|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   lupinica na sovoznikovem sedezu
24.12.2005 10:20:37   
shooo
ceprav je dan za bolj "praznicna vprasnja" jaz imam eno tehnicno:
kako boste (ali ste) prevazale vase malcke v avtu kadar greste na pot same?
jaz sem nameravala za taksne primere namestiti lupinico na sovoznikov sedez(seveda kontra smeri voznje!) in izklopiti airbag..ampak smo ugotovili da na nasem avtu to ni mogoce!user posted image
a je izvedljivo prevazati dojencka v lupinici na zadnjem sedezu kadar ste same v avtu?bedasto vprasanje vem, ampak  kako naj se odpravim kam sama z user posted image ?a bom vezana na "soferja" ali spremstvo?
prosim ,nasvet
lp
vesele praznike!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: lupinica na sovoznikovem sedezu
24.12.2005 10:41:12   
shooo
user posted image
a je pri nas sploh zakonski dovoljeno voziti dojencka na sovoznikovem sedezu, pa ceprav vse ostalo stima(smer sedeza, airbagi..)?user posted image

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
24.12.2005 10:47:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu shooo)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: lupinica na sovoznikovem sedezu
24.12.2005 11:48:03   
*maja
Jaz sem po navadi imela ta malo na sovoznikovem sedežu, sedaj pa jo imam zadaj za sovoznikovem sedežu (še vedno v nasprotni smeri vožnje), in če sitnari ji lahko še vedno lahko  dam dudo, seveda ne direktno med vožnjo, samo po navadi ni problema, je kar pridna.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: lupinica na sovoznikovem sedezu
24.12.2005 12:30:30   
babylove
Ne razumem, zakaj bi morala sedež dati obvezno spredaj? Naš je bil stalno nameščen na zadnjem sedežu na sredini. Med vožnjo je itak bolj priporočljivo gledati na cesto kot pa otroka. Če joka, pa je najbolj varno ustaviti in pomiriti vzdušje, potem pa nadaljevati z varno vožnjo.

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: lupinica na sovoznikovem sedezu
24.12.2005 13:13:53   
lin
Po zakonu lahko voziš dojenčka v lupinici na sovoznikovem sedežu ampak obrnjenega v kontra smer vožnje in seveda obvezno brez airbaga.
Hm če ga ni možno izklopiti ga nemoreš imeti spredaj ,lahko pa ga imaš komot zadaj glih tako v kontra smeri vožnje.
Nevem jaz sem imela Lin cca 6 mes spredaj pol smo pa nabavli ta večji avtosedež in je bila lepo odzadaj,tako ali tako če je otrok siten ali mu pade duda je najbolje da se varno ustaviš in otroka pomiriš,tako da po eni starni , če je otrok odzadi je bolj varno ker si primoran se ustavit,je pa mogoče res na začetku malo bolj praktično da ga maš spredi samo če negre(v tvojem primeru)pač negre in se neobremenjuj s tem lepo otroka postavi odzadi in uživajta v vožnji.
srečno vožnjo

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: lupinica na sovoznikovem sedezu
24.12.2005 13:33:38   
cmokec
Pri nas vožnja ni problem, ker vedno zaspi po prvih metrih vožnje in večina dojenčkov je takih.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: lupinica na sovoznikovem sedezu
24.12.2005 13:43:05   
Anonimen
seveda po zakonu lahko prevažaš otroka spredaj seveda v nasprotni smeri vožnje in izkloplen air bag. ampak najvarnejši prostor v avtu pa je za sovoznikovem sedežem al pa a sredi zadaj, če je na sredi tut primeren pas za pritrditev avtosedeža. js sem našo vozla zadaj za sovoznikovem sedežam. tut če rabš kej na hit pogledat nazaj na kakem križišču al pa kej ko stojiš jo tko najlaži vidš. drgač če maš manjši avto kot recimo fiesta al pa kej podobnga lahko na zadnje okno namestiš tako malo ogledalce (majo jih recimo v emporiumu v mothercareu) in dojenčka pol vidš v vzratnem ogledalu in malem špegučku na zadnjem oknu.

(odgovor članu cmokec)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: lupinica na sovoznikovem sedezu
24.12.2005 13:47:36   
KMALU
vedno zadaj

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: lupinica na sovoznikovem sedezu
24.12.2005 13:57:22   
Dejča
Nikoli spredaj, vedno zadaj - če je sitnarila, sem pač nabrusila glasilke user posted image  user posted image .

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: lupinica na sovoznikovem sedezu
24.12.2005 16:32:51   
shooo
oj, hvala za odgovore.
mi bomo tudi probali kar odzadaj.mislila sem da je takim malim zoprno biti odzadi, sami,  da te ne vidijo...pa ja, verjetno res kaj kmalu zaspijo..
lp

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: lupinica na sovoznikovem sedezu
25.12.2005 0:31:13   
KODA
Nikoli spredaj ,vedno zadaj.Nikoli ni bilo problema med vožnjo.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: lupinica na sovoznikovem sedezu
26.12.2005 13:46:08   
lelaval
Kadar sem sama - je vedno spredaj, sicer pa za sovoznikovim sedežem, obrnjena nasproti sneri vožnje

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?