|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Fit back - recept ČUPAVCI
26.11.2005 13:57:23   
Anonimen
Napravila sem ČUPAVCE. Recept je napisala BLACKY.
ČUPAVCI (BITLESI)
 
Biskvit:
10 dag sladkorja
3 dag margarine
1 jajce
25 dag moke
1 dcl mleka
1 pecilni prašek
 
Preliv:
1 margarina
35 dag sladkorja v prahu
6 žlic mleka
20 dag čokolade
 
30 dag kokosove moke
 
Sestavine za biskvit zmešamo skupaj in pečemo v pečici približno 20 minut pri temperaturi 180-200 stopinj. Ko se biskvit ohladi, ga narežemo na primerno velike kocke.
 
Sestavine za preliv, razen kokosove moke, zmešamo skupaj in segrevamo tako dolgo, da dobimo vročo tekočo maso. V maso pomočimo kocke biskvita in jih povaljamo po kokosovi moki. Ponudimo ohlajeno pecivo.

Zelo enostavno in dobro. Na koncu mi je ostalo kar nekaj čokoladnega preliva, v katerega sem namočila rozine ter orehe.
Skupen čas od priprave, pečenja in finisha: 1 ura!

Blacky dobi za recept 10 zvezdic.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  


< Sporočilo je popravil Gekko Junior -- 26.11.2005 15:23:33 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Fit back - recept ČUPAVCI
26.11.2005 14:28:46   
total
Praviš da so dobre? No jaz jih bom tudi en dan naredila,pol je res samo 1 jajc,kaj pridejo bolj nizke?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Fit back - recept ČUPAVCI
26.11.2005 14:51:32   
Anonimen
Total poskusi, ne bo ti žal. Samo eno jajčko in ne, ne pridejo nizko. Enih 5 cm visoko. Super so. Lahko pa podvojiš maso in spečeš v velikem pekaču.
user posted image

(odgovor članu total)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Fit back - recept ČUPAVCI
26.11.2005 14:55:28   
Antigona
Pri prelivu je napisano 1 margarina. Koliko je to oz. kako velika margarina?
Pa da probamo tele čupavce...
Sliši se njami...

Lp

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Fit back - recept ČUPAVCI
26.11.2005 15:08:44   
total
Hvala Gekko Junior,res jih bom probala,ker jaz mam recept z 6 jajci in se mi tele zdijo bolj simpeluser posted image

(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Fit back - recept ČUPAVCI
26.11.2005 15:21:34   
Anonimen
Margarine sem dala cel kos(250 g, prva zmes 3 dag, priliv ostalo), ker je sladkorja v prahu kar veliko in še 200 g čokolade. Zmes je prišla fantastična. Ne presladka, ne pregosta, ne preredka.
Pozabila sem še napisati koliko časa sem porabila za vse skupaj. Grem zgoraj pripisati. Čupavce sem dala v papirčke od kanapejevuser posted image ne vem kako se reče papirčkom. Izgled je zelo lep na mizi, v ustih pa njamiiiii!

< Sporočilo je popravil Gekko Junior -- 26.11.2005 15:22:34 >

(odgovor članu total)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Fit back - recept ČUPAVCI
26.11.2005 20:31:35   
Anonimen
Hvala, hvala.user posted image
 
Ful sem vesela, da je ratalo in da ti je bilo všeč. Upam, da Nejčiju tudi.user posted image
 
Se bom potrudila in še kak recept napisala.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Fit back - recept ČUPAVCI
26.11.2005 20:42:53   
Anonimen
Ja prosim, ker v petek spet potrebujem kak dober receptek za pecivo.user posted image user posted image user posted image

Blaky GO GO GOuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Fit back - recept ČUPAVCI
26.11.2005 21:39:38   
babylove
Jaz jih naredim v 15 minutah user posted image . S kupljenim biskvitom user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Fit back - recept ČUPAVCI
28.11.2005 15:37:40   
Anonimen
Dobra si, babylove.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Bog je rekel Znajdi se!

(odgovor članu babylove)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





3 odlične jedi za doječo mamico
Za mamice, ki dojijo velja, da to kar same pojedo, poje tudi njihov dojenček. V želji, da dojenček ne bi imel težav s pr...
Ali lahko dojenčku damo sladoled?
V poletnih dneh je čisto običajno, da se tudi nam, staršem zahoče sladoled. Če smo ravno na dolgem sprehodu z dojenčkom,...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?