|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Krvavice?
10.11.2005 13:17:14   
total
Danes sem se spomnila na njih in bi jih ful jedla,pa zraven zelje in matevž,men je to zelo dobrouser posted image ,sam ne vem če so že v trgovinah ali mesnicah?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Krvavice?
10.11.2005 13:21:19   
Anonimen
So, samo za dieto nikakor niso primerne, ker so mešanica škroba in beljakovin.user posted image

(odgovor članu total)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Krvavice?
10.11.2005 13:22:24   
Anonimen
Ravno prejšnji teden sem jih videla v reklami za Tuš  tako, da mislim, da bi jih že morali imeti.

(odgovor članu total)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Krvavice?
10.11.2005 13:22:24   
Anonimen
Jaz ti ne znam povedat, ce je ze sezona za krvavice. Ce jih uspes nabavit, ti ze zdaj zazelim dober tek!!!!

Komaj cakam, da se preselim v Slovenijo, pogresam domace slovenske jedi, njam njam!!!!!

(odgovor članu total)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Krvavice?
10.11.2005 13:24:34   
Anonimen
sej so cel let

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Krvavice?
10.11.2005 13:27:31   
Anonimen
Joj, Lara, pa daj že to grozno sliko zamenjaj!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Krvavice?
10.11.2005 13:29:45   
total
Splišni sem glih prej pisala,kuk ta teden biksam,tako da če bom jih nabavila,mater se bom jih nažrla,dieta en dan gor ali doluser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Krvavice?
10.11.2005 13:39:33   
Anonimen
zakaj sploišni grozno? men je pa ful dobra..to je s kredo narisana tisa :)

dons sem zvedla od mat da je en tvoj žlahtnik spal v istem košku k js, pa tisa, pa še nasledn bo :)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Krvavice?
10.11.2005 17:23:27   
Marogica
Seveda so že, mi smo jih pred ca. 2 tednoma jedli. Res dobra stvar, še naš ta najmanjši se je glede količine pojedenega, s tem strinjal.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Krvavice?
10.11.2005 18:50:42   
Ines.
Ja, v Mercatorju sem jih ravno včeraj videla. Jest pa čakam na domače, z mamine domačije. Njami, še en mesec, pa se bodo pujski klali. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Krvavice?
10.11.2005 18:55:30   
baguSka
Krvavice so mnjami. Ampak pujske klali?user posted image Tega pa raj ne slišm. Raj samo pojem.

(odgovor članu Ines.)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj otroku ponuditi ribe in ostalo morsko...
Poletje je tu in že nam diši morska hrana. Kdaj in kako ponuditi takšne specialitete dojenčku?
3 odlične jedi za doječo mamico
Za mamice, ki dojijo velja, da to kar same pojedo, poje tudi njihov dojenček. V želji, da dojenček ne bi imel težav s pr...




ime za fantka??
tiamia

Katero ime bi izbrale?

Kris (28%)

Tai (34%)

Rene (39%)


Število vseh glasov: 166

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!