|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Concord ultimax
14.11.2005 15:40:11   
Tida
Pozdravljene!

Odločam se za nakup otroškega sedeža concord ultimax ki je od 0 do 18 kg. A ima katera ta sedež doma in kakšne so vaše izkušnje z njim?

Hvala in LP.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Concord ultimax
14.11.2005 15:58:24   
Ninica
Mi ga mamo in smo z njim zelo zadovoljniuser posted image

_____________________________

LP, Ninica

(odgovor članu Tida)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Concord ultimax
14.11.2005 18:32:55   
zaspanka
mi smo ga kupili pri soncku, kjer je bil kar močno znižan. tudi v avstriji je vse dražje. potrebovali ga bomo pa sicer šele junija, a smo se zanj odločili prav zato, ker sem slišala ogromno pohval in pozitivnih lastnosti.
lp

(odgovor članu Ninica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Concord ultimax
15.11.2005 22:21:42   
Anonimen
Mi ga tudi imamo.Ful zadovoljna.Mala ful dobro leži v njem.Sedaj ga imamo še obrnjenega narobe,ker imauser posted image  šele 5m.V Kangooju nam pobere ful prostora zadaj,da tisti spredaj bolj težko sedi.Zato ga imamo kar v drugem avtu,ki je prostornejši.Ko ga boš kupovala,malo probaj,kako stoji v avtu.Ko je obrnjen proti smeri vožnje,je kar velik.
Moj pravi,da je ful zakomplicirano za ga namontirat.No ja,prebereš navodila,gledaš slikice pa gre.
Meni je ful zakonuser posted image user posted image user posted image ,je ves tak mehek in udoben.

(odgovor članu zaspanka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?