|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko zanesljiv je ROMED?
11.3.2006 14:59:03   
Anonimen
lep pozdravček,

ker mi današnji negativni rezultat na Romedu ne da in ne da miru in ker mi M že krepo izostaja in ne daje nobenih znakov da naj bi prišla me zanima kako zanesljiv je sploh ta Romed test? Mal sem brskala po forumu in brala izkušnje nekaterih punc da so jim ostali testi pokazali (CB,babycheck...) pozitivno,Romed pa negativno user posted image

Kako je zdaj s tem?

Morm rečt da mi je kr malo žal da nisem s CB-jem poskusila....

VAŠE IZKUŠNJE PROSIM....
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koliko zanesljiv je ROMED?
11.3.2006 15:09:11   
Anonimen
poskusi s Seratecom, s tem sem jaz delala, in baje je 99% (sem vprašala v lekarni) ampak ker sem nardila 2 potem že nekaj mora bit a ne user posted image .
z Romedom, pa jaz nisem delala nikoli.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koliko zanesljiv je ROMED?
11.3.2006 15:37:05   
Jančika_
Meni je pokazal prepričljivo in zelo močno drugo črtico, ko sem bila drugič noseča. V tretji nosečnosti so vsi ostali testi pokazali negativno, edino Romed je pokazal zelo bledo črtico. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koliko zanesljiv je ROMED?
11.3.2006 15:43:05   
Anonimen
Vse je odvisno koliko nosečniškega hormona imaš. Ene isti test hvalijo do neba, druge pa pač nimajo zaupanja vanj, ker jim ni lepo pokazal...
Da boš sigurna pojdi še po kakšen drug test ali pa na odvzem krvi, ki stane le malo več kot pa Clear Blue, pa še najbolj boš sigurna.

Pa veliko sreče!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koliko zanesljiv je ROMED?
11.3.2006 16:17:31   
Anonimen
Ti testi nam kot kaže delajo res velike preglavice?!
Sem pa mislila da so točni., ko pokaže user posted image  si user posted image , ko pa ne pa nisi.
Očitno pa ni tako kot bi moralo biti.

Vse več je takih izkušenj ko so testi zatajili (vsi do zdaj omenjeni in nam vsem znani). Nebom jih naštevala, ker sem že za vsakega zasledila nekaj.
Včasih lažno upanje, ali pa negativen rezultat kljub nosečnosti,
Ali je res za vso zmedo vedno kriv nosečniški hormon, ali pa je treba te teste še majčkeno izpopolnit?
Kaj mislite?

Zaradi izkušenj ko test ni zaznal nosečnosti (kljub temu da je bila), vse ki se nam je to zgodilo še kljub temu vedno upamo dokler se ne pokaže user posted image , potem pa se mi zdi da je razočaranje še toliko večje.
V kratkem, dajejo nam lažna upanja., ali pa ne?
Punce kaj mislite?
Sama sem trenutno v takem položaju in se mi že rahlo meša!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koliko zanesljiv je ROMED?
11.3.2006 16:22:33   
Anonimen
no ko je test meni kazal tako:  http://img131.imageshack.us/my.php?image=img313211gp.jpg   sploh nisem vedela kaj naj si mislim, čeprav so punce vse rekle da je zagotovo +, šele ko je pokazal čez 3 dni tako: http://img213.imageshack.us/my.php?image=img313415wb.jpg , pa sem bila že malo bolj prepričana, čeprav se mi zdi, da dokler mi gin. ne potrdi sploh ne bom verjelauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Koliko zanesljiv je ROMED?
11.3.2006 18:22:01   
mamči
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

lep pozdravček,

ker mi današnji negativni rezultat na Romedu ne da in ne da miru in ker mi M že krepo izostaja in ne daje nobenih znakov da naj bi prišla me zanima kako zanesljiv je sploh ta Romed test? Mal sem brskala po forumu in brala izkušnje nekaterih punc da so jim ostali testi pokazali (CB,babycheck...) pozitivno,Romed pa negativno user posted image

Kako je zdaj s tem?

Morm rečt da mi je kr malo žal da nisem s CB-jem poskusila....

VAŠE IZKUŠNJE PROSIM....



ROMED je zelo zanesljiv, uporabljajo ga tudi npr. v Mb bolnici. Nezanesljiv bi lahko bil ob preteku roka uporabnosti, nepravilne uporabe (premalo urina, preveč urina, prehitro test naret, še pred izostankom menstr....)
Pri meni osebno je bil Romen DVAKRAT prvi test, ki mi je pokazal jasen DA, enkrat malo manj jasen, ker sem ga delala še pred izostankom M in mi je že pokazal user posted image .
Jaz osebno sem z Romedom tud "povezana po službeni plati" in moram rečt, da je zelo o.k.

CB - pa mi je kar malo živčke načel, ker so bili rezultati fuuuul bledi, po izostanku M in mi ni bilo nič jasno. Dvakrat sem imela z njim "problem" pri odčitku rezultata.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Koliko zanesljiv je ROMED?
12.3.2006 11:51:25   
x_srečka_x
jst sm s temu testom zlo zadovolna,res da sm bla prvič mal preveč neučakana, zato je pokazu negativn. Drugič k sm ga delala pa izostanku je pa pokazu tk jasne črtice kt sta tele dve user posted image  tko da ni blo niti mal dvoma da nism user posted image
LP

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Koliko zanesljiv je ROMED?
12.3.2006 17:22:02   
Anonimen
hvala punce za odgovore.res je zanesljiv,se je to danes izkazalouser posted image

(odgovor članu x_srečka_x)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Koliko zanesljiv je ROMED?
12.3.2006 17:25:49   
Anonimen
ČESTITKE! user posted image


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Koliko zanesljiv je ROMED?
12.3.2006 17:49:27   
Anonimen
NO MEN JE PA ROMED EDINI POKAZAL POZITIVNO, MEDTEM K MI KLIR BLU NI. JE PA RES DA GA MORŠ ČIST PO NAVODILIH NAREST. JS SEM DALA PREVEČ URINA PA SEM GA UTOPILA V PRVO

ups sori za črke

no test sem pa delala na dan ko bi mogla dobit M

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Koliko zanesljiv je ROMED?
12.3.2006 19:29:01   
Naja30
Meni je pa Romed prejšnji mesec pokazal bledo črtico, pa sploh nisem bila user posted image  tako da ne zaupam več vanj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Koliko zanesljiv je ROMED?
13.3.2006 16:27:49   
SonceS
Mi lahko katera razloži rezultat na Romedu:
vse do kontrolne črtice je rahlo roza, na predelu kjer mora biti testna črtica pa je viden roza rob črtice in bleda črta (drugačna od roza okolja, skoraj svetlejše). To je verjetno negativno? Test sem delala točno po navodilih. Isti rezultat se mi je pojavil že drugi dan zapored.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 položajev za manj potenja med seksom
Preverite seksualne položaje, s katerimi vam bo med seksom najmanj vroče ter si boste tako zagotovili najmanj neprijetne...
Koliko časa traja, da si telo po nosečnost...
Viša se povprečna starost žensk pri prvem otroku, zato je bolj pogosto, da mame hitreje še drugič zanosijo. Kakšna je op...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?