|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   izdelava koledarja 2006
21.11.2005 21:15:05   
MojaM
Ojla!

Za hčerko bi rada naredila koledar z njenimi slikami, pa me zanima ali ima katera osnutek koledarja oz. pozna kakšno internet stran, kjer je koledar že izdelan pa samo vstaviš slikice?

Hvala že v naprej!

LP!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: izdelava koledarja 2006
22.11.2005 10:01:57   
Anonimen
Jaz sem koledar letos prvič naredila, takoda ti lahko dam informacije iz prve roke.
Zdej bom poskušala najti stran, na kateri si naložiš programček, sicer pa ti bom to razložila.
................
Evo našla:
http://www.download.com/3120-20_4-0.html?tag=srch&nid=1&qt=calendar&tg=dl-20&search.x=10&search.y=11

Tu pojdi skoraj na konec strani. Tam vidiš programček My Photo Calendars 3.0.8..
Ta programček si naloži, potem pa delaj.
Jaz sem se odločila da bom dala printat v eno trgovino, ki prodaja razne računalniške zadeve.... Lahko ti tudi sfotokopirajo. Oni imajo tudi tak ustrezni papir, ki je nekaj vmesnega med tem navadnim in tistim za printanje fotografij.
Upam da nisem preveč zblojeno napisala. Če sem me komot kontaktiraš, in ti napišem še enkrat.
Čaw

(odgovor članu MojaM)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: izdelava koledarja 2006
23.11.2005 21:21:26   
MojaM
Zdravo Tash!

Hvala ti za internetno stran za izdelavo koledarja, ampak je en problem! Če si hočeš natisniti koledar moraš plačati!
Kako si ti mislila, da boš dala natisniti v eno firmo?

LP!

(odgovor članu MojaM)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: izdelava koledarja 2006
24.11.2005 8:15:07   
NatasaS
Jaz bom pa koledar kar sama doma sprintala na malo debelejši A4 format (lahko uporabiš različne barve), gor nalepla slike in nesla v fotokopirnico zvezat (na spiralo).

LP

(odgovor članu MojaM)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: izdelava koledarja 2006
24.11.2005 10:19:15   
Anonimen
Tako kot ga lahko sam doma sprintaš, ga pomoje lahko sprintajo tudi v fotokopirnici. Seveda s tem programom. Če to ne bo šlo, pa bom sama natisnila en izvod ostalo bom pa tam prefotokopirala.
lp
Tash

(odgovor članu NatasaS)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: izdelava koledarja 2006
24.11.2005 21:24:20   
MojaM
Zdravo!

Ma se strinjam, si bom tudi sama sprintala koledar ampak kaj ni treba plačati program, da lahko sprintaš?
Če je katera že sprintala brez, da bi plačala, naj mi prosim pove kako?

Hvala!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: izdelava koledarja 2006
25.11.2005 12:28:04   
Anonimen
Jaz sem že sprintala mojega. Sicer na črno belega, ampak je bilo samo za probo. Ko bo končan (manjka mi samo še slika za decemberuser posted image ) bom pa šla če ne bo drugače k staršem, in tam barvno sprintala.
Čaw

(odgovor članu MojaM)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: izdelava koledarja 2006
25.11.2005 14:58:02   
NINA1
ojla,
zakaj mi noče odpreti tega programa user posted image
prosim pomagajte.

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: izdelava koledarja 2006
25.11.2005 21:24:55   
Anonimen
NINA1 nisem tak strokovnjak za računalnike, zato ti žal ne morem pomagati. Probaj še enkrat naložit program na računalnikuser posted image .
lp
Tash

(odgovor članu NINA1)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: izdelava koledarja 2006
27.11.2005 9:26:48   
Lu
Tema je bila že odprta. Jaz sem ga začela delati v tem programu. Moraš si pa downloadati testno verzijo.

Pa še link, kjer boš našla še ostale informacije. Upam da mi ga uspe pripeti.

[url]http://ringaraja.net/forum/tm.asp?m=666708&mpage=1&key=koledar&#672136[/url]

Če te še kaj zanima oz. da ti ne uspe mi piši.

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: izdelava koledarja 2006
30.11.2005 17:39:16   
Anonimen
Jaz sem si downloadala program iz tega linka, ki ga je Tash dala in sem normalno barvno printala na domačem printerju. Nobenih težav.user posted image

(odgovor članu Lu)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: izdelava koledarja 2006
30.11.2005 23:10:57   
smrka
Lu, jest sem si dovnloudala in zacela stimat, a moras vsak mesec posebej printat, al lahko vse mesce nardis pa vse skupi printas?


(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: izdelava koledarja 2006
6.12.2005 22:47:51   
Anonimen
Vse mesece naenkrat printa, razen če posebej nastaviš, da printa vsako stran posebej.

(odgovor članu smrka)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: izdelava koledarja 2006
11.12.2005 11:01:19   
Wahoo RR
mene pa zanima če je katera sploh dala to že kam printat. Kje, kako, cena ?

Prosim na privat, da ne bo reklame.

_____________________________

Lp,
Wahoo RR



(odgovor članu MojaM)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?