|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koristne in ugodne pisanke
11.4.2006 11:27:07   
Meggi




Sicer vem da se razližno obdarujete za pisanko a vseeno kakašno idejo.

Pri nas je tako da krstna botrca že prinese kakšno bolj koristno darilce ki ga otrok seveda nestrpno čaka. Sem pa zagovornica  drobnih pozornosti in ne pretiravanja z kupom igrač, kaj šele sladkarij (če jih ne daš otroku jih v največjem besu poješ sam- groza).

No, zadnjič je naša tavelika dobila darilo od prijateljice  GEL ZA UMIVANJE. Se vsak večer z njim umiva -pravi za z žabico(od Afroditine kozm) in da potem tako DIŠI. Ko se z atijem umijeta me pride vprašat če voham kako diši,...
Krasno drobno a fletno.

A ja ali pa zobna pasta in ščetka, pa kakšne fletne nogavičke ki so prešite z usnjem na podplatu.

Jaz sem mojim puncam v Šparu kupila navadne rutice z trakom ali trak z rutico no. So po 790sit in jih pobarvala z tekstilnim barvam gor rožice,... Kupiš lahko za fantke trake in gor narišeš ne vem balone avta že ne bi znala.

Pa ve kake ideje imate,.......

       Rabim za  5 nečakov in eni najstnici kot botrca- a nimam pravih idej in ne kupa dnarja!


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koristne in ugodne pisanke
11.4.2006 11:58:43   
CUKRČEK
A to gre za obdarovanje za veliko noč??? Ne poznam tega običaja. Pri nas veliko noč tradicionalno praznujemo....pirhi, šunka, žegnjanje...

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koristne in ugodne pisanke
11.4.2006 13:52:56   
HuAnita
To s kapami si se fajn spomnilauser posted image user posted image user posted image
Jaz za pisanko ne kompliciram, deklici, ki sem ji bootra, dam pirh, kakšno pomarančo in kakšnega jurja (je že najstnica), drugim pa pirhe, pomaranče, kakšne bombone jajčke.
LEtos, če mi bi znesla, bom spekla še posebne pletenice-potičke, pa vanje dala pirhe. Enostaven recept sem našla mislim da na Tuševem letaku

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?