|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   velikost oblacil za iz porodnisnice
4.1.2006 0:17:50   
elze
Prosim punce za pomoc, katero stevilko boste imele za kompletek v katerem boste odnesle otroka iz porodnisnice.
Jaz sem se nagibala na 50, potem pa sem po forumih zasledila 56, celo nekje 62...
Zdaj sem cisto zmedena.
Pa se to me zanima a so velikosti samo taksne: 44,50,56...oziroma ali obstajajo tudi 52, 54...
O teh stevilkah res nic ne vem!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: velikost oblacil za iz porodnisnice
4.1.2006 0:19:04   
lelaval
Za vsak slučaj vzemi 56 - če bo otrok malo večji.

(odgovor članu elze)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: velikost oblacil za iz porodnisnice
4.1.2006 0:24:13   
kofetek2010
50 je najmanjša, potem je 56, 62, 68,... torej gredo za 6 cm navzgor user posted image

jaz sem imela pripravljena 2 kompletka, enega 50 in enega 62, domov je šla v 50, saj je bila velika 51 cm, pa še ful je shujšala (iz 3510 na 3360g), tako, da so ji še vedno prav stvari 50 in 56 user posted image

(odgovor članu elze)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: velikost oblacil za iz porodnisnice
4.1.2006 0:43:03   
KMALU
jaz bom vzela 56, ker bo fantek pa mislim, da se v 50 ne bo zbasal.. user posted image  sicer pa tako ali tako rastejo kot za stavo, kar pomeni, da mu bo 56 prej ali slej prav ...

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: velikost oblacil za iz porodnisnice
4.1.2006 0:54:07   
mamči
Pri ta prvem so najmanjša oblačila visela na njem, pri drugem je bila 62 ta prava.
Vse je odvisno od otroka in njegove teže. Jaz sem imela obakrat dva kompleta- 56 in 62- in prav je bilo tako!

(odgovor članu elze)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: velikost oblacil za iz porodnisnice
4.1.2006 7:48:16   
čebelica maja
Mi smo vzeli v porodnišnico 56 in mu je bila malce prevelika, ampak ni bilo nič hudega, saj je vseeno če je malo preveliko, samo da mu ni premajhno, ker potem bo dojenček preveč stisnjen. Res je, da ne izgleda lepo, če je malo preveliko ampak zato ne bo nič manj zdrav in ga ne bo nič bolj zeblo.user posted image Če pa si v dvomih, pa vzemite obe številki pa boš potem vidla katera ustreza in boš brez skrbi.

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: velikost oblacil za iz porodnisnice
4.1.2006 8:55:54   
tiktak
Jaz sem imela 56.

(odgovor članu elze)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: velikost oblacil za iz porodnisnice
4.1.2006 9:36:55   
AR
V bolnico mi je mož prinesel številki 50 in 56. 50 sploh nisva na dete spravila. user posted image Je imela 3. 270 kg in bila velika 49 cm. Hvala bogu, da sem imela samo dva kompleta te številke. Prvi mesec sem potem imela številko 56, sedaj pa smo že mesec dni na 62. Jo pa na široko previjam, kljub temu, da nima nič narobe s kolki.

Svetujem ti, da kupiš 56. Če ne bo res drobno dete bo ta številka OK.

Pa prijetne nakupe želim.user posted image  

(odgovor članu tiktak)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: velikost oblacil za iz porodnisnice
4.1.2006 9:51:58   
*maja
Mi smo imeli št. 56.

(odgovor članu AR)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: velikost oblacil za iz porodnisnice
4.1.2006 9:59:04   
Anonimen
Jaz sem imela vse pripravljeno 56, pa je bilo premajhno. Tako da sme možu potem "tajčila", katere stvari št. 62 in kje da so (ojej, kako je bilo to komplicirano - pojma ni imel) naj prinese.
Kaj so ti pa na UZ rekli? Meni so rekli, da je velik, pa nisem pomislila, da toliko. Bi morala.

(odgovor članu *maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?