|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Naša mularija in pomivanje posode
10.1.2015 16:32:28   
Stanislava_
Pri kateri starosti jo znajo pomiti in pospraviti sami:

npr skodelico in krožnik od zajtrka
umazana posoda npr od kosila

Naša mula user posted image  prvo naredi, ampak potrebuje trojna navodila, še vedno - pomij, pobriši, pospravi.
Drugega se loti sama, kadar ima dan za pomivanje, tako da s tem posebej ne težim.

Kaj pa pri vas?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Naša mularija in pomivanje posode
11.1.2015 4:01:24   
Hope2
nas je 6 let in priznam nisem se se niti spomnila, da bi mu nalozila tako delo. Peremo s pomivalcem, razen nozev in pokrovk.

Pospravi pa za sabo, vcasih se sam spomni, vcasih ga je treba spomnit, vcasih midva z mozem pospraviva.

Mogoce bi pa ze zacela, ker se zelim resit enga kompleta kroznikov, ki se nikakor nocejo in nocejo razbituser posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 11.1.2015 4:22:22 >

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Naša mularija in pomivanje posode
11.1.2015 8:37:40   
petea
Pri nas je tudi glavni pomivalec pomivalni stroj.
Zloziti posodo v stroj in iz njega pa vsi radi pocnejo.

Tudi prve lekcije iz rocnega pranja posode so ze opravili, tako da si znajo sami umiti pribor, ce je treba.

Kroznikov za razbijat user posted image pa nimamo, pravzaprav bi rada dopolnila komplet, ker se nam jih je nekaj ze razbilo in taksnih vec ne prodajajo.
Hm, morda pa bi taktika razbijsnja tudi pri nas prisla prav in bi potem sli v izbiranje novih ...

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Naša mularija in pomivanje posode
11.1.2015 10:04:48   
RIJA*
moj mulo "zna" to od nekje 3 leta naprej user posted image samo kaj, ko je sodobna tehnika popolnoma uničila delo mladoletnih user posted image

pospravi za sabo, kak dan brez problema, kak dan pa je svetovno jamranje....

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Naša mularija in pomivanje posode
11.1.2015 10:24:34   
LuLu
jaz pa tako rada perem posodo, da je ne pustim nobenemu drugemu prati. Pomivalnega doma le gledam, še nikoli nisem dala prat v njega user posted image
Ok, mala2 sta že pomivala, ampak, da bo pomito dobro, brez zalepljene ali maščobe na krožniku, pa mi še nista pripravljena. Mogoče sta pa ne želim videt user posted image
On bo 8, mala 6

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Naša mularija in pomivanje posode
11.1.2015 11:10:02   
patrino
Pri nas znajo vsi. Obvladajo. Če pa to počnejo je pa druga pesem. Zato smo za te namene sestavili seznam, da je vsak en dan na vrsti,saj kljub pomivalcu še zelo veliko pomivamo na roke. Pa tudi v pomivalca je treba zložit in si vzeti čas.
Na splošno s pomivanjem kar gre. Več trenja in hvatanja krivin je pri sesanju prostorov.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Naša mularija in pomivanje posode
11.1.2015 11:43:23   
alda
pri nas pere posodo pomivalc,razen ta velike lonce, ki jih sama pomijem.
Morata pa oba pospravit za sabo mizo, in zložiti iz pomivalnega stvari, ki jih lahko: kozarce, jedilni pribor in krožnike

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
11.1.2015 11:51:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Stanislava_)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Naša mularija in pomivanje posode
11.1.2015 14:40:21   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

moj mulo "zna" to od nekje 3 leta naprej user posted image samo kaj, ko je sodobna tehnika popolnoma uničila delo mladoletnih user posted image

pospravi za sabo, kak dan brez problema, kak dan pa je svetovno jamranje....


Moja je pri 3 letih to z velikim navdušenjem počela.......poraba ceta je bila takrat tudi temu primerna......

Danes, ko je stara skoraj 8, pa je to navdušenje splahnelo......user posted image

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?