|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ODLOČNE 63.DAN
6.3.2006 6:05:34   
Teni_
Da danes jaz začnem.


Juhu, pa je za nami še en sadni dan.Konec diete se približuje. Do konca imamo še samo 6 sadnih dni. To bomo pa menda vzdržale, kaj odločne?

Torej včeraj brez grehov, ampak danes pa že komaj čakam, da bo čas za kosilo. Zrezki me že kličejo.

Bom pa danes dopoldan popolnoma okupirana, ker imam obe doma. Teja ta teden ne gre v vrtec, ker ima bronhitis.






Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ODLOČNE 63.DAN
6.3.2006 6:33:00   
Anonimen
Jutro!
A da mamo samo še 6 sadnih dni??? Odlično!
No sadni dan je uspel, sva šla k nam na kosilo, pa sem namesto da bi gledala kako so jedli dunajce in pražen krompir, raje našo user posted image  Luno ven peljala. Smo laufale po snegu kot nore! user posted image  
No, danes za kosilo morda spetr pohan sir, ker sem ravno včeraj čistila zamrzovalnik in našla nekaj že paniranih kosov. Vedno ko ga paniram, mi namreč ostane kakšen kos, pa ga dam v skrinjo za drugič. Zraven pa kitajsko zelenjavo!
Zajtrk bo pa kr jabolko, ker nimam drugega.

(odgovor članu Teni_)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ODLOČNE 63.DAN
6.3.2006 7:22:35   
lelaval
Jaz ravnokar zajtrkujem - jabolko (kot, da včeraj nisem imela dovolj sadja user posted image ).
Za kosilo pa bomo še videli - zagotovo kaj mesnega. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ODLOČNE 63.DAN
6.3.2006 8:32:32   
*pepelka*
Jaz pa sem včeraj grešila in to naveliko. user posted image  Naša user posted image  je imela krst, tako, da smo šli na kosilo in sem si že prej dejala, da ta dan zagotovo ne bom jedla le sadja. Za kosilo sem jedla normalno, tako kot ostali, večerje pa si nisem privoščila, ker bi imela potem že preveč slabo vest. Dane pa je navrsti B, tako, da bom pojedla malo mesa in zelenjavo.

< Sporočilo je popravil hafi -- 6.3.2006 8:33:50 >

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ODLOČNE 63.DAN
6.3.2006 8:38:23   
tejčica
Jaz sem pa danes na sadju, saj sem naredila menjavo in sem B dan imela včeraj, sadnega pa imam torej danes. Moj jedilnik bo približno tak: jabolka, kivi, hruške, banane. Če bo to premalo, bom pa še kakšno pomarančo pojedla.

Ve pa uživejte ob mesku/siru!

< Sporočilo je popravil tejčica -- 6.3.2006 8:39:45 >

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ODLOČNE 63.DAN
6.3.2006 9:31:42   
Mel_A
Zajtrk je bil kivi, kosilo bo pa piščanc s papriko, pa solata. Za večerjo pa najbrž piščančja solata. Če mi bo pa mesa že od kosila zadost, bom pa za večerjo raje kak jogurt. Na B dan po navadi težko jem za kosilo in večerjo isto, se mi preveč zabaše. Pa pol tako malo pogrešim.
Sem pa danes dosegla najnižjo težo (se pozna, da je bla viroza na pohodu), sicer se bo definitivno danes še kaj dvignilo, ampak dejstvo ostaja: kile grejo spet počasi dol! user posted image
Pa lep dan vsem!

p.s. Jutri se pa vagamo. Jaz sem se odločla, da vaga ni več taka sovražnica kot je bla prejšnji teden user posted image


_____________________________

En sam pogled nanj in svet je naenkrat lepši...

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ODLOČNE 63.DAN
6.3.2006 10:24:37   
paris
Jest sem se pa naveličala, res sem se! Po moje bom prešaltala na Montija, sam moram najprej naštudirat zakaj se gre! Se mi mal bedasto zdi, da ne morem te ušive kile shujšat!
Zaenkrat ostajam pri ločevalni. Z- banana, K- meso+ solata.
Bom videla, ajd!


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu Mel_A)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ODLOČNE 63.DAN
6.3.2006 11:00:22   
taška30
Hafi, jaz sem tud včeraj grešila, pozno zvečer sem popadla čokolado. Ampak ugotavljam, da se čedalje manj sekiram za grehe. Res je, da sem že blizu cilja, ampak ne samo zato. Enostavno zato, ker že toliko časa vztrajam na tej dieti, da sem že zaradi tega ful ponosna nase (zaradi volje) in se mi prav brezveze zdi, da se obsojam in zmerjam, če tu pa tam malo skrenem.
Glavno, da ne izgubim volje in grem naprej.

Danes sem se odločila, da bo za kosilo jajček, za večerjo pa sir. Oboje z velikimi količinami solate, se razume.

lp, taška

(odgovor članu paris)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ODLOČNE 63.DAN
6.3.2006 11:13:14   
lelaval
Moj user posted image  ravnokar pripravlja kosilo - pečen puranji file, bučke na žaru in solata. Tastu pa dodava malo krompirjeve solate in že imam kosilo za jutri. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ODLOČNE 63.DAN
6.3.2006 11:19:59   
ronja5
Jaz pa že tri dni grešim k nora. Kaj vse sem pojedla raje ne bom napisala. Sem se tud jaz naveličala, enostavno nimam volje user posted image  Na vago sploh ne upam več user posted image  user posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ODLOČNE 63.DAN
6.3.2006 13:15:12   
Suzi*
No, še jaz se po dolgem času javljam. Odkar mi je tehtnica pokazala željeno številko, tudi jaz nimam več volje, da bi se še ubadala s to dieto. Sem se že malo naveličala vedno eno in isto jest. Zato že od prejšnje srede pomalem grešim vsak dan. Mislim, da si zato ne zaslužim naziva Odločna.  Jaz tudi razmišljam o Montiju, samo ga moram še naštudirat, da sploh vidim, če je to to.
Jutri je res da tehtanje, samo tudi jaz si kar ne upam gor stopit, ker imam občutek da sem napihnjena.
Spremljam vas še vedno, tudi poskušam jest tako kot je treba, samo če ne gre pač ne gre. Hrana v službi in popoldne kuhinja od mami.....ne dopuščajo da bi si zmišljevala, kaj bom jedla. Tudi samo trije obroki mi več ne potegnejo......

Tiste, ki še vztrajate, držim pesti za vas, da vam uspe priti do željene teže. Pa da zdržite do konca.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu ronja5)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ODLOČNE 63.DAN
6.3.2006 13:24:04   
Anonimen
Punce, midve z al bino sva zdaj na Montiju. No, jaz več ali manj. Malo se še lovim.
In je tako: za na hitro shujšat je tale ločevalna dieta super. Res se hvaležna bugu ali ne vem komu pač, RR verjetno, da sem jo odkrila in shujšala 15 kil.
Ampak za naprej, na ohranjanje telesne teže in za zdravo prehranjevanje, je pa Monti, se mi skozi bolj zdi, zakon. Predvsem je meni pomembno to, da lahko konec tedna zajtrkujem, ko s vsi vsedemo k mizi. Pa da dopoldne v službi lahko jem zajtrk, pa potem malo malico. Drugače je pa isto ločevanje. Dopoldne OH, kruh samo za zajtrk (polnozrnati), beljakovine popoldne in zvečer. Je pa 5 obrokov. Aja, pa zjutraj je treba vsaj 20 minut pred zajtrkom popit sveže stisnjen sok citrusov.
To je zaenkrat vsa umetnost Montija, ki jo jaz poznam. O.K., so še finese, da so od testanin samo polnozrnate, pa od riža neprečiščen, pa marmelada in nasploh vse brez sladkorja. Pa nobenega krompirja, koruze, korenja in še naketrih stvari, ki so zmenda za prašiče.
Ampak je v bistvu enostavno, res. In pa predvsem nisi toliko lačen.

(odgovor članu Suzi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ODLOČNE 63.DAN
6.3.2006 14:08:36   
Anonimen
Ja, tako kot pravi Splišni. Ni panike, na Montiju bi bila lahko celo življenje, ker gre v bistvu samo za zdaravo prehranjevanje. Skratka, če še jaz povzamem v enem stavku: nič bele moke, belega sladkora pa krompirja. To je glavno, ostalo so finese. Suzi, ti priporočam, da malo preštudiraš, da ne bo šel ves trud v nič. Na MON-u na Hujašanje lahko izveš marsikaj.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ODLOČNE 63.DAN
6.3.2006 14:12:08   
tejčica
Tudi jaz sem razmišljala, da bi šla na Montija za vzdrževanje teže. Slišala sem ful pohval, knjige pa še nisem prebrela.

Ampak ... BREZ KROMPIRJA!?!?!?!?!?!?!?! A cel cajt al kako?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ODLOČNE 63.DAN
6.3.2006 15:59:16   
Suzi*
Uf. A brez krompirja??? user posted image To tudi meni ni preveč všeč. Kaj pa potem jeste poleg špinače, kislega zelja ali repe? user posted image  S čim lahko pa riž in testenine jem? Z zelenjavo? Z mesnimi omakami verjetno ne?

Kaj pa slaščice? A so dovoljene?? 

...saj pravim, moram res malo več prebrat o tem.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ODLOČNE 63.DAN
6.3.2006 16:49:33   
Anonimen
Skratka, če še jaz povzamem v enem stavku: nič bele moke, belega sladkora pa krompirja.


Suzi, to je bistvo, ostalo so finese.

(odgovor članu Suzi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ODLOČNE 63.DAN
6.3.2006 17:56:08   
Mel_A
A sladico maš tud kdaj al je to strogo brez sladkiš?

_____________________________

En sam pogled nanj in svet je naenkrat lepši...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ODLOČNE 63.DAN
6.3.2006 18:03:55   
Mel_A
Namreč, meni ta ločevalna kar nekak gre, ker so sladkarije vsak 4. dan. Res je sicer za tem sadni dan, ampak mi ni take panike. A so sadni dnevi tud po Montiju? Si moram knjigo zrihtat pa malo prečitat, da bom vidla, kako to gre...

_____________________________

En sam pogled nanj in svet je naenkrat lepši...

(odgovor članu Mel_A)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ODLOČNE 63.DAN
6.3.2006 18:43:12   
Anonimen
Ne, sadnih dnevov ni, sladice so dovoljene, če so pripravljene brez bele moke, belega sladkorja, skratka po reglcih, sem pa tja pa seveda lahko prekršiš, saj gre v končni fazi za način prehranjevanja in ne dieto.

(odgovor članu Mel_A)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ODLOČNE 63.DAN
6.3.2006 19:25:41   
al1*
S čim pa je dovoljeno sladkati? Rjavi sladkor ima enak GI kot beli, med ima sicer malo manj - pa še vedno veliko. 

_____________________________

lp


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ODLOČNE 63.DAN
6.3.2006 19:35:45   
Anonimen
Kaj bi pa sladkala? Sladice? Mislim, da s fruktozo, ampak tega še ne poznam. kaj drugega pa skoraj ni za sladkat.

(odgovor članu al1*)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ODLOČNE 63.DAN
6.3.2006 19:40:11   
al1*
Ja, sladice sem imela v mislih.

Bojda tudi fruktoza ni najboljša, ker pospešuje nastajanje maščob.
Verjetno je najbolje enostavno vsake toliko se pregrešit pa pojest kak normalen kos peciva ali piškote.


_____________________________

lp


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ODLOČNE 63.DAN
6.3.2006 19:58:09   
Sibil_
Sladkati je dovoljeno s fruktozo-ta je slajša kot sladkor in je porabiš manj.Vendar karamelizira pri 160 stopinjah, zaradi tega ni primerna za peko sladic.user posted image
Monti 2. stopnje je bolj liberalen, dovoljuje tudi grehe, vendar omejeno.
Sladkaš se lahko tudi z jedilno čokolado.
Preberite knjigo in vam bo vse jasno.user posted image
LP,
Sibil

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ODLOČNE 63.DAN
6.3.2006 20:04:19   
Pia67
Živjo!

Meni zaenkrat kar gre. Sem sicer zaplavala v PMS, ampak z žlampanjem magnezija se bom tudi popadku po kakei konkretni hrani ubranila. Danes puran in džuveč. Rinjenje vozička po celem snegu (7 km, aja, dosedaj v 6 mesecih sem jih nabrala skoraj 800 km).

Imam pa krizo zvečer, ko mi vse dol pade. takrat bi papala, čez dan pa sploh ne čutim lakote.

Predno sem bila noseča sem držala linijo z načeli Montija, saj kar gre, če seveda nisi nor na sladko kakor jaz.

Damjana

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ODLOČNE 63.DAN
6.3.2006 21:22:47   
lelaval
Jaz razmišljam o Montiju po ločevalni, a sladicam z belo moko se pa ne bom uprla. user posted image   To dieto grem do konca, ker sem itak že na tričetrt.
Je pa res, da pogrešam zajtrke z jogurti in čokolešnikom user posted image , pa sladoled, ki sem si ga velikokrat opoldne privoščila. In vmesne sladke prigrizke seveda.
Splišni, ko bomo odločne na koncu z dieto, boš ti imela Montija že v malem prstu in nam boš svetovala še podrobneje.
Povem pa že zdaj, da se Montija ne bom striktno držala (ločevala bom hrano še naprej), saj mislim, da shujšat ne bom več rabila, gre le za vzdrževanje teže. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Pia67)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?