|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mater. obroček - ali boli?
25.4.2006 21:28:21   
cmokec
Mene pa zanima, kako vstavijo maternični obroček? Mislim v smislu bolečin in koliko časa vstavljanje traja? Ali lahko tudi popravljajo, ali je namestitev zelo enostavna? Ker jaz se te vstavitve kar malo bojim, vendar bolje to, kod da bi jedla hormone.

Prosim za vaše izkušnje.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mater. obroček - ali boli?
25.4.2006 21:41:27   
tina100
user posted image user posted image JAZ GA IMAM ZE 3 LETA,VSTAVITEV PA JE ZELO ENOSTAVNA GRES K GIN. PA TI DA TERMIN DRUGI DAN MENSTRUACIJE PA PRIDES TI GA VSTAVI TO TRAJA PRIBLIZNO 5 MIN. PA  BREZ BOLECIN KOT DA TI JEMLE BRIZ MOGOCE MALO CUTIS PA JE TO ,TO.
user posted image user posted image user posted image AJA JAZ SEM SE MOGLA ZA 10 MIN. V CAKALNICO NIMAM POJMA ZAKAJ ZGLEDA CE BI TI SLABO BLO......

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mater. obroček - ali boli?
25.4.2006 21:56:14   
Anonimen
kakor jaz vem,ga dobiš 3 dan menstruacije,ko je najmočnejša.
mene je bolelo samo na začetku,drugače vstavljanje ne boli,ampak me je bolelo to,ko hmm kako naj to napišem,ko je pač vhod v nožnico bolj odprla in je tista nekakšna stvarca držala vse skupaj širom hehe,drugače ne vem trenutno najbolje opisat
žal ga jaz še nimam,saj mi ga ni mogla pravilno vstavit,ker imam maternico bolj obrnjeno navznoter al nekaj takega.Poskušala je 3x pa ni šlo.user posted image

(odgovor članu tina100)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mater. obroček - ali boli?
25.4.2006 22:16:52   
Bubamaraa
Ja dobiš ga res 3 dan menstruacije...Bolečina glih ni grozna, mal čutiš ampak je vsega konc v parih minutah. Vsavi ti ga G in jaz sem zadovoljna...Imam pa mireno...

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: mater. obroček - ali boli?
26.4.2006 8:59:54   
wanabe
Jaz sem imela Mireno (5 let). Vstavljanje neboleče (edino malo neprijeten občutek, ker gre tako globoko). Strah me je bilo, ko mi jo je jemala ven - toda ponovno - neboleče. Tako da trenutno razmišljam o tem, da jo bom ponovno kupila. Super zadeva.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: mater. obroček - ali boli?
26.4.2006 11:09:39   
kimba
Jaz pa imam vprašanje ali je imela kasneje katera težave (že ko je imela mat. vložek notri)?. Katerega uporabljate? Ker nisem ravno v situaciji da bi se valjala v denarju, bi mi bilo malo kruto dati 34.000 SIT za Mireno in da se mi izkaže po enem mesecu da mi ne odgovarja. Kakšne imate izkušnje tiste ki imate navadni mat. vložek.

_____________________________

kimba s tremi sončki

(odgovor članu wanabe)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: mater. obroček - ali boli?
26.4.2006 22:06:06   
Anonimen
user posted image Izkušnje-zelo slabe ,čeprav mi je gin.rekel da je nemogoče sem po parih mesecih bila noseča žal seje vse tragično končalo (bila je prazna planceta ).Po čiščenju in odstranjevanju matričnega vložka se mi je vse skupaj še vnelo.To so moje izkušnje imela pa sem navaden vložek ker za mireno imam preveč skrčen materični vrat in se je nebi dalo vstaviti.user posted image

(odgovor članu kimba)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: mater. obroček - ali boli?
10.5.2006 12:58:46   
lory05
Jaz imam tudi vprašanje v zvezi z Mireno, če ima še katera podobne ali drugačne izkušnje.
Jaz imam mireno od decembra lani. V glavnem bi se reklo, vse ok, ampak imam težave med sexom.
Moj mož pravi, da ga ful moti in pika, mene pa boli, zadnjič sem po sexu tudi kravavela. Enkrat sem bila že pri gin. pa je rekel, da je vse na mestu in ok.
Meni se ne zdi ravno ok, ker se že bojim sexat, nisem več sproščena, ker ves čas se bojim, kdaj bom spet začutila uno močno bolečino. Če pa zaradi te mirene ne morem sexat, pol je pa ne rabim.
Drugače je ok, mi nič ne packa, menst. vedno manjše in krajše. Samo tako ne morem več.

Nekje sem slišala, da se da nitke od mirene skrajšat. Mogoče naju z možem potem ne bi več motilo?!

Za vsa mnenja in izkušnje se vam zahvaljujem.

Aja, pred mireno sem imela 12 let navadno spiralo - super. Nobenih težav, kot da je ni. Menst. normalne, nič preveč, kot me je opozoril gin. user posted image user posted image user posted image

Če ne bo boljše s to mireno, jo bom zamenjala spet z navadno.

(odgovor članu kimba)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: mater. obroček - ali boli?
10.5.2006 13:29:07   
darjatimci
Imela dvakrat navadni maternični vložek in to brez težav, sploh nisem vedela zanj, kot bi ga ne imela, razen ko sem ga kontrolirala,če je sploh še notri.Bil je pa brezplačen.

(odgovor članu lory05)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: mater. obroček - ali boli?
10.5.2006 14:22:22   
lory05
ja, z navadnim niti jaz nisem imela problemov. Zdaj z mireno pa jih imam.

(odgovor članu darjatimci)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: mater. obroček - ali boli?
10.5.2006 18:20:52   
dory
Kakor sem seznanjenja je to svoh zascita...velik jih poznam k so zanosile kljub obrocku, med njimi je tudi moja mami...zal...jst sem pa ob tabletkah...klinc al pa smo prevec plodniuser posted image

(odgovor članu lory05)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: mater. obroček - ali boli?
10.5.2006 18:23:40   
Seven*
Teja, kaj pa ce dojis, pol pa ni prevec izbire.. user posted image user posted image Men je ginekolog rekel, da mi bo dal nek vlozek, pa ne Mirene in da bo baje OK.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: mater. obroček - ali boli?
10.5.2006 18:38:19   
pravljica
ja, ob dojenju sta možnosti ta vložek ali kondomi...jaz sem se odločila za drugo user posted image  že ob brisu skoraj skupaj padem...me je G potolažila, da tistih, ki smo že rodile, ne boli toliko...user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: mater. obroček - ali boli?
10.5.2006 20:00:22   
lory05
Lepo prosim, naj mi odgovori kakšna, ki ima Mireno, ker ne vem kaj narediti.

Ali je tu gor nobena nima - mirene namreč?

Kako ste kaj zadovoljne, ker jaz nisem. Prosim.

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: mater. obroček - ali boli?
10.5.2006 23:03:11   
mojamura
ponavadi vstavijo maternični vložek ob menstruaciji, 'boli' ravno tako, kot če ti jemljejo PAP bris. vstavljanje je hitro, ampak moraš biti še cca en mesec pri odnosih previdna ker se lahko zgodi da ob nepravilni vstavi zanosiš. jaz sem ga imela 7 let brez težav, kakršnihkoli.

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: mater. obroček - ali boli?
10.5.2006 23:05:31   
Seven*
Lory, moja prijateljica je imela isti problem. Partner je cutil tisto zicko. Pa ji je ginekologinja skrajsala. To mora narest, ker je to menda pogost problem!!

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu lory05)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: mater. obroček - ali boli?
10.5.2006 23:06:29   
mojamura
jaz mam dobre izkušnje z navadnim vložkom in če si mirene ne bom mogla privoščiti bom šla po navadnega ....prej sem ga mela pa ni bilo nobenih težav

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu kimba)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: mater. obroček - ali boli?
10.5.2006 23:07:25   
Seven*
mojamura, a si imela obrocek ali kaj drugega? Kaksen vlozek si imela? Kaksna je verjetnost da zanosis?

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: mater. obroček - ali boli?
10.5.2006 23:15:08   
rija
Jaz pa sem ena tistih, ki mi je maternični vložek oz. bolje povedano nestrokovnost ginekologa nakopala težave za naslednjih 10 let.

Kot prvo, mi ga sploh nebi smel vstavit, ker še nisem rodila. Potem sem fasala grozno vnetje maternice.....in neplodnost.


(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: mater. obroček - ali boli?
10.5.2006 23:17:02   
Seven*
Rija, neplodnost mene zdaj niti vec ne skrbi. user posted image user posted image Sicer pa nikoli ne reci nikoli, tako kot sem nora... Je pa hudic Rija in ti sploh ne zavidam. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: mater. obroček - ali boli?
10.5.2006 23:19:25   
rija
Veš kaj Seven, mene pa zdaj bolj skrbi plodnostuser posted image user posted image

Ne vem če bi pri teh letih zmogla še eno malo živalco....user posted image user posted image

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: mater. obroček - ali boli?
10.5.2006 23:20:40   
Seven*
Rija, tam kjer je volja, tam je tudi pot! Jaz bi ti pa kr privoscla eno taksno prisrcno zivalco se..! user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: mater. obroček - ali boli?
10.5.2006 23:22:35   
Seven*
Jaz sem pa slisala da vstavljanje ful boli... user posted image user posted image Meni ga bo vstavil brez menstruacije, ker je se nimam... user posted image V bistvu je nimam ze tri leta, ampak pustimo detajle.. user posted image user posted image Je pa res, da sem ze dvakrat rodila in da je potem menda to lazje narest.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: mater. obroček - ali boli?
11.5.2006 7:59:21   
Andra
Evo mene, jaz imam Mireno. Imam jo že več kot leto dni in nisem zadovoljna. Ves čas imam krvavitve, čeprav naj bi se le te zmanjšale. Imam tudi zelo pogosto vnetje in beli tok. prej tega ni bilo. razmišljam o odstranitvi....

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: mater. obroček - ali boli?
11.5.2006 9:00:44   
wanabe
Jaz sem tudi imela probleme med seksom. Mojega je tudi pikalo in mede takrat malo bolele. Pa sem šla k G (2x), in vsakič mi je malo skrajšalo vrvico. Potem pa je bilo OK. In bila sem zelo zadovoljna z njo.

(odgovor članu Andra)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?