|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pralni prašek
12.1.2006 11:30:19   
ona
Zanima me katera pralna sredstva uporabljate in kako ste zadovoljne?
Jaz sem provala že ful vrst,a ne odstopam od ariela in zraven seveda mehalec lenor-rumeni,po katerem se mi zdi,da najdlje diši perilo!user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pralni prašek
12.1.2006 11:32:50   
Anonimen
nikol ne kupim istga??!! trenutno mam persil sensitiv v prahu k je bil v akciji, drgač pa kupim tut mercator prašek, pa amway baby prašek, pa tut ariel sem že mela..ma men se itak zdijo vsi isti??

(odgovor članu ona)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pralni prašek
12.1.2006 11:37:35   
Vanja-7
A je katera že uporabila prašek od hoferja in kakšen je. Jaz največkrat imam Dash prašek in sem zadovoljna z njim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pralni prašek
12.1.2006 12:00:55   
cicido
Jest ze 5 let uporabljam Dash, ker mi je tako svetoval dermatolog, par mesecev nazaj pa sem mehcalec Lenor zamenjala za Ornel modrega. Disi veliko lepse in dlje. Ampak le tega uporabljam zelo malo.

(odgovor članu Vanja-7)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pralni prašek
12.1.2006 12:07:21   
KODA
Ariel ali Ava imam za belo perilo.
Tekoči prašek pa imam od Chante Clair,ki ga kupujem v Italiji in sem zelo zadovoljna z njim.
Mehčalec pa imam Lenor ali Coccolino.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu cicido)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pralni prašek
12.1.2006 12:44:51   
sašaš
Oj!

Pri praških nisem prav zbirčna - ponavadi imam tekočega od Mercatorja, mehčalec pa obvezno Coccolino (bel)!

_____________________________

ČebELA je k nama priletela 20. 7. 2006

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pralni prašek
12.1.2006 13:29:25   
urška
najraje imam Dash (tekoči in navaden) in sicer iz mullerja; če na pa ariel;

mehčalec pa lenor (muller) zelen, moder rumen....

(odgovor članu sašaš)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pralni prašek
12.1.2006 13:32:34   
artista7
imela sem ariel, pa mi je wollite bolj všeč: imela sem mehčalec lenor, zdaj imam pa quanto balzam al neki tacga. Za madeže pa omino bianco 100

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pralni prašek
12.1.2006 15:03:56   
lelaval
Za belo preilo uporabljam prah - navadno tistega, ki je v akciji (Ariel, Ava, Persil), za sintetiko pa tekoči modri Rex. Mehčalce pa menjavam, da v3dno drugače diši (včasih jih tudi mešam - po 2 zlijem skupa v stroj in dobim čisto svoj unikaten vonj user posted image user posted image user posted image ). Sicer pa rumeni Lenor je itak zakon tudi zame - očitno nama ta vonj najbolj ugaja.user posted image

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pralni prašek
12.1.2006 15:37:28   
Skorpija
dash+lenor aromaterapi

_____________________________

Kdor si upa, za trenutek izgubi tla pod nogami. Kdor si ne upa, izgubi življenje!

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pralni prašek
12.1.2006 19:13:40   
Anonimen
Persil gel + Quanto Pacific Ocean.

(odgovor članu Skorpija)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pralni prašek
12.1.2006 19:18:19   
san
dash ali dixan ter lenor ali coccolino, pa tudi quanto

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pralni prašek
12.1.2006 19:45:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: urška

najraje imam Dash (tekoči in navaden) in sicer iz mullerja; če na pa ariel;

mehčalec pa lenor (muller) zelen, moder rumen....


Nekatere poudarjate da kupite v Mullerju. A je kej drugače?user posted image

(odgovor članu urška)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pralni prašek
12.1.2006 23:43:17   
Peter167
Tekoči obvezno Dash, prašek pa trenutno Persil Sensitive, ko pa to porabim pa verjetno Dash.
Mehčalca pa nič zaradi Eneja, ki ima občutljivo kožo. Odkar smo kupili sušilec in ne uporabljamo mehčalca (ker je perilo dovolj mehko brez) ima težav s kožo manj. Diši pa res manj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Pralni prašek
12.1.2006 23:51:58   
Seven*
Za belo imam DM-ov prasek v tabletah. user posted image user posted image Za barvasto pa Frosh z Aloe Vero. Mehcalec imam tudi DM-ov.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Pralni prašek
12.1.2006 23:59:26   
kofetek2010
za belo - Frosch v prahu
za barvno - Frosch gel z aloe vero
mehčalec - trenutno Silan vijolčast aromatherapy
user posted image

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Pralni prašek
13.1.2006 9:01:56   
tanaja*
Najraje imam Rex-a in Quanto Hawaii

Sem pa kupila zadnjič šparov prašek, pa je user posted image user posted image user posted image . Kar na bruhanje mi gre ta vonj


_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Pralni prašek
15.1.2006 0:10:13   
urška
ja, že pakiranja so druga - sploh količine; dash tekoči je ful gostejši in večji koncentrat; na en stroj ga daš samo en zamašek;
dash v prahu je tud ful majhna škatal - noter je dozica in praška naj bi bilo za prbl. 18 pranj; je tud ful bolj koncentriran in ga res daš manj;
oboje pa tudi lepše in dlje diši....

lenor je pollitrski, bolje in dlje diši, pa ko je v akciji stane pol litra 230 sit, kar je tudi ceneje kot v "naših" trgovinah;

razlika je po moje ta, da so to stvari, ki so delane za nemški oz. zahodni trg....

saj so tudi pamperske čisto drugačne kot te, ki se jih kupi v šparu ali pa merkatorju

poskusi enkrat pa boš videla, če je kaj drugače

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?