|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Konec z mojimi čestitkami
26.2.2006 1:35:26   
Anonimen
Če ne drugega, sem vam pa vsaj dolžna povedati, da čestitk za vaše rojstne dneve in obletnice ne bom objavljala več.

Vsa razlaga je napisana v postih pri čestitkah za 23. in 24.02.2006.

Pisanje in objavljanje čestitk sem ponudila Blacky. Pripravljena jih je sprejeti, v kolikor ni nobene druge, ki bi jih prevzela. Seznami so javni, torej čestitke lahko teoretično prevzame vsaka, ki to želi.

Svoji naslednici pa želim čimveč časa, čimpravšnjo izbiro barv in... vso srečo!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Konec z mojimi čestitkami
26.2.2006 7:53:46   
soncek&luna
kerensa, sem prebrala v prejsnjem postu... si se kar pravilno odlocila user posted image ...
meni je lepo in mi rata toplo pri srcku, ni mi pa tako pomembno, da se kdo spomni cestitat mojemu user posted image  vsak mesec... pa cetudi kak dan kasnej... vazno je da se...
voditi evidenco sploh ni enostavnouser posted image , meni osebno se to ne bi dalo delat, priznam, bi mi vzelo prevec casa... vsaka cast vsakemu, ki se tega loti....

se ti pa zahvaljujem kerensa za vse cestitke do sedaj user posted image

< Sporočilo je popravil soncek&luna -- 26.2.2006 7:54:49 >


_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Konec z mojimi čestitkami
26.2.2006 8:41:28   
lelaval
Keresa, hvala za dosedanje čestitke.
Meni se tudi zdi, da vodi evidenco ni kar tako.
Sem pa brala, tako, da vem, za kaj gre.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Konec z mojimi čestitkami
26.2.2006 12:48:27   
Anonimen
Jaz pa sem iz vsega tega ugotovila le to, da na RR ne moreš več javno povedati svojega mnenja, ki je by the way, res bilo samo skromno mnenje brez kakršnihkoli namenov Kerensi odvzeti čestitke. Zato bom počasi začela bolje razumeti anonimke.

Kerensa, ne razumem, zakaj si tako hitro užaljena. Vse skupaj je bilo mišljeno dobronamerno in v smislu tega, da bi pač spremenila barvo iz kričeče na bolj mirno, kot je bila prej, ker se je ne da brati in da bi namesto kake objave članka iz časopisja pač naredila čestitke sproti. To ni bil ukaz, bil je samo dobronameren predlog, ki ga pač lahko izrazi vsaka uporabnica, ki prejema čestitke, ali ne? In če ga sprejmeš in upoštevaš, ga, če pa ne, pa tudi prav. Bi sprejele tvojo odločitev. Da pa se kar takoj razkuriš in se odrečeš objavljanju, pa se meni ravno ne zdi najbolj odraslo. Ne vem no..... vsak pač po svoje.

Upam, da se kmalu javi nova kandidatka za objavo čestitk, da ne bodo sedaj vsi na račun ene opombe prikrajšani.

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Konec z mojimi čestitkami
26.2.2006 20:45:05   
tanaja*
Kaj, a potem ne bo več čestitk? Kerensa? Blacky?

Jaz pa tko rada čestitamuser posted image


_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Konec z mojimi čestitkami
26.2.2006 20:58:59   
spacey
A tako torej. Užaljenost ali kaj?! Ne razumem, ampak tudi prav.

In ne Kerensa, nisi dolžna razlagat celemu virtualnemu svetu kaj in kako si se za kaj odločila, to je tvoja stvar in pika.

Jaz tega nase ne prevzemam, nimam časa in niti volje za to. Priznam! In konec koncev čestitam osebno tistemu, ki praznuje, če le vem za datum.

Blacky, če imaš če vedno voljo in seveda čas, potem jih prevzami ti, če ne pa naj ima še naprej Kerensa ali pa katera druga.
Le za tisto kričečo zeleno barvo sem podala še svoje mnenje, da se jo zamenja za kako bolj berljivo in seveda za ažurnost pri datumih.
To je to iz moje strani in ne mislim se skrivati za anonimnostjo!

Lp


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu tanaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Konec z mojimi čestitkami
26.2.2006 22:40:43   
Andra
Pa ravno danes si se sprdnila in nehala s tem, ko ima moj sin 4. rojstni dan...user posted image

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Konec z mojimi čestitkami
27.2.2006 6:28:12   
Anonimen
Na nobeno od vaju, Blacky in Spacey, nisem jezna in tudi užaljena nisem, kar sem sicer poudarila ravno zato, da se ne bi narobe razumelo, pa se kljub temu je (pa še spregledalo).
Ali sem to dejansko dolžna narediti ali ne, ne vem, se pa vseeno jaz počutim dolžno, saj na moji Statistiki lepo piše, da naj se na sezname prijavijo tisti, ki želijo čestitke na Naš vsakdan. Torej - posledično - sem dolžna. Da bi se pa počutila krivo zato, ker pošteno in odkrito razložim - na-a, tega pa RR ne bo dočakal.
Mimogrede pa se je tudi dvakrat (če ne večkrat) spregledalo, da tista zelena barva v originalu sploh ni moja. Ampak sem pa vseeno jaz tista, ki jo je potrebno spljuvati zaradi tega. Še ena logika več, ki je ne razumem.
Pa tudi ti, Spacey - na enem postu napišeš, da "prepuščaš čestitke nekomu drugemu", na drugem pa, da "jih nisi pripravljena sprejeti." Kot prvo mi ni jasno, kako lahko nekomu sploh prepustiš nekaj, kar ni tvoje delo, kot drugo pa bom komentirala, da je najlažje kritizirati, veliko težje pa je narediti. V vsakem primeru je pa nemogoče narediti tako, da bi bilo vedno in vsem všeč. Sploh pa tukaj na RR.
Ja, pa tudi razlagati se mi da. Kaj 'čem, sem pač tak tip človeka, ki določene stvari rada razčistim, pa če izgledajo še tako banalne. Če to pomeni otročje obnašanje, pa tudi prav. V vsakem primeru sem to jaz in mi zato ni niti najmanj nerodno.
Moj podpis pa... ja, prav v redu je, kajne?... Pa še dvoumno se ga da razumeti...

(odgovor članu Andra)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Konec z mojimi čestitkami
27.2.2006 7:55:12   
daddy
   jaz čestitk niti ne spremljam, si se pa za moj rojstni dan ( decembra ) spomnila ti, blacky, to sem si pa zapomnil. sploh ne vidim, v čem je problem, če si pripravljena to prevzet?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Konec z mojimi čestitkami
27.2.2006 8:12:12   
puncica
Ja blacky zakaj pa zdej ti ne boš teh čestitk prevzela?user posted image A tud nimaš časa al iz principa al kako user posted image , no jaz sem vse sezname ki sem jih delala že na stari RR prepustila kerensi, ker pač nisem našla časa za rojstne dneve, sezname nosečk in otrok 2006 pa še vedno REDNO - vsakodnevno ažuriram.

Prav tako se mi zdi da čestitanje, mora biti vsak dan na sporedu in ne za dva tri dni skupaj, če ne je bolje da se to delo prepusti nekomu drugemu. Sicer pa svaka čast kerensi da se ji da urejat vse te sezname, hodit na šiht ponoč in skrbet za 2 mesečnega dojenčka. Pa seveda Blacky, ki je spet uvedla čestitke mesečkov in pobarvala rojsntne dneve user posted image user posted image

Dejte se zment no katera bo čestitke objavljala ker bo kr mal škoda če jih ne bo več.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Konec z mojimi čestitkami
27.2.2006 11:43:57   
Pupica
A dej te no punce...pa ne boste zdej čestitke kr pozabile....

Se bo pa ja ena zdej odločila prevzeti to....to je pa ja tista malenkost, ki nas je še bolje zbliževala in združevala v malo družinico....user posted image

Andra tvojemu sončku pa vse naj nja za 4.RD!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Konec z mojimi čestitkami
27.2.2006 13:12:31   
Anonimen
Kerensa, jaz sem prebrala večkrat tvojo opombo, da zelena v originalu ni tvoja, pa nisem vedela, na koga leti. Potem pa sem le začela slutiti, da name. Pa žal ni res, veš. Ja, priznam, otročkom sem za rojstne dneve namenila zeleno, a v čisto drugem odtenku, ki se ga da brati. Poglej:

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=777824&mpage=1

Samo toliko, da ne boš rekla, da nalašč spregledamo tvojo opombo.

(odgovor članu Pupica)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Konec z mojimi čestitkami
27.2.2006 18:45:19   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image SAM DA SE DOGAJA, user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Konec z mojimi čestitkami
28.2.2006 8:27:46   
tanaja*
Čestitke are back user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Konec z mojimi čestitkami
28.2.2006 9:34:17   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: tanaja*

Čestitke are back user posted image user posted image user posted image user posted image





   Yes .... ne daj se, Blacky user posted image

(odgovor članu tanaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?