|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Teledom
28.2.2006 14:00:01   
Bejba
Kaj moram narest pri NLB za priklučitev na Teledom? Je treba plačati prijavnino? Moj možek namreč pravi, da ne bi rad plačeval tolikšne provizije pri plačevanju položnic, zato pravi naj si zrihtava Teledom. Tiste, ki ga imate, ste zadovoljne?

LP; Bejba user posted image

_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce
za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa.
(Elizabeth Stone)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Teledom
28.2.2006 19:22:09   
Pikica06
Ja, itak! Sploh si ne predstavljam, da bi hodila plačevat račune na banko ali pošto!
Dobila sem ga pa na banki - so imeli neko akcijo za študente in je bilo brez prijavnine. Vprašaj na banki in ti bojo vse razložili.

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Teledom
28.2.2006 19:41:58   
tanaja*
A prek teledoma se da plačat položnice???? Jaz ga imam že ene 4 leta, pa ga imam samo za preverjanje stanja na računu (po telefonu).

_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu Pikica06)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Teledom
1.3.2006 15:44:51   
KODA
Lahko plačuješ položnice tudi preko Teledoma.
Provizija banki je 240 sit, do zneska 2000000.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu tanaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Teledom
1.3.2006 20:34:23   
tanaja*
No, jaz imam itaq dost tele NLB, tako da bom verjetno prestopila k Reifeisen krekova banka. Kakšne izkušnje imate z njo user posted image ?

_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Teledom
3.3.2006 7:21:23   
Spark
Oj Bejba, zakaj pa ne bi imela Klika, glede na to da imaš dostop do interneta. Tam je plačilo položnice samo 60 sit, pa lažje je, ker vse sama narediš. Pri teledomu je plačilo položnice približno 170 sit, moraš pa čakat prostega operaterja, pa še gužva zna biti v času plačevanja položnic, tako da čakaš na telefonu tudi 5 minut.
Res je da je pristop do klika 5000sit, ampak to je enkratna naložba, ki ti se obrestuje. Jaz sem še pooblaščena na moževem računu, pa lahko še s tistim računom dostopam.
Prvo sem imela teledom, zdaj pa imam klik že 3 leta, in sem čisto na klik preklopila. teledom uporabim, samo če sem nekje zunaj, pa kaj nujno rabim.


_____________________________

*Kart, ki jih dobimo v roke, ni mogoče zamenjati, od nas pa je odvisno, kako bomo igrali*

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Teledom
3.3.2006 7:51:42   
Vilma
No NLB nas je na skrivaj "razveselila" user posted image
Od petka naprej je menda provizija na kliku 75 SIT.
Barabe so to izpeljali tko na skrivaj z enim sporočilcem v petek popoldne po mailu!

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?