|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako se kregate?
7.2.2006 0:14:16   
Anonimen
Mene pa mal zanima kako se npr. vi in vaš partner kregata??!! Je to tako da je en vedno tiho, drugi vedno vrešči, sta ob mulasta...

Pri nama je tako, da če se skregava se on (čistokrvni oven) začne takoj zadirat pa žalit, pa metat neprej kr ene stvari in me nikakor ne pusti do besede, da na koncu niti ne vem več zakaj se kregam in sploh ne vem več kaj naj rečem - moti me predvsem to, da me začne "žalit" na način - kako si razvajena, kaj mislim da sem, kako sem vzgojena...saj po eni strani to ni nič takega saj se mnogi prepirajo veliko huje, vendar me zelo prizadane, saj takga načina komunikacije (doma pri starših) nisem vajena!

Zdi se mi da je to njegov "obrambni mehanizem", da začne druge obtoževat, da sam nebi bil kriv...še posebno ker ve da se ne znam kregat in v trenutku ko se kdo jezi name -ZMRZNEM - oz. rečem le tisto kar je potrebno (premišljeno) potem pa se umaknem (rakica) in nikoli nikogar ne žalim!!

On se mi potem vedno opraviči, da ni tako mislil in da sem super punca, vzgojena... in se tudi "ohladi po nekaj minutah in mu je žal, vendar sem jaz takrat še vedno prizadeta in ne morm kar skočiti v objem ko se opraviči!!

Res je da sva skupaj že 6 let in da so taki prepiri redki, toda ko se zgodijo....mi je hudo!!!


Kako torej ve rešujete probleme???
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako se kregate?
7.2.2006 0:46:12   
KODA
Malo,ampak takrat,ko se se pa fajn.
Ponavadi on začne.Vse mu gre na živce.Jaz ga samo gledam in mu kimam.Nato popuser posted image  ker se nočem kregat.To ga še bolj podžge.Ko konča,ga vprašam,ali ima še kaj za povedat?Včasih mu še kakšno sočno spustim,ampak sem bolj tiho.Nato se obrne in gre ven za pol ure,da se ohladi,potem je pa mir.
Ga pustim,da si da duška,saj je nato potem pol leta mir.user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako se kregate?
7.2.2006 7:15:33   
muki1
http://ringaraja.net/forum/tm.asp?m=704421&mpage=1

Sme že obdelali to temo. A mislim....ta anonimnost, negdo se valja od smeha zdaj, a ne?

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako se kregate?
7.2.2006 7:55:32   
CIPRESA
Jaz sem v večini že tukaj napisala kako

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=790255

in na koncu izpadla kot za v poboljševalnico...nebi več dodajala!!


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako se kregate?
7.2.2006 9:01:11   
CatJa
Midva se spičiva zelo na hitro, prav tako hitro pa se tudi pomiriva. Tihih dnevov (mulanja) pri nas ni, ne dovolim pa brezglavega vpitja.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako se kregate?
7.2.2006 9:27:06   
beba76
Midva sva pa oba ovna...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ko poči, poči kar fajn, a ne traja dolgo. Mulim se pa po navadi jaz, a nikdar ne zdržim dolgo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako se kregate?
7.2.2006 10:50:36   
tanikaa
Midva sva se ravno včeraj popoldan user posted image . Najprej mi obljubi, da bo šel z mano v špar, potem pa zagnije na kavču. Njemu se ne da. Hudič nemarni. user posted image

A k sosedu pa je lahko šel pomagat lučke pospravljatuser posted image  Kreten pritisnjeni.

Sem se mulila in nisem govorila z njim cel popoldan in večer. Zdaj me je pa že minilo. Sem ga že poklicala in mu rekla da je kreten, a na "žalost" ga imam noro rada user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kako se kregate?
7.2.2006 10:57:33   
borovnička
No, pri nama zgleda nekako tako, kot je KODA napisala, samo, da v zamenjanih vlogah.
Če mene nekaj matra, moram to ven spravit. Pa lahko frfutam, pa "glasno govorim", pa ne vem kaj še vse, on je tiho, gleda v eno točko, mogoče vsake tolko kakšno spusti, da me še bolj razuser posted image , potem pa imamo kuhanje mule na sporedu.user posted image Oba sva trmasta za znoret in potem je ponavadi par ur, včasih tudi kak dan samo slika brez tona.user posted image Ponavadi on prvi začne. Ker jaz bik trmasti, raj z glavo skoz zid, kot pa da prva glavo sklonim. Ja, včasih sva še hujš ko dva otroka.user posted image

No, pa saj to se ne zgodi dostikrat. Ko pa se, je pa pač malo bolj veselo.user posted image

Pozdravček user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?