|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ginekolog
28.2.2006 11:52:37   
mojbu
Ker že dolgo nisem bila pri svojem ginekologu, se je med tem časom preselil iz Mb bolnice v ZD na Jezdarsko. Zanima me, če ima katera telefon njegove sestre, da bi se naročila. Kličem na št., ki so mi jo dali na informacijah, pa se noben ne javlja. Ve slučajno katera, kakšen urnik dela ima?
Hvala res za odgovor.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ginekolog
28.2.2006 15:18:30   
Jančika_
Mogoče bi bilo dobro, če bi napisala, za katerega ginekologa gre. Boš verjetno prej dobila kak odgovor.

(odgovor članu mojbu)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ginekolog
1.3.2006 8:46:58   
mojbu
Eh, jaz budalo... dr. Zdravko Veingerl
:)

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ginekolog
1.3.2006 12:46:24   
Doti
Podatke najdeš pod spodnjim linkom:
http://www.zd-mb.si/pred/amb.html
Zraven je zabeležena ta številka: 02/ 33 31 815

Ti pa svetujem, da greš kar do ambulante in se naročiš osebno. Sama imam slabe izkušnje s klicanjem. Sicer nimam istega ginekologa, ampak imam občutek, da je povsod isto. Ponavadi sestra ne dviguje telefona.

LP, Doti

(odgovor članu mojbu)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ginekolog
1.3.2006 13:46:48   
mojbu
Hvala.
Sej sem že prej klicala na to št., pa se ni noben javil-ker niso delali.
Sem se pa danes naročila-1. pregled imam v začetku aprila. Mi pa je sestra rekla, da če bi imela kak izcedek, moram takoj prit na pregled. Me pa zanima, če sem tud šteje bel izcedek. Vem, da se sliši noro, samo do zdaj tega nisem imela, zadnjih dva dni pa je kr prisoten. Verjetno je to glivičnega izvora, ne vem pa, če to lahko škoduje plodu.

lp
Jelena

(odgovor članu Doti)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Je operativno čiščenje maternice po splavu...
V Sloveniji ženska, ki pri ginekologu izve, da njene nosečnosti ni več, prejme napotnico za tabletke ali operativno čišč...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?