|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pa še ena o našem zdravstvu.
4.11.2005 22:01:35   
Anonimen
Danes sem imela "dohtarski dan". Zjutraj mi je za dobro jutro moj preljubi zobar vrtal po zobeh, potem pa sem imela še okulista.
No in da je bila mera polna sem se spomnila, da si moram zrihtat še zavarovanje za tujino.
Tu pa se vse zaplete. Pozabila sem namreč dati potrdilo o šolanju (sem zavarovana na mamo) in še nisem (bila) zavarovana....
Torej nesem potrdilo na kadrovsko (mamino).... in me sprejme prijazna gospa.... Pa sem jo povprašala, če bo to že do ponedeljka, ker da nujno rabim da lahko naročim zavarovanje za tujino. Ona pa pravi, da najbrž ne bo tak hitro, da pa lahko sama nesem potrdilo na ZZZS pa si kar danes vse uredim... ampak ona mora še prej prefotokopirat. Skrbelo jo je le, da na ZZZS ne delajo več (v petek delajo smo do 11.00). No mi ona fotokopira, jaz nesem potrdilo na ZZZS. Tam najdem eno gospo, ki sicer pravi, da so že končali, da pa mi bo vseeno naredila.
Potem ugotovi, da potrebujem še en obrazec, ki ga dobim na kadrovski.. ok... grem nazaj... prijazna gospa me spet sprejme napiše obrazec, in me pospremi z besedami: Tisto kopijo pa kar tam pustite, bom šla jaz drug teden iskat, da vam ne bo treba nosit nazaj!
Grem nazaj na ZZZS.... gospa me spet sprejme, napiše obrazec do konca vnese v računalnik, in mi še izda potrdilo za tujino.

Pa rečte če to ni višek prijaznosti.......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Še obstajajo prijazni ljudje... tudi v zdravstvu.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pa še ena o našem zdravstvu.
4.11.2005 22:55:09   
Dejča
No, evo, sem po naslovu mislila, da bodo kritike, pa sem bila prav prijetno presenečena. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pa še ena o našem zdravstvu.
4.11.2005 23:01:52   
KODA
No pa le ni tako vse črno o našem zdravstvu.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?