|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Jaz grem v vojsko!
7.2.2006 23:24:37   
Anonimen
Danes sem izvedela, da bodo za poklicnega vojaka znižali izobrazbo s srednješolske na osnovnošolsko in zvišali starost s 25 let na 30 let.
Torej grem s svojo osnovno šolo in 27-imi leti v vojsko!!!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Jaz grem v vojsko!
7.2.2006 23:26:34   
ona
Ok,če si to želiš,pa pojdi!Pa srečno

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Jaz grem v vojsko!
7.2.2006 23:37:33   
karmy
veliko sreče user posted image  a se samo men zdi, al si ti zdele mal sarkastična? user posted image

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Jaz grem v vojsko!
7.2.2006 23:46:51   
Anonimen
Samo zdi se ti. Resno mislim.
Državna služba, redna plača, zaposlitev po pravilih, kadrovska stanovanja, adrenalinsko in terensko delo...
Kaj pa še hočem, s svojo osnovno šolo? Pa še napredujem lahko!

(odgovor članu karmy)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Jaz grem v vojsko!
7.2.2006 23:50:09   
karmy
no če misliš resno pa ti nekaj namignem...ko bi šla ti na misijo gre lahko tvoj dragi s tabo in dobi 70 % tvoje plače, če pa ne dobi tam službe pa dobi vso tvojo plačo ne da bi karkol delal...

torej slišala sem da je od kolegice fant vojak in dobijo za misije tam okol 700 tisočakov na mesec...torej 1.400.000 dohodkov na mesec.... se lepo sliš an?

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Jaz grem v vojsko!
7.2.2006 23:52:23   
Anonimen
Saj sem zadnjič težila tukaj na RR, kaj naj naredim, da bomo imeli milijon na mesec...
Evo ti zdaj milijon in pol!
Pa stanovanje za drobiž najemnine (če bi ga sploh kaj rabila)... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu karmy)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Jaz grem v vojsko!
7.2.2006 23:55:55   
Lory
Upam, da maš kaj kondicijeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Jaz grem v vojsko!
7.2.2006 23:56:08   
karmy
pa se zavedaš kje potekajo misije? irak, iran, afganistan, BIH, Srbija,...tam kjer so nemiri...

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Jaz grem v vojsko!
7.2.2006 23:57:33   
Anonimen
Kondicije nimam nič, glede na to, da sem pa ženska brez izkušenj v vojskovanju (borbe z bivšim verjetno ne štejejo), bom pa najbrž kar v Sloveniji ostala.

(odgovor članu karmy)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Jaz grem v vojsko!
7.2.2006 23:59:36   
karmy
noben dnar na svetu ne odtehta mojega življenja in življenja mojega partnerja...

tako da jaz - vojska ...na-a

< Sporočilo je popravil karmy -- 8.2.2006 0:00:19 >


_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
8.2.2006 0:01:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu karmy)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Jaz grem v vojsko!
8.2.2006 0:06:31   
Anonimen
Pišuka, saj res! user posted image
Saj so ločeni tuši, a ne?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Jaz grem v vojsko!
8.2.2006 0:15:02   
kofetek2010
najprej boš poslušala "Kad u vojsku pođeš..."

potem

...you in the army now...

in

...draga naša kerensica že dolgo si v armiji...user posted image




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Jaz grem v vojsko!
8.2.2006 0:17:06   
Anonimen
Ti se kat hecaj, Jana, kar daj... user posted image user posted image user posted image
Boš že še vidla... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Jaz grem v vojsko!
8.2.2006 0:23:41   
kofetek2010
za dobro jutro bošuser posted image user posted image

čez dan boš user posted image user posted image user posted image

zvečer pa se boš user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Jaz grem v vojsko!
8.2.2006 0:28:33   
Anonimen
Saj je doma približno enako... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Jaz grem v vojsko!
8.2.2006 1:33:01   
M_A_J_A
Pripravi se na vsko dnevne krvave žulje...........user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Jaz grem v vojsko!
8.2.2006 6:15:14   
Lunca1
IZVIRNO SPOROČILO: BAGI

user posted image  Kerensa, te že vidim maširat: "leva, desna, leva, desna,..."
Boš pa kot ženska imela prednost, da se ti ne bo treba bat, če boš pri tuširanju pobrala milo s tal.user posted image


Bagi user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Jaz grem v vojsko!
8.2.2006 8:23:58   
pascalina
Pozdravljena Kerensa,
kje si pa to slisala da so take omejitve, ker na njihovi spletni strani (http://www.slovenskavojska.si/opk/vojak/index.htm)so še vedno taki pogoji.
Poznam pa punce, ki so zdaj na pripravah v Vipavi, pa ti povem, da glih niso navduše, vsak mesec imajo preverjanje znanja tako psihično in fizično (bojo pa 3 mesece tam notri) in v vsakem mrazu, dežju, snegu so vzunaj, pretečejo najmanj 15 km na dan, telovadba zjutraj ob 6 pod -10 C.
Dobra boš da boš te tri mesece zdržala, ker jaz ne bi. lep pozdrav

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Jaz grem v vojsko!
8.2.2006 9:26:01   
srki
Kerensa, ti kar pojdi. Moj je tudi v slovenski vojski. Ravno včeraj je slišal, da ne rabiš več izobrazbe, on je pa ravno leni naredil V. stopnjo. Grrrr, je bil full jezen, se pravi, da je spet dnar stran vržen....No, kakorkoli, saj bo tudi izobrazba enkrat prav prišla. Če si tak tip (ti pa mislim da si, da ti itak ni nič problem), pojdi. Imaš vsakega 5. v mesecu plačo, sicer so tu tudi razni tereni, od Počka do Trdinovega vrha, potem mirovne misije....Moj je bil v Bosni, rekel je, da bi šel tudi v Irakuser posted image . No meni to ne bi bilo všeč. Se pa splača it v Bosno, tam ni nemirov, tako da sem bila pol leta čisto mirna glede tega. Dnarcev pa nekaj je.....Srečno, vojakinja!user posted image

(odgovor članu pascalina)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Jaz grem v vojsko!
8.2.2006 10:10:44   
eva1
joj kerensa ne no-tam te bojo jeuser posted image do konca...je pa res služba , pa plača...če greš, pa srečno, pa tistim vojačkom pokaži kdo je kerensa, da se z njo ni za hecatuser posted image user posted image user posted image !


(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Jaz grem v vojsko!
8.2.2006 11:29:07   
piščanc
v vojski je edino problem, ker imaš nad sabo ziljon šefov in jim lahko samo salutiraš in ubogaš, ne vem če bi to odgovarjalo. pa izobrazba tudi šteje, pri plači, napredovanju.... služba je pa samo za določen čas pet let

so plusi in so minusi, ampak tako lepo kot ti je doma pa ne bo

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Jaz grem v vojsko!
8.2.2006 12:26:42   
janjja
Kerensa jaz pa se že skos sprašujem zakaj ne narediš še neke šole zraven. Saj ti itak zavod plača, bog če hočeš, no vsaj pri nas je tak in jih kar nekaj poznam ki so šli to varianto, ker težko si predstavljam mamico z dvema otočkoma v vojskiuser posted image
Koliko vem boš mogla biti tri mesece odsotna, pa saj ti zmoreš, jaz pa priznam da nebi mogla.
Go girl!

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Jaz grem v vojsko!
8.2.2006 13:40:32   
srki
Saj imaš drugod v službi tudi en kup šefov nad sabo, ki se jim je treba podrejati. Pogodbo pa ti podaljšajo vsakih pet let, če seveda izpolnjuješ vse pogoje in če pri varnostni preverki ni kaj narobe....Plača je pa povsod en šit, sploh v državnih službah-vsaj pri meni je tako. Če bo pa naredila šolo, potem pa sploh ne vidim problema.

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Jaz grem v vojsko!
8.2.2006 14:22:30   
urška
jaz bi samo tole rekla: moj je tudi v vojski.....

z napredovanjem je takole: lahko napreduješ, samo za napredovanje je potrebna slej ko prej tudi višja stopnja izobrazbe;

plača: res, da je vedno najkasneje petega v mesecu, samo ni pa ne vem kaj oz. niti pod razno ni tisto kar ti bijo obljubili; v vipavi je osnova za 5. stopnjo nekje od 12 - 130 tisoč....meni se to ne zdi dobra plača....

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?