|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   rojstni dan-pomoč prosim!
30.1.2006 22:01:01   
Ula3
Živjo!

Imam eno veliko težavo. Moj bratranec živi v Ameriki in njegovi otroci imajo v prihodnjih mesecih rojstni dan in bi jim rada poslala cestitko, a mi nikakor ne uspe sestaviti nic v anglescini. Ima hcero in sincka, stara sta 4 in 1 leto. prosim, če je katera malce bolj podkovana v tem tujem jeziku, če mi napiše kakšen verzek ali voščilo. (Tudi on ne razume skoraj nic slovensko)
Hvala mamice in lep pozdravcek vasim angelčkom(otrokom in atijem)!user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
30.1.2006 22:02:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Ula3)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: rojstni dan-pomoč prosim!
30.1.2006 22:22:10   
Anonimen
To je edino, kar sem našla.

Make a wish on birthday


Make a wish and give it wings
Dreams of bright and beautiful things
Dance through all the fun filled hours
Don't forget to smell the flowers
Share some love and birthday cake
All life joys are yours to take
And when evening comes to view
Thanks your lucky stars you're you

Happy Birthday




(odgovor članu Ula3)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: rojstni dan-pomoč prosim!
31.1.2006 22:27:12   
Ula3
user posted image user posted image
HVALA TI!!!!!!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?