|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   spet tu med vami
2.2.2006 23:35:42   
rose22
No v sredo sem opravila se en pregled in mi je povedal G,da se srcek lepo vidi kako bije,da pa je problem,ker imam pregrado v maternici ali pa hematom.Dobro je to da je plod stran od te pregrade.Upam da se bo vse dobro izslo.Se vedno moram jesti dabroston.Upam na najboljse.Da bi le bilo z mojo pikico vse v redu
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: spet tu med vami
3.2.2006 7:38:31   
Lili2
Tudi jaz držim pesti za vaju, da se vse lepo izide. Pozitivne misli prosim user posted image

(odgovor članu rose22)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: spet tu med vami
3.2.2006 8:20:27   
sonchek
user posted image ...tudi jaz drzim pesti za user posted image in user posted image ....
drži se!!!!

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu Lili2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: spet tu med vami
3.2.2006 9:08:27   
lelaval
Rose, močno stiskam pesti, da bo vse vredu tako z vajinim sončkom, kakor tudi s tabouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rose22)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: spet tu med vami
3.2.2006 9:20:44   
Reja
user posted image Dobrodošla.

Držimo pesti zate!

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: spet tu med vami
3.2.2006 21:42:34   
KODA
user posted image dobrodošla.,pa vso srečo.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Reja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je operativno čiščenje maternice po splavu...
V Sloveniji ženska, ki pri ginekologu izve, da njene nosečnosti ni več, prejme napotnico za tabletke ali operativno čišč...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?