|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   odstranitev pregrade in nato ss
14.8.2008 16:56:47   
detelja
pozdravljene...mene pa zanima, če je katera imela po odstranitvi pregrade ss in so ji rekli, da je glih ta poseg povzročitelj ss, zaradi kakšnih poškodb ipd....pa še to, če je pred odstranitvijo pregrade imela že kak ss ali je do ss prišlo po odstranitvi pregrade....

lep pozdravček

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: odstranitev pregrade in nato ss
15.8.2008 11:13:54   
VITA74
Živ

jaz sem imela ss (3x) pred odstranitvijo pregrade in tudi po tem posegu - vendar ta zadnji ss ni bil vzrok poseg, ampak sem imela parcialno molo.
Nisem še slišala da bi bila odstarnitev pregrade krivo za ss, edino če je niso odstranili v celoti in je je še del ostalo user posted image

srečno

_____________________________

srečna

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: odstranitev pregrade in nato ss
4.9.2008 10:27:21   
pajek
Jaz sem prvega otroka rodila s pregrado. Potem sem šla na odstranitev pregrade in nato imela dva ss, vzroka pa se ne ve.

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: odstranitev pregrade in nato ss
16.10.2008 14:46:44   
anonimn
Draga Detelja sama imam tudi histeroskopsko operacijo,pregrada velika 27mm ,zanima me kako vse skupaj poteka!HVALA

(odgovor članu pajek)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: odstranitev pregrade in nato ss
30.10.2008 16:23:57   
viola32
Živjo,
ja, pri meni se je tudi zgodilo. Prva nosečnost je takoj uspela in je potekala bp, dobili smo punčko. V drugo smo se matrali skoraj dve leti in ker ni uspelo, so mi na preiskavah odkrili pregrado, ki so jo odstranili. Od takrat sem v letu in pol že 3x zanosila, a se je žal vsakič končalo z ss (2x v 8. tednu in 1x v 5.). Moja gin pravi, da ni kriva pregrada oz. operacija, da gre za genetske vzroke, ampak meni je vse blazno čudno. Če ima še kakšna podobno iskušnjo, naj pove, če so že kaj odkrili, kakšen je razlog...se mi zdi malo verjetno, da je 3x pač smola user posted image

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: odstranitev pregrade in nato ss
2.11.2008 16:24:42   
detelja
pozdravljene...zdaj je menilo že kar nekaj časa odkar sem odprla to temo...jaz sem imela prvo ss v 7 t...no v 6 t sem začela krvavet in nekje v 7t je bila abrazija...to je bilo konc marca...ker sem že prej imela strašne bolečine jajčnkov sem šla v lj k dr. tomaževiču, kateri je že na uz ugotovil, da imam pregrado...to je tudi histeroskopsko odstranil in potem po 2m sem spet zanosila...v 6 t sem začela spet krvavet, ampak smo se vseeno prikopali do 17 t 2d...tako, da sem sedaj noseča...

zakaj sem odprla to temo? zato ker, če berete mal poste od dr. pušenjaka on trdi, da ni vedno ok, da se odstrani pregrada...in me je zanimalo, če ima katera pač izkušnjo s tem, da je imela ss zaradi odstranitve pregrade...sicer jaz sem možno tudi krvavela zato, ker sem kar hitro zanosila...1 m po odstranitvi sem imela par dni po op., drugo pa čez 26 dni...tako, da je v bistvu od op. minil le dober mesec...4.6. sem imela op, 4.7. pa prvi dan zadnje menstruacije...tako, da je možno, da sem krvavela tudi zaradi tega, ker se še rana ni dobro zacelila, čeprav dr. tomaževič je rekel, da lahko po prvi m zanosim...sam vseeno imela sem abrazijo pa to op. in to je vse poseg v telo...

no, če bi bilo z mojo prvo nosečnostjo vse ok bi v torek rodila oz. 4.11. sem imela rok lahko bi rodila že danes...moram povedat, da sem ful vesela, da sem noseča, ampak na najino pikico pa mislim vsak dan...

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu viola32)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?