|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lasje
27.11.2005 19:47:12   
Sofi
Lasje so mi začeli precej izpadat, kar mi že gre pošteno na živce, začelo se je tri mesece po porodu. Ne pretiravam, da mi izpadajo vsaj trikrat bolj kot sicer in me jezi, da je vse polno mojih las - krtača, ko se češem, vse po tleh, lasje na meni, na sinu...
Vem, da je to povezano s hormoni, vendar me zanima, kdaj se bo to nehalo in  normaliziralo. Kakšne so vaše izkušnje?
Zanima me tudi ali je kakšna povezava med upadom mleka in izpadanjem las, meni je namreč začelo zmanjkovati mleka in posegam po dodatku (ne vsak dan) ravno takrat, ko sem opazila, da mi lasje bežijo z glave.
Sem žalostna in čakam na vaše izkušnje.

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Lasje
27.11.2005 19:54:54   
mojcadamijan
To vprašanje sem hotela tudi jaz vprašati samo da jaz ne dojim in tudi meni se je začelo nekje po 3. mesecu

(odgovor članu Sofi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Lasje
27.11.2005 19:55:20   
CatJa
Imam enako izkušnjo. Začeli so mi izpadat lasje, dobila sem menstruacijo, črta na trebuhu je začela izginjat, .... Približno 9 m. po porodu se je stanje začelo umirjat.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Sofi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Lasje
27.11.2005 19:59:24   
fricka
Izpadanje las je čisto normalno. Jaz imam kar "luknjo v glavi", pri prej zelo gostih laseh se mi vidi koža. Frizerka me je potolažila, da je videla že bolj kritične primerke. Po njenih izkušnjah z takimi glavami, se bo stanje umirilo okrog 9. meseca.

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Lasje
27.11.2005 20:07:03   
bobek05
Komaj 9 mesecev po porodu!!!!!!! user posted image Do takrat bom jaz že plešasta user posted image Sem že komaj čakala, da se bo to končalo pa je minilo od poroda "komaj" 5 mesecev in zdaj še nadaljne 4???? user posted image Tisto kar mi pa ne izpade, pa mi mali ven spuli user posted image  

(odgovor članu fricka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Lasje
27.11.2005 20:09:28   
Sofi
Zdaj me je šele strahuser posted image , v roku pol leta bo moja glava že golauser posted image

_____________________________

Domišljija je začetek ustvarjanja.
Domišljaš si, kar si želiš, želiš si, kar si domišljaš in nazadnje ustvariš, kar hočeš.
(G.B. Shaw)

(odgovor članu fricka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
27.11.2005 20:18:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Sofi)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Lasje
27.11.2005 20:20:53   
Wilson
Meni so tudi izpadali, po uporabi šampona Folten, se je izpadanje začelo umirjati. Lp

(odgovor članu Sofi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Lasje
27.11.2005 21:59:57   
anna28
Sofi,
ni panike; jaz sem 5ti mesec po porodu doživela konec izpadanja las.

prej je blo pa obupno, ker imam črne dolge lase je blo še hujše, obvezno sem sesala stanovanje na vsake dva dni (to je blo uno tahudo sesanje od pojstle do kopalnice...). najhujše je blo ko sem si prala in sušila lase takrat sem vlekla iz glave šope las. zdej je hvalabogu ok, ostalo mi je še precej las, na glavi se razvija ogromno mladih novih lepih laskov...

za močne in lepe lase pa baje pomaga tahini (namaz iz sezama), mrbit je naključje ampak nekje v času ko sem ga kupila in ga začela dnevno mazat na kruh je blo z izpadanjem konec.

za mlek pa če ga maš al pa če ga nimaš al dojiš al hraniš po flaški, ti lasje izpadejo....

(odgovor članu Sofi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Lasje
27.11.2005 23:59:42   
KODA
Pri meni pa niti to izpadanje ni bilo tako opazno.Imam kratke lase.Bolj se mi je pojavil prhljaj in ni bilo tapravega leska.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu anna28)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Lasje
28.11.2005 8:08:10   
mimica
Začeli so mi izpadat nekje 3.mesece po porodu. Sedaj, 6.mesecev po porodu se je stanje umirilo. Hvala bogu, ker drugače bi bila plešasta.

(odgovor članu Sofi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?