona tebe. Vsekakor pa srečno!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako naj ženi razložim
10.11.2014 14:59:04   
Anonimen
Čudno mi je, da ženi že prej ko sta bila par nisi povedal za svoj "fetiš". Če bi men to fant predlagov bi se mu smejala in ga ne bi jemala resno in ker ga ljubim pač nikoli ne bi mogla biti z drugim čeprav bi bla to njegova velika želja. Nevem kašna je tvoja žena, mogoče te bo pa razumela in bo to videla kot popestritev v zakonu in ti bo enostavno rekla JA ok.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako naj ženi razložim
12.11.2014 17:10:27   
Anonimen
To te bo odpeljalo v propad zveze. Moj bivši je imel podobne fantazije in vsakič, ko sva se ga dobro opila, je pričel s to temo. Želel me je videti z žensko in ker sem bila v stanju,
ko nisem mogla trezno razmišljat sem to tudi naredila. Hotel je, da si liževa stopala in ostale bolane stvari. To se je začelo dogajat vse bolj pogosto,
tudi takrat ko sem bila trezna in čez čas sem ga zapustila zaradi nje. Moja najboljša prijateljica, zaročena, dva tedna pred poroko, zadnja želja bodočega moža
je bila, da jo vidi z drugim. Jo je samo enkrat, ker je isti večer zanosila z drugim, sta porivala še celo noć brez zaščite medtem ko je njen spal in na koncu se odselila k njemu.
Pazi kaj si želiš fant, lahko te drago stane.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako naj ženi razložim
12.11.2014 19:03:37   
Anonimen
Svašta, pa sm mislna, da je moj čudn, ker si želi da bi kdaj pa kdaj med sexom dala gor kej usnjenga :D Sm mu ustregla, itaq in vidm da ga res sprav ob pamet ;) Tko, da take situacije si pa ne predstavlam, tud če bi bla pod nevem kašnim vplivom me ne bi v to prepričal.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




nosecnost
bybyka_1987

koliko ste bile stare ko ste povile prvega otrocka?

manj kot 18 (4%)

19-25 (41%)

26-30 (39%)

vec kot 30 (16%)


Število vseh glasov: 1168

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!