|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vztrajati ali ...
9.3.2016 23:23:33   
Anonimen
Zdravo,bom kar anonimna,torej moj problem je

S partnerjem sva skupaj 15 let,Jaz starejsa 4 leta,Na zacetku je sex kar funkcioniral,normalno zelja iz obeh strani.
Po kakih 5 letih pa se je zacel problem tako,da je bilo sexa vse manj.
On si je nasel druzbo,zgubil sluzbo,in po cele noci je popival s prijatelji.
Velikokrat sem sla za njim in nisem nasla nikoli zraven zensko druzbo.
Torej rajsi je bil s prijatelji,kot z menoj.Velikokrat sem mu zagrozila,da mu bom spokala in naj gre,to sem tudi storila in krava blesava ga vzela nazaj,ker mi je obljubil,da bo ok.
Po tistem se nama je rodil otrok,s pomocjo umetne zanositve.
Ze v nosecnosti je bila ista pesem,.
Sedaj je otrok star 6 let,veliko se prepirava glede vsega.Povem mu kaj me moti,kaj si zelim,on pa kot bi bil stena.Ne slisi me,ne uposteva mojih zelja.Ko ga klicem se javi,in ce ga ponovno klicem rajsi izklopi tel,ker pravi da mu tezim.
Sedaj je spet nasel dva prijatelja,ki hodi k njima domov,tedva prijatelja sta cimra,oba samska,eden locen,drugi pa brez punce.
Skoz ga kliceta kdaj pride moj k njima.Vsakic,ko se moj vrne domov je rahlo vinjen.
Sexala nisva ze od okt,nov.se sama tocno ne vem vec.Ne vem kaj bi naredila,ali naj potrpim zaradi otroka,ker mali je zelo navezan na njega,je tudi neubogljiv in ne vem kako mu bom kos.

Pocutim se nesrecno,zgubljam samozavest,.Razmisljam kako bom sama zmogla s 480 eur na mesec.
Prepricana sem,da ne bom dobila nikoli vec kaksnega normalnega moskega..



< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 15.3.2016 13:26:54 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vztrajati ali ...
15.3.2016 14:16:41   
ronja
Zelo mogoče je, da je tvoj mož alkoholik, če je praktično vsak dan vinjen... Če je, mu ne moreš pomagat, dokler se sam ne odloči za to. In v tem primeru je tudi za otroka boljše, da tega ne gleda, ker pri alkoholikih ni problem samo nasilje, kar se dostikrat tako prikazuje. Tudi če alkoholik ni nikoli nasilen, to za družino vseeno ni fajn. Premisli, pogovori se z njim, povej mu, da ti lahko dokaže, da ni, če 2 meseca ne spije nič alkoholnega (to je baje standardni test). Vseeno pa lahko tudi alkoholiki ne pijejo v določenem času, če to recimo od njih zahteva služba, vendar bojo pili v prostem času. Za družino pa vseeno ni fajn.

Če je problem samo denar - če prav razumem, je on brezposeln? Torej boš imela enako denarja, tudi če gresta narazen, ne? Bosta dve gospodinjstvi in skupno boste imeli manj, vendar ti sama boš imela svoje prihodke enako kot do zdaj. Mislim da boš s 480 lahko preživela. Nas je 5 in lubijeva plača je 900€, pa ne gre tako slabo. Ne moremo si vsega privoščit, ampak ne bi zamenjala s tabo... In enkrat si že šla... Kako je takrat to sprejel, kako ti je šlo takrat finančno?

Ali se je on pripravljen spremenit, da bi prevzel odgovornost za svoje življenje, ne vemo. To lahko izveš samo ti... Vendar moraš v tem primeru bit pripravljena it, če ne misli, ker na blef ne bo šlo. Ko boš res ziher, da če ne gre, boš šla, se bo mogoče streznil, če mu pomenita dovolj in če ni pregloboko zabredel v to svojo apatijo...

Mogoče bi se šla še pogovorit s kom, ki stvari bolj pozna? POkliči na društvo za družine alkoholikov, da ti razložijo, kaj vse moraš pogledat, da boš ugotovila, ali je to problem ali ni. Ali pa pojdi h kaki psihologinji, lahko šolski, če se ti zdi dobra, lahko na csd, lahko na Posvet, ti so vsi zastonj in tam zato, da ti pomagajo...

poveš, da nočeš naredit napake, da bi rada drugo mnenje, lažje boš vse razložila kot tu na forumu, kjer se verjetno bojiš, da bi te kdo prepoznal in zato ne napišeš vsega...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?