|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   13. plača
25.11.2005 11:45:26   
ameli
sem slišala, da jo bodo letos (prvič!) pri nas izplačevali. Sedaj ne vem, če mi pripada ali ne? Na porodniški sem  od začetka septembra.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 13. plača
25.11.2005 11:51:47   
Andra
Pripada ti za tisti čas, ko si bila še v službi, to je do septembra, ko si nastopila porodniško.

(odgovor članu ameli)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 13. plača
25.11.2005 11:56:50   
smrček
Jaz na porodniški že celo leto, pa sem prav tako upravičena do 13. plače. Ta plača je popolni strošek delodajalca in nima veze z porodniško.

< Sporočilo je popravil smrček -- 25.11.2005 11:57:24 >


_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?

(odgovor članu Andra)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 13. plača
25.11.2005 12:49:28   
sazi
13. plača je povsem dobra volja delodajalca, zato ima tudi vsak svoja pravila za izplačevanje. Pri nas npr. je bilo lani tako, da se je vzela povprečna plača od jan-okt, od katerih so se odštele vse odsotnosti zaradi bolniške (tudi če si bil 1 teden doma zaradi gripe, ti to ni šlo v osnovo za 13. plačo) in porodniške, no in potem je bila 13. plača polovico tega povprečja.
Ker grem januarja na porodniško sklepam ,da mi naslednje leto ne pripada, ker s strani delodajalca ne bom plačana niti 1 mesec od teh 10, ki se pri nas štejejo, kolegica pa, ki je bila na porodniški od avgusta do avgusta, pa je dve leti zapored dobila zelo skromno 13. plačo.
Odvisno od podjetja.

(odgovor članu smrček)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?